Jeffree Star biraz var ayaktakımı şöhreti ,ancak kısa süre önce bu algısını değiştirmeye karar verdi. Drama dolu bir 2019'un ardından, YouTuber ve güzellik kralı 'çayı dökmek' için başvurmaktan bıktı. Artık Star'ın istediği tek kişi 'İfşa' kendisi .

Star’ın artık dramaya katılmama kararına neyin yol açtığını tam olarak söylemek zor. Son birkaç yıldır içine düştüğü sayısız kan davası ve tartışması olabilir. Katlandığı kişisel kayıplar olabilir. Ya da 34 yaşındaki, kendisini başkalarının dramına dahil eden ilk kişi olmasının beklenmesinden bıkmış olabilir.Wo ist Emma Watson aufs College gegangen?

Eski Alışkanlıklar Jeffree Star İçin Zor Ölüyor

Star'ın geçen yıl dahil olduğu dramlardan bazıları, YouTuber arkadaşları Tati Westbrook ve James Charles'la ilgiliydi. Charles ve Westbrook, Charles'ın Westbrook’un rakiplerinden biri için yaptığı bir terfi konusunda anlaşmazlığa düştüler. Westbrook, Charles'ı heteroseksüel erkeklere uygunsuz olmakla suçlayarak, kavga hızla çirkinleşti.

Star kısa süre sonra kavgaya atladı ve Westbrook'un tarafını tuttu. Charles'ın evine girmesine izin verilmediğini çünkü Star’ın o zamanki erkek arkadaşı Nathan Schwandt'ı rahatsız ettiğini iddia etti. Star, takipçilerine kısa bir süre sonra 'makbuzları göstereceğine' söz verdi ama gelmediler.

Wann hat Gwen Stefani ihr Baby bekommen?

Drama Yok

Ertesi gün Star, beklenildiği gibi dramanın derinliklerine inmek yerine, farklı türde bir video YouTube kanalına. Basitçe 'Bunu Bir Daha Asla Yapma' başlıklı videoda kasvetli bir Yıldız yer alıyordu ve onun artık neden internetin 'her şeyi ifşa etmek' için başvurduğu adam olmak istemediğini açıklıyordu. Dramaya aceleyle tepki verdiğini ve hiç karışmaması gerektiğini itiraf etti. Star, potu karıştırmak için kendi eylemlerinin ona geçmişte nasıl davrandığını hatırlattığını ve bundan utandığını ortaya çıkardı.

2019, kozmetik firması sahibi için başka trajediler de getirdi. Jeffree Star’ın sevgili Pomeranyalılarından ikisi Diamond ve Daddy öldü. Ardından 11 Ocak 2020'de Star, kendisinin ve beş yıllık erkek arkadaşı Schwandt'ın birkaç haftalığına ayrıldığını duyurdu. Bölünme dostane görünüyordu, ama Star açıkça hala perişan haldeydi yüklediği videoda aralarında neler olduğunu açıklamak için kanalına. Tüm kişisel sorunları devam ederken, görünüşe göre Yıldızın zamanı yok ya da artık güruhu uyandırmak için enerji.