Birisi google olsaydı Shawn Mendes yüzleşecekler çok şaşırtıcı bir sonuç listesi Mendes'in gizemli olup olmadığını anlamaya çalışıyorum Marshmello . Marshmello, remiksleri ve halka açık sahnelerde taktığı özel yapım hatmi miğferi ile ünlü popüler bir DJ ve EDM prodüktörü. şarkıcı ve söz yazarı kendi sadık takipçileriyle. DJ'in yüzünü kapatan siyah beyaz başlığını takması nedeniyle kimliği hayranlar arasında her zaman bir tartışma olmuştu. Peki Mendes nasıl karıştı?

ist Jamie Foxx, der ein Baby hat

Kanadalı şarkıcı eğlenceye kapıldı

Hayır, Shawn Mendes, Marshmello değil. Tüm senaryo, uzunca bir süredir devam eden bir şakayla başladı. 2018 iHeart Müzik Ödülleri'nde Mendes sahneye Marshmello'nun taktığı kaskla çıktı. Şarkıcı, En İyi EDM / Dans Sanatçısı grubu ödülünü alırken anonim DJ kılığına girdi. Ödülü kabul ettikten sonra, Mendes kaskı çıkardıktan sonra kendini gösterdi, bu da seyirciyi şok etti. 'Woah! İçerisi sıcak. Pekala, çok teşekkür ederim! ' Mendes izleyiciye bağırdı, hileyi sürdürerek .Gösteri, sosyal medyada bir kargaşaya neden oldu ve her iki sanatçının hayranları için oldukça kafa karıştırıcı bir çılgınlığa neden oldu, ancak hepsi eğlence içindi.

Shawn Mendes Marshmello değilse kim?

DJ'in gerçek adı Nisan 2017'de açıklanan Chris Comstock'tur. Müzisyen gerçek adını verdi Forbes ile bir röportaj sırasında . Dünya gerçek kimlik olduğunu bilmesine rağmen, DJ dünya çapındaki hayranlarını eğlendirmeye devam ederken ikonik başlığıyla performans sergilemeye devam ediyor. Son zamanlarda, yapımcı 21 milyon dolar kazanarak dünyanın sekizinci en yüksek ücretli DJ'i seçildi. DJ ayrıca üçüncü albümünü çıkardı. Joytime III , Kasım 2019'da.

Shawn Mendes, Marshmallow olduğuna dair söylentilerden kaçmakla meşgul olmadığında, şarkıcı kendini meşgul ediyordu. Mendes'in en popüler single'ı 'Senorita'kız arkadaşı Camila Cabello ile işbirliği yaptığı, listelerde üst sıralarda yer aldı ve birçok övgü kazandı. Şarkıcı geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan kendine daha iyi bakabilmek için ara vermeye karar verdiğini açıkladı. “Bazen ben de ara vermem gerekiyor çünkü başkalarına olduğu kadar beni de etkiliyor - kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. Gerçekten çok önemli. Kendini önce gel 'diyor şarkıcı bir röportaj sırasında belirtildi .