15 Sezonluk, Amerika'nın yeteneği var Jüri, izleyicilere bitmek bilmeyen eğlence sundu, ancak hepsi uzun süre ortalıkta kalmadı. Dahil olmak üzere bazı yargıçlar Brandy Norwood , Julianne Hough , ve Gabrielle Union , popüler reality yarışma programında sadece bir sezon sürdü. Diğerleri gibi Mel B , Piers Morgan , ve Howard Stern Kaçınılmaz olarak vazgeçmeden önce birkaç mevsim ortalıkta asılı kaldı. İşte her birinin SEKİZ yargıçlar gösteriden ayrıldı.Piers Morgan

Piers Morgan şu anda İngiliz sabah gösterisinin ortak sunucusu. Günaydın İngiltere ama bir zamanlar orjinal jüri üyelerinden biriydi. SEKİZ . 2006'dan 2011'e kadar, tartışmalı Brit, programın temelini oluşturdu, ancak diğer projeleri takip etmek için Sezon 7'den hemen önce gösteriden ayrıldı. Yani, yaşlı haberci CNN'den emekli olduktan sonra Larry King'in yerini alan Morgan, 2012 seçimlerine daha fazla zaman ayırmak istiyordu.https://www.instagram.com/p/CEg9r3lnFby/

Bu listedeki diğer isimlerden birkaçının aksine, Morgan gösteriden ayrıldığında hiçbir sert duygu yoktu, tabağında çok fazla şey vardı. Morgan, CNN programından ayrıldığını duyurdu. Piers Morgan Tonight , [üzerinden Reuters ] (https://www.reuters.com/article/us-piersmorgan-f/piers-morgan-leaving-americas-got-talent-idUSTRE7AA2OO20111111#:~:text= (Reuters) 'Ben sadece kendimi açıklayabilirim ' ayrılıyorum Amerika'nın yeteneği var . ' 'Her saniyeyi sevdim ama hokkabazlığın gerçekten düşündüğümden biraz daha zor olduğunu keşfettim.' Diye ekledi. Morgan şovda uzun bir süre çalıştı ve umarım oradaki zamanına zevkle bakar.

David Hasselhoff

Eski Baywatch yıldız David Hasselhoff, SEKİZ erken bırakmaya karar verdi. Şovun 4. Sezonundan sonra, Hoff kendi TV şovunu izlemek için ayrılmaya karar verdi. Hasselhoff planlarını açıkladı bir açıklama İnsanlar , kısmen 'Yapmanın bir parçası olduğum için gurur duyuyorum Amerika'nın yeteneği var son dört yaz için 1 numaralı gösteri. Bu ödüllendirici bir deneyim oldu ve şimdi çok kısa bir süre içinde duyurulacak olan kendi TV şovumu yapma hayalimin peşinden gidebilecek olmaktan heyecan duyuyorum. ' Yetenek yarışması gösterisinden ayrıldıktan sonra bile Hasselhoff, jüri paneline katıldığı için onu sonsuza kadar geride bırakamaz. Yetenek Sizsiniz İngiltere 2011'de, Amerikan versiyonundan ayrıldıktan birkaç yıl sonra.

https://www.instagram.com/p/CDrTYUBiiD0/

Brandy Norwood

Tüm orijinallerin Amerika'nın yeteneği var yargıçlar, Brandy Norwood en kısa koşuyu yaptı. Gösteriden ayrılma nedeni trajedi yüzünden lekelendi. 30 Aralık 2006'da Norwood, aracının otoyoldaki bir diğerinin arka ucuna çarparak diğer sürücüyü öldürdüğü bir araba kazasına karıştı. Kaza ile ilgili bir soruşturma olsa da herhangi bir cezai suçlama önerilmiyor Norwood için sürücünün ailesi şarkıcıya haksız bir ölüm davasına girdi. 2009'da Norwood mahkeme dışında yerleşti açıklanmayan bir miktar için aile ile.

https://www.instagram.com/p/CDzPamKJAsh/

Sharon Osbourne

Sharon Osbourne getirildi Amerikan Got Talent 2. Sezonunda Brandy Norwood'un yerini aldı ve gösterinin beş sezonu boyunca rol aldı. Ancak 7. sezondan sonra Osbourne, NBC'nin oğlu Jack'e muamelesi üzerine gösteriyi bırakma kararı aldı. Reality şovuna katılmak için NBC ile görüştü. Yıldızlar Şeritler Kazanır , ancak Jack'e multipl skleroz teşhisi konulduğu ortaya çıktıktan sonra görüşmeler durdu. Osbourne söyledi New York Post 2012'de 'Sahte olamam. Bu ayrımcılık ve kötü idare edildi. '

Şovda görünmeye devam etmesi için NBC ile sözleşmesi olmasına rağmen, Osbourne reddetti başka bir sezon için görünmek. Bana yapmak istemediğim bir şeyi yaptıramazlar, dedi. 'Tek yapabildikleri beş yıl boyunca başka bir ağda yargıç olmamı engellemek.' Osbourne’un uzun zamandır arkadaşı olmasına rağmen ve dost Brit Simon Cowell NBC ile arasını düzeltmeye çalıştı, çok az geçti ve Osbourne kendi yoluna gitti.

Herr und Frau Smith Fortsetzung

Howard Stern

Şok şakası Howard Stern jüri paneline katıldı Piers Morgan'ın yerine 7.Sezon 10. Stern, SiriusXM şovunda, üzerinden Çeşitlilik , şovdan ayrılma kararının selefi ile hemen hemen aynı nedenden dolayı. Onlara bu son sezonum dedim. Şu anda kendi kariyer değerlendirmeme gidiyorum. Ben çok [küfürlü] meşgulüm. ' Stern, 10. Sezon için jüri üyelerine yeniden katılma kararıyla boğuştuğunu söyledi ve şunu önerdi: Simon Cowell şova gel Cowell'in yetenekleri değerlendirmede pek çok deneyimi olduğu için onun yerine geçecek. Tam olarak böyle oldu, bu nedenle, tartışmalı radyo programı sunucusu .

https://www.instagram.com/p/B5u5n_GH5iE/

Mel B

Spice Girls ’Scary Spice, SEKİZ Şovun 8. Sezonu için 2013'te Sharon Osbourne'un yerini alan sahne. Mel B birkaç yıl geçirdi şovun 13. Sezonundan sonra ayrılmadan önce yetenek şovunda. Ayrılan diğer birçok jüri üyesi gibi, Mel B de diğer projeler üzerinde çalışmak için diziden ayrıldı. Spice Girls ile yeniden birleşme turunu yaptı ve bu muhtemelen zamanının ve çabasının çoğunu aldı.

https://www.instagram.com/p/BykqjGSpst5/

portia de rossi ellen de generes

Heidi Klum

Almanya doğumlu süper model Heidi Klum eklendi 8. Sezonda dördüncü jüri üyesi olarak ve Mel B gibi 13. Sezon'a kadar buradaydı. Klum, Amazon Prime Video için Tim Gunn ile yeni bir moda şovunda ortak olmak da dahil olmak üzere diğer projeler üzerinde çalışmak için Sezon 14'te gösteriye ara verdi. Yerini alan iki yargıç ve Mel B'nin gösteriden ayrılma kararı vermesinin ardından gösterinin 15. Sezonu için geri döndü.

https://www.instagram.com/p/CEFv5YdJL3R/

Gabrielle Union

Bırakın gelsin aktris Gabrielle Union sadece bir yargıçtı Amerika'nın yeteneği var NBC sözleşmesini yenilememeye karar vermeden önce bir sezon için. Sendika, kararın aktrisin toksik bir çalışma ortamı hakkında şikayette bulunmasına misilleme olduğu konusunda ısrar etti. Konuşan kaynaklar ile Çeşitlilik , ve sonra Union tarafından onaylandı , seyirciler için 'çok siyah' olarak nitelendirilen dönen saç stilleri ile ilgili aşırı miktarda not aldığını iddia etti.

https://www.instagram.com/p/CCSMEe0pWet/

Julianne Hough

Gabrielle Union'a benzer şekilde, Yıldızlarla Dans profesyonel dansçı Julianne Hough bir sezon değerlendirildikten sonra kesildi Amerika'nın yeteneği var . Kaynaklar söyledi Çeşitlilik Hough'un saç ve makyaj da dahil olmak üzere görünüşü hakkında aşırı notlar aldığını ve bu da toksik bir işyeri iddialarına ek olarak ekledi. Ancak Union'dan farklı olarak Hough, bu iddiaları geri çekti, 'Harika vakit geçirdim Amerika'nın yeteneği var , Oyuncularla, ekiplerle ve yapımcılarla çalışmayı çok sevdim. NBC ile iş ilişkime devam etmekten mutluluk duyuyorum. ' Hough yıldıza gitti diğer iki NBC yapımında, Houghs ile Tatiller erkek kardeşi Derek'in birlikte oynadığı ve Rockefeller Center'da Noel .

https://www.instagram.com/p/CDuKv2xHOFk/

Tüm jüri üyeleri iyi şartlarda ayrılmasalar da gösteride geçirdikleri zaman asla unutulmayacak. Hepsi yeni bir şeyler eklediler ve birbirleriyle olan dinamikleri, izleyicilerin geceleri her gece ayarlamalarının nedeniydi. İnşallah, yeni yargıç Sofia Vergara bu sezon direksiyon başında kendini evinde gibi hissediyor. Geçici olarak Kelly Clarkson, Howie Mandel ve geri dönen yargıç Heidi Klum tarafından değiştirilen kıdemli yargıçlar Simon Cowell'e katıldı, bu nedenle bu yıl panelde kesinlikle ilginç anlar olacak.