Gwyneth Paltrow garip bir şekilde kutuplaştırıcı bir kişidir. Şüphesiz, aktrisin yaşam tarzı markası Goop, Paltrow’un bölücü statüsünün kısmen sorumlusu, ancak tabloid söylentileri de Demir Adam genellikle bilinmesi zor bir kişi olarak yıldız. Paltrow, ünlü arkadaşlarıyla sözde kan davası açmadığı zamanlarda, bu güvenilmez çıkışlara göre başka tuhaf davranışlarda bulunuyor.

Paltrow’un Ünlü Davaları

Birkaç yıl boyunca, birden fazla kuruluş Gwyneth Paltrow'u şu suçlamalarla suçladı: çeşitli ünlülerle kan davaları beslemek çoğu kadın. Görünüşe göre bu sözde 'kan davaları' nın iş dünyasından şahsiyete ve aradaki her yere kadar değişen birkaç nedeni var. Paltrow’un kötü tarafına geçmek o kadar da zor değil, magazin dergileri tartışmaya devam ediyor.2017 yılında TAMAM MI! iddia edildi Jessica Alba ve Paltrow gizlice kavga ediyorlardı realite TV şovlarının perde arkası, Uygulamalar Gezegeni . Sözde bir 'kaynak' çıkışa 'Jessica ve Gwyneth petrol ve su gibiler' dedi ve ekledi, 'Bunu birlikte yapmayı kabul etmeleri bile şok edici.' İki aktris sözde kendi işleri hakkında birbirlerine saldıracaklardı. Alba’nın The Honest Company’nin 'bir milyar dolar değerinde olduğunu' özel olarak anlayan Paltrow, 'şirkete bazı ürün bileşenleri nedeniyle dava açıldığı gerçeğini araştıracaktı.' Buna karşılık, Alba'nın şirketinin 'gerçek kadınlarla bağlantı kurduğunu', Goop'un ise sadece 'zenginlere hizmet verdiğini' iddia ettiği iddia ediliyor. Dedikoducu Polis bu hikayenin biraz sahte koktuğunu düşünerek, Uygulamalar Gezegeni bize güvence veren, tüm önermenin saçmalık olduğunu. Alba ve Paltrow sette gayet iyi anlaştılar.

https://www.instagram.com/p/B8C_RbXF4fe/

Gwyneth Paltrow'un da sözde ünlü aktris Julia Roberts ile rekabete girdi . Sözde 'kan davası', iddiaya göre Güzel kadın oyuncu, Paltrow’un eski kocası Chris Martin ve yeni kız arkadaşı Dakota Johnson’un ev sahipliğinde bir partiye katıldı. Kaynaklar anlattı Radar Çevrimiçi Hikayeyi ilk kez bildiren, Paltrow'un 'fuming' olduğunu çünkü Roberts'ın boşanmada eski tarafını tuttuğunu söyledi. Birinin bu dedikodu sitesine Hollywood, Martin ve Paltrow'daki tüm eski eşlerin en iyi şekilde anlaştığını söylemeliydi. Pek olası görünmüyordu Dedikoducu Polis Paltrow'un bu kadar önemsiz bir şey için 'duman çıkaracağını', bu yüzden daha fazla bilgi için temsilcisine ulaştık. Hikayenin tamamen saçma olduğu söylendi, bu da yanlış derecelendirmemizi haklı çıkardı.

Paltrow'un yanlış şekilde sürtünmesi her zaman bayanlar değildir. Bu yılın başlarında Küre 90'larda yaklaşık üç yıl boyunca Paltrow ile çıkan Brad Pitt'in şimdi kesinlikle ondan nefret ediyor . İsimsiz bir kaynak tabloid gazetesine, 'Birbirleriyle karşılaşırlarsa, nazik davranır, ama kesinlikle onu görmek için yolundan çıkmaz,' dedi. Kaynak alaycı bir tavırla, 'Onun çok sayıda takılma isteğini geri çevirdi, ama Gwyneth hiçbir ipucu almadı,' diye ekledi. Elbette, bu özel dedikodu paçavrasından çıkan diğer hikayelerin çoğu gibi, bu hikaye de tamamen yanlıştı. Dedikoducu Polis söylentiyi 'tamamen yanlış' olarak reddeden Pitt'in temsilcisiyle konuştu. Özellikle ayrılmalarının üzerinden neredeyse 20 yıl geçtiği için, eski sevgililer arasında sert bir his yok.

Goop Markası Diğerlerinin Üzerinde

Paltrow ayrıca bir şekilde, sahip olan veya başlamayı düşünen herkesle kan davası yapma konusunda bir üne kavuştu. kendi yaşam tarzı markaları . Gazetelere göre, Paltrow mutlu değil. Goop, ünlü yaşam tarzı markasıdır piyasada. Rakip kim olursa olsun, Paltrow'un 'kendi' bölgesinde yeni gelenlere uymayacağı iddia ediliyor.

https://www.instagram.com/p/B7ooMQFl6GH/

Tarafından rapor edildi Radar Çevrimiçi 2018'de Paltrow, Matthew McConaughey’in karısı tarafından 'tehdit edildiğini' hissetti Camila Alves, kendi yaşam tarzı sitesini açıyor. Ünlü dedikodu yapan sitenin içeriden biri, Paltrow'un rakip markayı kendi şirketi Goop'un 'korkunç bir versiyonu' olarak gördüğünde ısrar etti ve 'bu konuya deli oluyordu.' Bu hikaye, Paltrow'un şu anda sorgulandığı için kesinlikle hiçbir anlam ifade etmiyordu. ile röportaj Zaman Jessica Alba ve Reese Witherspoon gibi diğer rakip markalar hakkında. 'Rekabet yok,' diye cevapladı Paltrow, kadınların liderliğindeki sektörde sürtüşme olduğu fikrini doğada biraz 'kadın düşmanı' bulduğunu ekledi. Oyuncu, 'İşlerini desteklemek için elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum' diye ısrar etti. Sadece tüm üslerimizi kapladığımızdan emin olmak için, Dedikoducu Polis ayrıca, hikayenin 'tamamen yanlış' olduğunu bize bildiren Paltrow'un sözcüsüne de ulaştı.

Paltrow Oyunculuk İşleri İçin Çaresiz Değil

Elbette, Paltrow tüm bu ünlülerle kan davası açıyorsa, aktrisin sonunda Hollywood'da iş bulmakta zorlanacağı mantıklı olacaktır. Birkaç magazin dergisi, Paltrow'un iş için o kadar zor olduğunu ve başkalarına yalvarmak zorunda kaldığını anlattı. kendi kocası dahil , işe girmek.

Nisan ayında National Enquirer iddia edildi Paltrow, Tom Cruise ile bir 'geri dönüş' filmi yapmak istedi . Bir kaynak, saygın tabloid gazetesine şunları söyledi: 'Goop çok fazla kötü basın yaratırken, Gwyn rahatlık alanına geri dönüp oyunculuk kariyerini yeniden başlatmak istiyor. Ve Tom Cruise ile yeniden bir araya gelmekten daha güzel bir geri dönüş yapmanın daha iyi bir yolu var mı? ' Paltrow'un oyunculuk kariyerini 'yeniden başlatmasına' gerçekten gerek yok, çünkü başlamak için gerçekten bir duraklama olmadı. Paltrow, Marvel Sinematik Evreni'nde Pepper Potts oynayarak on yılı çok başarılı bir şekilde bitirdi. Ayrıca Netflix’te Politikacı . Açıkçası, oyuncunun rol bulmakta hiçbir sorunu yok.

https://www.instagram.com/p/CBuVmoLjfVK/

'Bilinçli Olarak Ayrılmamış' Eski Çift

Tabii Gwyneth Paltrow’un ilk evliliği ve ardından Coldplay solisti Chris Martin’den boşanma var. Martin ve Paltrow kararlarını açıkladıkları andan itibaren 'Bilinçli olarak ayırma' Birbirlerinden, magazin dergileri eski eşlerin ne kadar yakın oldukları hakkında spekülasyon yaptılar. Martin, Dakota Johnson'la çıkmaya başladığında, bu söylentiler doğası gereği daha da tuhaflaştı.

Gwyneth Paltrow ve Brad Falchuk evlenmek üzereyken, Chris Martin'in evliliklerde oynayacağı rol hakkında bir sürü söylenti vardı. TAMAM MI! Avustralya bunu tahmin etti Martin, Paltrow'u koridorda yürürdü . Sıcaklık bu arada beklenen Coldplay solisti Paltrow’un en iyi adamı olacak . Tahmin edilebileceği gibi, bu tahminlerin ikisi de gerçekleşmedi. O zaman, Dedikoducu Polis Paltrow'un her iki hikayeyle ilgili temsilcisine ulaştı ve özet olarak iddiaların tamamen 'boğa' olduğu söylendi. Evet, eski eşler oldukça yakındır, ancak Martin'in eski karısının düğününde hiçbir rolü olmadı, ancak sonunda balayında eski çiftin çocuklarıyla birlikte Falchuk ve Paltrow'a katıldı.

Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson'a Karşı

Magazin dergileri, Paltrow ve Dakota Johnson'ın sonsuza kadar birbirleriyle savaşta Chris Martin hakkında. Johnson’ın sözde 'arkadaşları' olup olmadığı ona Martin'i terk etmesini tavsiye etmek , yada bu Martin eski sevgilisinden izin istemeli. yeni kız arkadaşıyla evlenmek için bu söylentilerin tamamen doğru olmadığı ortaya çıktı. Gerçekte, bu söylentiler sürekli ortaya çıkıyor gibi görünüyor çünkü magazin gazeteleri, eski sevgililerin sağlıklı ve olumlu bir ilişkisi olduğunda ne yapacaklarını dürüstçe bilmiyorlar. Bu tür çıkışlar drama ve olumsuzluk üzerinde gelişir, bu nedenle Martin’in Paltrow ile ilişkisinin doğasını anlamakta zorlanmaları mantıklıdır.

https://www.instagram.com/p/B-lfXVCD-OR/

Ayrıca Paltrow’un Brad Falchuk ile ikinci evliliği meselesi de var. Çift ne yaparsa yapsın, tabloid spekülasyonu takip ediyor. Doğası çiftin evliliği sürekli saldırı altındadır , Paltrow genellikle kötü adam ya da daha kötüsü, bir tür seks manyağı olarak tasvir ediliyor.

Paltrow, çoğu zaman gözden düşmüş olan Falchuk ile evlendikten hemen sonra Radar Çevrimiçi ısrar etti oyuncu balayını erken terk ediyordu Görünüşe göre yeni kocasıyla pek uyumlu olmayan Goop üzerinde çalışmak. Bir kaynak, Falchuk'un 'karısının işlerini tanıtmak için balayına ara vermesi durumunda küfür edeceğini' tahmin etti. Dedikoducu Polis Bu rapordan şüphe duyduğumuzdan, Paltrow'un sözcüsüne ulaştık, o da bize balayının kısa kesilmediğini ve Paltrow'un işe dönmek için 'acele' etmediğini bildirdi. Bahsedilen çıkışta Goop olayı bir yıl önceden planlanmıştı ve Falchuk bunun tamamen farkındaydı, öğrendik.

Güvenilmez KB en garip söylentilerden birinin arkasındaydı Dedikoducu Polis hiç karşılaştı. Çıkış iddia edildi Paltrow, eski kocası Chris Martin ve kız arkadaşı Dakota Johnson'ı dörtlü için teklif etti onunla ve Falchuk ile. İsimsiz bir kaynak, 'Chris, Gwyneth'in açıkça bildiği oldukça vanilya ve isteğini gerçekten itici buldu' dedi. 'Gwyn, özellikle de filmin yıldızıyla çıktığı için ufkunu genişletmesi gerektiğini hissetti. Grinin Elli Tonu - tabii ki o ve Brad birlikte izlediler, Chris'in rahatsızlığına fazlasıyla. ' Dedikoducu Polis bu belirli tabloid'in söylediklerini asla değerlendirmeyecekti, bu yüzden iddiaları 'gülünç ötesinde' olarak nitelendiren Paltrow'un sözcüsünü bir kez daha kontrol ettik. Müşterileri adına konuşmasına izin verilen bir sözcünün sözleri, bilinmeyen bir bahşişçiden çok daha fazla ağırlık taşır.

https://www.instagram.com/p/B9BxGPqFfpw/

Was ist mit Jessie Disney passiert?

En Tuhaf Sahte Raporlar

Paltrow’un hem ilk hem de son evlilikleriyle ilgili spekülasyonların yanı sıra, tuhaf bir söylenti trendi hakkında ortaya çıkan Bulaşma aktris. Bazen bu söylentilerin tam olarak nereden kaynaklandığını anlamak zordur, ancak çoğu zaman Paltrow’un 'çılgın' itibarı sorumlu olduğu.

Bu gazetecilerin çoğu, Gwyneth Paltrow'un yaşam tarzı markası ve kişisel yaşamında tam bir kontrol manyağı söz konusu olduğunda sonsuza dek savaş yolunda olduğuna inanıyor gibi görünüyor. Bu tür söylentiler, özellikle bir kadın kariyer odaklı olduğunda, magazin dergilerinde yayılma eğilimindedir. Sanki bu çıkışların yazarları, çalışan kadınların gerçekte bir tür efsanevi yaratık gibi göründüğü bir zaman döngüsünde sıkışıp kalmış gibidir, çoğu kadının hayatını tam olarak böyle yaşar. Bu tür yayınlar Paltrow’un işi hakkında söylentiler uydurmadığında, kendilerini onun kişisel hayatına dahil etmekle meşgul olurlar.