Bu bir sır değil Kevin Costner beysbolu seviyor. Oyuncu, adanmış birkaç büyük filmde rol aldı. geleneksel Amerikan geçmiş zamanı oyuna olan sevgimden. Costner'ın en sevdiği sporu şımartmasının tek yolu bu değil.

Kevin Costner Beyzbol Filmlerini Seviyor

Costner’ın beyzbol sevgisi, oyuncunun yıllar boyunca filmlerine bakarken yinelenen bir temadır. Nereden Bull Durham , Düşler alanı , ve Fastball , için Öfkenin Üst Tarafı ve Oyunun Aşkı İçin Costner, pek çok beyzbol filmini kemerinin altına soktu. İkinci film, aktör için özellikle dokunaklıydı çünkü kendisinin büyük bir kısmının Billy Chapel karakterine yansıdığını gördü.O söyledi Baltimore Sun Bu Şapel, daha önce oynadığı karakterler arasında en otobiyografik olanıydı. Chapel o sırada kendi aşk ilişkilerinde bir mücadele ile karşı karşıyaydı ve sadece dört yıl önce neredeyse 20 yıllık eşinden boşanmıştı. Sadece erkekler adına konuşacağım, dedi. 'İşimize, düşüncemize, zamanımıza her şeyi verme yeteneğine sahibiz ve ortaklarımıza aynı enerjiyi vermeyiz.' Beysbolda kendini kaybetmesinin tek yolu filmleri değil.

https://www.instagram.com/p/BHTCkBogNGs/

Bull Durham

(Orion Resimleri)

Garrido eski öğrencisinden parıldıyor, LA Times'a anlatmak 1995'te, “Herhangi bir Cal State Fullerton öğrencisine, üniversitede hayatta istedikleri gibi bir eğitim alabilecekleri konusunda ilham kaynağı olabilir. Kevin, bunun en görünür örneklerinden sadece biri. ' Gerçi Costner hiç beyzbol oynamadım Üniversiteye giderken, oyuncunun sporu başka şekillerde ömür boyu sürecek bir hobi olarak sürdürmesini engellemedi. Bu filmleri yapmayı çok seviyor olsa da, bazen ona dayanılmaz bir bedel ödetiyorlar.

The Güçlü adam aktör Fullerton'daki California Eyaletine giden, bazen bir oyuna katılmak için mezun olduğu okuluna geri döndü ve sonuç olarak, Costner'ın yıllar önce öğrenci olarak aldığı bir beyzbol dersi veren Titan antrenörü Augie Garrido ile bir arkadaşlık geliştirdi. Oyuncu, Titan Field'ın ithafında ilk adımını atmak için 1992'de kampüse bile davet edildi.

tim mcgraw scheidung glaubenshügel

Çekerken Oyunun Aşkı İçin Costner, defalarca atmanın tüm fiziksel çalışmasının vücudunu yıprattığını ve inanılmaz bir acıya neden olduğunu kabul etti. Costner itiraf etti ziyaret sırasında Bill Simmons Podcast ,

Acı içindeydim. Sonunda kustum, acı çok büyüktü

Ellen Degeneres und Portia de Rossi Kinder

eklemeden önce, '[New York] Yankees için gerçek eğitmeni bulduk - ve umarım burada okul dışında konuşmuyorum, ama gerçek şu ki, bu adam beni kurtarmaya geldi.' Yine de, Costner kendini devam ettirmek için 'meyve suyu' vermek zorunda kaldı. Costner, 'Biraz şey almaya başladım,' dedi,

Sadece günü atlatmak için bir sürü şey almam gerekiyordu. O kadar çok atış yapıyordum ve ben de biraz heyecanlanıyordum.

https://www.instagram.com/p/BkIzmLRhmN4/

Bu adanmışlığın bir miktar dezavantajı olduğu kanıtlandı, çünkü bu tür performans arttırıcıları almanın, saldırganlığı da içeren yan etkileri de var. Filmde, Costner’ın karakterinin senaryosu yazılan bir perdeyle neredeyse bir vurucuya çarptığı bir sahne var, sonra Costner kesinlikle senaryosu yazılmamış olan tümseklerden atlıyor. Oyuncu, 'O höyükten indim,' diye hatırladı.

İçime bir şey takıldı. Höyüğün yaklaşık 10 metre aşağısına geldim.

https://www.instagram.com/p/BPLRVifARCC/

Costner, biraz senaryo dışı an için ilacın sorumlu olduğunu öne sürdü. Kevin Costner’ın bu sevilen eğlencesi ona zaman zaman gerçek anlamda acı vermesine rağmen, kamera karşısında olmadığı zamanlarda oyuncu için hala büyük bir rahatlama ve eğlence kaynağıdır.

Kelimenin tam anlamıyla hayalleri var

Costner, Aspen'deki mülküne gerçek bir beyzbol elması yaptı ve oyuncu itiraf etti , 'Çiftlikte 40 veya 50 kişinin olması alışılmadık bir durum değil. Çocuklar dışarıdayken softbol oynuyoruz, ama erkekler dışarıdayken hardball oynuyoruz. Vurmaktan hoşlandığımız bir atış makinem var. ' Sporla ilgili geçmişi göz önüne alındığında, Costner'ın kendi beyzbol sahasına sahip olması mantıklı geliyor.

https://www.instagram.com/p/Bwh-7tvJ4RD/

Spor, babasıyla olan bağının güçlü bir hatırlatıcısıydı, aktör, “Hatırlayabildiğim kadarıyla beyzbolu sevdim. Babam (Bill) sert oynadı ve ben çocukken onunla basketbol sahasına gitmeyi çok severdim. ' Costner, 'Ondan sivri uçlarını takmasını isterdim, böylece betona tıkladıklarını duyabilirdim.' Doğal olarak, Costner'ın çocukluğunu geçirdiği yerin sporu neden sevdiği üzerinde büyük etkisi oldu.

Kaliforniya'da büyüdüm, bu yüzden bir Dodgers hayranıydım. Willie Davis ve Maury Wills'i sevdim.

https://www.instagram.com/p/BJyKeOagcrH/

Elbette, tüm bu tutkuya rağmen, Costner için beyzbol filmleri çekmeyi bir kenara bırakmak zor olabilir. Oyuncu, başka bir geleceğin olabileceğini ima etti.

Kevin Costner’ın Yeni Beyzbol Filmi Geliyor

Costner kesinlikle go-to-herif beyzbol filmleri için, bir sonraki filmin ne zaman geleceğine dair her zaman spekülasyon olacağını bilir. Aktör Larry King ile oturdu 2016'da geri döndü ve aklında bir sonraki olduğunu söyledi, ancak bunun sonuncusu olabileceğini ima etti. Costner, King'e 'Sanırım bende bir tane daha var' dedi. 'Yavrularla ilgisi var.' O zamanlar hala yazılması gerekiyordu, ancak Yavrular kötü şöhretli “lanetini” kırmayı ve Dünya Serisini kazanmayı başardığından, muhtemelen birlikte çalışmak için bolca ilham kaynağı var.

Ich möchte wieder Bruce sein

Kevin Costner'ın tutkulu olduğu bir hobiyi işiyle harmanlayabilmesi ne kadar harika. Costner, günlük işinde en sevdiği eğlenceye ayak uydurabildiği için çok şanslı. Bizi şimdiden unutulmaz birçok filmle baş başa bıraktı ve devam eden koronavirüs salgını sona erdiğinde, kim bilir? Belki Costner, Cubs filmi üzerinde çalışacaktır.