Yonga ve Joanna Gaines çılgınca popüler ev çeviren gösterileriyle TV'nin ana dayanağı haline geldi Sabitleyici Üst , ancak bazı gazeteciler, çiftin evliliğinin zamana karşı koyup kalmayacağına dair şüphelerini dile getirdi. Birçok şirket, eşlerin çeşitli nedenlerle savaştığını ima etti. özellikle para üzerinden ve yeni ev geliştirme ağı. Dedikoducu Polis gördü bir dizi rahatsız edici söylenti son birkaç aydır, bu nedenle duruma biraz açıklık getirmek istiyoruz.Tabloids Sorunlu Bir Evliliğin Resmini Yapıyor

Geçen ayın sonunda, TAMAM MI! bunu bildirdi Joanna ve Chip Gaines para için kavga ediyorlardı. . Çıkışa göre Chip, çiftin 'mali kanatlarını' çiftin memleketi Waco, Teksas'ta çiftin 'Magnolia markası, ev dekorasyonu ve popüler perakende ve restoran işletmelerinin' ötesine yayması için hevesliydi. Sözde bir 'içeriden' iftira attı,Chip, para kazanmak için para harcamanız gerektiğine inanıyor ve eğer kendi yolunu bulsaydı, sadece Waco'da değil, daha fazla girişime nakit akıtıyor olacaktı.

https://www.instagram.com/p/CA2iLwQg7Jp/Ama Joanna, hiç pratik olan kaynaklar, planından pek emin olmadığını ortaya koydu. 'Karantina sırasında işleri zarar gördü ve yeniden ayağa kalkıp çalışmaya başladılar. Kaynak, Jo bir süre soğutmak istiyor, ”diye fısıldadı. Joanna genellikle Chip'in taleplerine boyun eğse de, bu sefer farklıydı, dedi kaynaklar, 'Ayağını sıkıca yere koyuyor ve Chip, birisi ona hayır dediğinde mutlu değil.' Dedikoducu Polis Şu anda birkaç projede birlikte çalışan çiftin geçinmekte zorlandığından şüpheliydi. Önsezimizi doğrulayan ve 'böyle bir söylenti için sıfır gerçek' olduğunu söyleyen eşlerin sözcüsüne ulaştık.

Chip ve Jo Mücadele Ediyor Sabitleyici Üst Yeniden başlatılsın mı?

Çiftin uğruna mücadele ettiği tek şey para değil. Göre National Enquirer , hepsi buydu Chip'in yeniden başlatma fikri ev saygısı insanların hayatını anlatan program ve 'o zamandan beri bu konuda tartışıyorlar.' Joanna, 'Chip kararı onsuz verdiği için' özellikle üzgündü. Beş çocuk annesi ve tasarım uzmanı, ailelerini büyütmeyi tercih ediyordu ve 'onlardan daha fazla ısırdığından endişeliydi.'

https://www.instagram.com/p/B2C8tuhgW82/Daha da rahatsız edici olan, Joanna'nın sözde çiftin altıncı çocuğuna hamile kalmaya çalışmak istemesiydi. Çıkış, 'Çift, kuluçkalarına eklemeyi bile tartışmıştı,' diye ısrar etti, ama şimdi görünüşe göre 'ikinci fikirleri oluyordu.' Meselenin merkezinde, Joanna'nın Chip'e karşı hissettiği iddia edilen ihanet vardı. Makale, 'Joanna karar alma sürecine onu dahil etmediği için sinirlendi,' diye bitirdi.

Dedikoducu Polis Chip'in paylaştığı karısına danışmadan böylesine büyük bir karar vereceğinden çok şüpheliydi. neredeyse peri masalı bir aşk hikayesi e. Çiftin sözcüsüne ulaştık ve şovu yeniden başlatma kararının tamamen karşılıklı olduğuna dair şüphelerimizi doğrulayan bir yanıt aldık.

Onlar, ağlarının başındaki kişilerdir - şovu geri getirme kararı gerçekten kendilerine ve yalnızca kendilerine aitti. Ne hakkında savaşmalı? Bir patlama yaşıyorlar.

Tabloid ve şüphesiz sahte kaynağı, kendi çarpık anlatısına uyması için hikayeyi tamamen uydurdu. Ve tabloid, bu satış noktalarının sık sık başvurduğu başka bir mecazın içine düştü: Zaten çok sayıda çocuğu olan bir çiftin, kuluçkalarına eklemeyi planladığını iddia etmek. Çift, Crew adında bir oğulları olan beşinci çocuklarını karşıladığından beri, magazin dergileri tahmin etmeye çalışırken çıldırıyorlar. aile yeniden büyüyeceği zaman . Şimdiye kadar hiçbiri uzaktan doğru değildi.

Manolya Batıyor mu?

Yakın tarihli bir tabloid trendi, çiftin Magnolia markasının ölümünü öngörüyor. Birkaç ay önce Küre bunu tahmin etti Chip ve Joanna Gaines yakında nakit sıkıntısı yaşayacaktı. devam eden koronavirüs salgını ve bunun sonucunda ortaya çıkan kilitlenme sayesinde 'azalan iş' ortasında. Çıkış yapan kaynağa göre, ikisi bir 'kilitlenme erimesi' yaşıyordu ve ekliyor: 'İşleri, karantina nedeniyle bir aydır geçici olarak kapatıldı ve ne zaman açılıp tekrar çalışacaklarından emin değiller. . ' Gaines, 'sahip oldukları her şeyi işlerine koydukları ve şimdi neredeyse hiç para gelmeden günde binlerce kişiyi kaybediyorlar' için sözde 'gerçekten endişeleniyorlardı'.

Manolya Tohumu ve Tedarik bahçe mağazası, müşterileri etrafta dolaşıyor

(LunaseeStudios / Shutterstock.com)

Pandemi, eşlerin piyasaya sürülmesindeki gecikmelerden de sorumluydu. Manolya Ağı , Fixer Uppers ’ yeni ağ ana sayfası. Bilgilerimiz için bilinmeyen, doğrulanmamış bir 'kaynağa' güvenmek yerine, Dedikoducu Polis Doğruca kaynağa gitti ve çiftin sözcüsünden bir cevap istedi ve iddianın 'gülünç' olduğu söylendi. Çıkış, çiftin mali durumu ve karantinanın işleri üzerindeki etkisi konusunda yanlıştı. Dürüst olmak gerekirse, bunun gibi pek çok magazin dergisi haklı çıkmıyor.

Aynı Tabloid Saçma, Farklı Gün

Joanna ve Chip Gaines'in evliliğinin bu tabloid spekülasyonu getirmesinin birçok nedeni var. Bu tür yayınlar, ikisinin evlilik sorunları yaşadığını iddia etmenin temeli olarak dört anahtar klişeye dayanıyor: Gaines'in çalışan, iktidar çifti olarak eşlerin beş çocuğunun durumu, realite TV'de görünen evli çiftlerin tipik kaderi ve nihayet, görünüşte ani sonu Sabitleyici Üst .

https://www.instagram.com/p/CDd6mNwDmKc/

Tabloids, her ikisinin de tam zamanlı çalıştığı ve Chip ve Joanna Gaines'in farklı olmadığı çiftlere her zaman özel bir ilgi duymuştur. Çalışan kadınlar, özellikle de anneler, her zaman ya ailelerini çalışmak için terk etmekle ya da görünüşte yaptıkları için partnerlerine kızmakla suçlanırlar. Arada yok. Birkaç sezon sonra ayrılan realite şovlarında çiftlerin geçmişi de vardır, ancak durum da bu değildir, çünkü Chip ve Joanna görünüşte iyi bir çalışma yapmaktan hoşlanıyorlar ve eşler ve ebeveynler olarak kişisel ilişki . Bunlardan bahsetmişken, ikisi şu anda sahip oldukları çocuk sayısından mükemmel bir şekilde memnun görünüyor ve beş çocuk bazılarına korkutucu görünse de, kesinlikle dışarıda aileler var. daha çok çocukla kim gayet iyi yapıyor.

Ani sonu gelince Sabitleyici Üstler İki yıl önce, hırslı bir çiftten anlayışlı bir iş hareketi olduğu kadar, daha özel hale gelip evliliklerini iyileştirmeye çalışan bir çiftin çaresizlik eylemi değildi. Hareket ayrıca Joanna beşinci çocuğuna hamile olduğunu keşfettiğinde de gerçekleşti, bu nedenle çiftin yeni genişleyen aileleriyle geçirmek için biraz boş zaman geçirmek istediler . Maalesef magazin dergileri için, Chip ve Joanna'nın ilişkilerini drama özgür bırakmayı sevdikleri anlaşılıyor.