Hilary Duff yaşı konusunda her zaman dürüst olmadığını itiraf etti. Gençliğinde, klüplere girmek için zaman zaman gerçekte kaç yaşında olduğu hakkında yalan söylüyordu. Bu birçok gencin yaptığı bir şey, ancak Duff gençliğinde zaten önemli bir yıldız olduğu için yalanları aslında istediği gibi çalışmıyordu.

İçinde -e Zaman röportaj , Duff'a yaşı hakkında yalan söyleyip söylemediği soruldu. 'Elbette! Her zaman, ”diye hemen cevapladı Duff. Onlu yaşlarının sonlarındaki diğer birçok insan gibi, Duff da reşit olmamasına rağmen kulüplere girmeye yabancı değildi. Bununla birlikte, eski Disney yıldızı için iki ucu keskin bir kılıç vardı. Elde ettiği şöhret Lizzie McGuire ve Cadet Kelly Duff'un kalabalığın içinde gerçekten anonim bir yüz olamayacağı anlamına geliyordu.Sonuç olarak, genellikle gittiği her yerde olduğu genç olarak tanındı. Sanırım hepsi kaç yaşında olduğumu bileceklerdi. Kulüplere girmeye çalıştığımda oldukça iyi tanınıyordum, ”diye hatırladı Duff. Ancak bu genellikle onun lehine sonuçlandı. '... her halükarda içeri girmeme izin verirlerdi,' Daha genç yıldız itiraf etti.

Hilary Duff, kulüplere girmekte zorlanmadı

'İçeri girmek benim için zor olmadı,' diye devam etti Duff. 'İnsanların çoğunu tanıyordum - velet falan gibi konuşmaya çalışmıyorum! Benim de bir ablam vardı, bu yüzden benim için ipleri öğrendi ve sonra ben de gizlice içeri girdim. ' Görünen bir B planı olarak, Duff bazen ablası Haylie'nin kimliğini kullanırdı. Ancak bu çok etkili bir plan değildi.

Duff, 'Kullanmak zorunda olduğumu bile hatırlayamıyorum ... Sahte bir kimlik benim için asla işe yaramaz çünkü' Kim olduğunu biliyoruz 'derdi. hepsi, muhtemelen neden kulübe girmesi gerektiği için davasına zarar vermedi.

Duff’ın tanınmış ve kamusal hayatı, magazin dergilerinin ve yalanlarının hedefi olduğu anlamına geliyor. Ekim 2019'da, Kadınlar Günü bunu duyurdu Duff, Matthew Koma ile gizlice evlenmişti , geçen Mayıs ayında nişanlandığı kişi. Bazı şüpheli kaynaklar evliliğin çoktan gerçekleştiğini iddia etti, ancak Dedikoducu Polis bu söylentilere faul dedi.

Hikayeyi araştırdık ve söylentilerin kaynağının, Koma'nın Duff'a 'eş' dediği bir Instagram gönderisi olduğunu gördük. Bu o kadar çok heyecan uyandırdı ki, eski Disney yıldızının temsilcisi havayı dağıtmak için öne çıktı. garanti VE çiftin henüz evlenmediğini . Onların gerçek düğün yaklaşık iki ay sonra geldi Aralık ayı sonlarında mutlu çift, arka bahçede sade bir törenle evlendiklerinde.