Bir fan yakalarsa Emilia Clarke kamuya açık bir yerde, çok fazla şansı yoktur. Game of Thrones star bir selfie için poz verecek. Birkaç kötü deneyimin ardından, Clarke artık hayranlarıyla özçekim yapmamaya karar verdi, ancak aslında bunun çok tatlı bir nedeni var. Bunun yerine yaptığı şey, oyuncunun hayranlarıyla bağ kurması için daha iyi bir şans yaratır.

33 yaşındaki aktrisin, konu hayran etkileşimleri olduğunda yeni bir politikası var, podcast'te açıkladı Jessie Ware ile Sofra Adabı . Clarke ona yaklaşan rastgele hayranlarla fotoğraf çekmek yerine bunun yerine bir şey imzalamayı teklif ediyor. Ejderhanın Ana’nın geçiş yapma kararının arkasında çok dokunaklı bir mantık var, dedi podcast sunucusu Jessie Ware.Emilia Clarke farklı bir hayran etkileşimi istiyor

'Çünkü bir şeyi imzalar imzalamaz, o kişiyle etkileşime girmen gerekiyor,' diye açıkladı. 'O zaman sohbet ediyorsun ve aslında insandan insana doğru bir şey yaşıyorsun, çünkü bu muhtemelen onlar için hoş olmayan ve senin için o kadar da hoş olmayan başka bir şey.' Bir yabancıyla özçekim yapmanın garip doğasının yanı sıra (kişisel alan, merhaba), bu aynı zamanda Emilia Clarke'a hayranlarıyla gerçekten bağlantı kurma ve gününe devam etmeden önce onlarla biraz zaman geçirme fırsatı veriyor.

Katie Holmes und Jamie Foxx verlobt

'İmza işi yaptığınızda, aslında gözlerinin içine bakabilir ve uygun, gerçek bir insan şeyine sahip olabilirsiniz' dedi. Hayranların gerçekte peşinde oldukları şey onunla tanışıp biraz zaman geçirme şansıdır ve Clarke 'onlara peşinde oldukları şeyi sağlayabilmek' istiyor. Sırf değişim için nazik bir nedeni olması, kötü deneyimler olmadığı anlamına gelmez.

Özellikle kötü bir hayran deneyimi yaşadı

Emilia Clarke, 'tam bir yorgunluktan kaynaklanan' panik ataktan muzdaripken bir havaalanında bir hayranının kendisine yaklaştığı zamanı hatırladı. Anneme telefondaydım, 'Nefes alamadığımı hissediyorum, neler olduğunu bilmiyorum' diyordum, diye hatırladı. 'Ağlıyorum ve ağlıyorum ve bu adam' Bir selfie alabilir miyim? 'Dedi,' Nefes alamıyorum, gerçekten üzgünüm 'dedim.'

Wie sieht Honey Boo Boo 2016 aus?

Dolayısıyla, bu değişiklik Clarke’ın hayranlarıyla olan ilişkisi için iyi olmakla kalmadı, aynı zamanda zihinsel sağlığı için de harika oldu. 'Şöhret için kaydoldum' dedi. 'Ruhumun tamamen boş olduğunu hissetmeden [hayranlarla nasıl etkileşim kurabileceğimi] keşfetmeye çalışıyordum. Çünkü sizinle gerçekten konuşmak istemiyorlar. ' Emilia Clarke, kartondan bir kesik gibi görünmek yerine bir şeyi imzalayarak insanlara duyguları olan gerçek, yaşayan, nefes alan bir kişi olduğunu hatırlatabilir. Bu gerçeği hafife almak iyi bir duygu olamaz, bu yüzden Clarke'ın hem hayranlarını hem de kendisini memnun etmenin bir yolunu düşünmesi harika.