Bill Murray ve selena Gomez herkesin gözünü yakaladı Ölüler Ölmez yardımcı yıldızlar Cannes Film Festivali kırmızı halısında yürüdüler. Murray'in Gomez'e yakın eğilerek yıldıza bir şeyler fısıldadığı fotoğraflar ortaya çıktı. Bazı insanlar yıldızlar arasında romantik bir şey olup olmadığını merak etse de, hem Murray hem de Gomez gerçekte ne olduğunu açıkladılar.

Bir görünüm sırasında Bu Gece Gösterisi , Gomez ev sahibi Jimmy Fallon'a söyledi ne Çeviride Kayıp aktör ona fısıldıyordu. Karşılaşmanın bir fotoğrafı gösterildikten sonra, Gomez bunun biraz tuhaf göründüğünü kabul etti ve ardından, 'Ama sanki eğilip' Bu gece harika görünüyorsun 'gibi aptalca şeyler söylüyordu. Ve sonra o 'Ciddiyetle geriye dönüp' Nerelisin? 'diye düşünürdüm ve orada öylece otururdum ve kendimi dengelemeye çalışırım. İyiydi.' Onu 'büyük bir çocuk' olarak tanımlayan Gomez, Murray'in basın konferansları sırasında şakacı bir şekilde ona bir şeyler vurmaya çalışacağını açıkladı.



Murray ise Gomez'e söylediklerini tam olarak hatırlamıyor. Söyledi Vanity Fuarı sadece 'onu rahatlatmaya çalıştığını' hatırlıyor. Yaşlı oyuncu, genç pop yıldızından oldukça etkilenmişti. 'Ondan gerçekten hoşlanıyorum. Demek istediğim, bana [açıklayıcı] 'Selena Gomez' in kim olduğunu hâlâ söyleyemezsin, ama Gomez , ”Dedi Murray oyuncu için takma adını kullanarak,“ Gerçekten beğendim. Alışılmadık derecede zeki. Nazik ve doğal. Gerçekten sevdiğim bir tür pop ikonu bulduğum için her zaman memnunum. '

İkisi açıkça çok iyi anlaşsa da, aralarında dostluk ve karşılıklı saygıdan başka bir şey yok. Murray bile söyledi İnsanlar Gomez hala hayatta olsaydı annesiyle tanışması için eve getirmeyi çok isterdi. İlişkilerinin dostane ve profesyonel olmaktan başka bir şey olmadığına dair herhangi bir spekülasyon sadece şudur: spekülasyon.

Gomez, asılsız söylentilere konu olmaya yabancı değil. Birçok magazin dergisi yıldız adayı diğer ünlü yıldızlara romantik bir şekilde bağlayarak onun popülaritesinden yararlanmaya çalışır. Örneğin, TAMAM MI! bunu bildirdi Gomez ve eski One Direction üyesi Niall Horan 'arkadaştan fazlasıydı'. Çıkış, iddialarını desteklemek için çok az kanıt sundu, sadece eski söylentileri yeniden dolaştırdı ve hayran teorilerini romantik bir ilişkinin kanıtı olarak kullandı. Tabloid’in düzmece hikayesi gerçeklere dayanmıyordu, bu yüzden kolaydı Dedikoducu Polis kırmak için.

Söylenti değirmeni sadece Gomez’in şu anki aşk hayatına odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda eski ortaklarıyla olan ilişkisini de incelemek istiyor. Yaşam tarzı iddia eden bir hikaye yayınladı Gomez’in eski sevgilisi Justin Bieber ve eşi Hailey Baldwin sadece pop yıldızının onları rahat bırakmasını istedi. şarkıcı, kısmen Bieber ile olan ilişkisinden ilham alan bir albüm yayınladıktan sonra. Dedikoducu Polis bu hikaye hakkında bir şeyin sahte göründüğünü düşündü. Çıkış, kepçe için anonim bir kaynağa dayanıyordu, ancak bu ünlü grup söz konusu olduğunda gazete genellikle güvenilmez. Çok daha güvenilir E! Haberler Bieber ve Baldwin'in Gomez'den rahatsız olmadıklarını ve aslında mutlu olmasını istediklerini bildirdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.