Britney Spears Uzun zamandır erkek arkadaşıyla olan ilişkisi, Sam Asghari , uzun zamandır kamuoyunda spekülasyon yarattı. Kişisel antrenörü şüpheyle gören bazı insanlar var, özellikle de birçok kişi, özellikle de hayranlar, Spears'a karşı çok koruyucu . Dedikoducu Polis Asghari hakkında gazetecilerin nasıl haber yaptığına gelince bir eğilim fark ettik, bu yüzden bu algının olası nedenlerinin neler olabileceğini araştırdık.Britney Spears, Sam Asghari ile Nasıl Tanıştı?

İkili ilk olarak 2016'da Spears’ın “Slumber Party” adlı şarkısının klibi setinde bir araya geldi. Sam Asghari epey bir izlenim bıraktı çekim sırasında Britney Spears'ta. Sette çok fazla boş zaman olduğu için, gelecekteki çift birbirleriyle sohbet ederek zaman geçirmeye karar verdi.https://www.instagram.com/p/CDEw10lAJru/

'Yani temelde birbirimizle konuşmaya zorlandık ve hiçbir fikri yok - yani adımı biliyor - ama beni bir kişi olarak tanımıyor. Pop yıldızı 2017 radyo röportajında ​​'Bu kız neye benziyor?' Gibi ve onun kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, 'dedi. üzerinden İnsanlar .Spears daha sonra, kendisi ve Asghari'nin anında birbirlerini çekmelerine rağmen, neredeyse bir bağlarını kaçırdıklarını anımsattı. Spears, ilk görüşmelerinden bu yana yaklaşık beş ay sonra, çantasından telefon numarasını çıkarmaya karar verdiğini açıkladı. Pop yıldızı, 'O gerçekten çok tatlıydı, bu adam gerçekten çok tatlıydı' dedim, ben de onu aradım, diye hatırladı. Kıvılcımlar anında uçuştu ve Spears onu 'gerçekten eğlenceli, komik bir insan' olarak tanımladı. O andan itibaren, ikisi neredeyse kalçalarına yapıştırıldı.

Was ist mit Pauly Shore passiert?

Arkadaşlık geçmişlerini ilgili sosyal medya hesaplarından takip etmek kolaydır. İkisi birlikte düzinelerce fotoğraf ve video paylaştılar, sık sık yoğun antrenmanlara katıldılar, açık bir şekilde pop yıldızı ile kişisel eğitmen erkek arkadaşı arasında paylaşılan bir tutku. Son yıllarda ikisinin ayrıldığı tek zaman, Spears'ın Nisan 2019'da bir sağlıklı yaşam tesisine giriş yaptığı zamandı.

https://www.instagram.com/p/CADriohAll1/Çiftin İlk Testi

Birkaç ay önce, Kasım 2018'de şarkıcının babası Jamie, kendiliğinden kolon rüptüründen muzdarip olduktan sonra ciddi şekilde hasta . Asghari, konuşan kaynaklara göre İnsanlar , Spears’ın hayatındaki bu zor dönemde gerçekten yükseldi. Kaynak, 'Sam'in Britney için harika olduğuna dair hiçbir şüphe yok,' diye ekleyerek, 'Onun üzerinde çok olumlu bir etkisi var. Sağlıklı ve formda kalmak için çok motive oluyor ve genellikle birlikte çalışıyorlar. '

Görünüşe göre, birlikte dört yılın ardından, Asghari ve Spears uzun vadede birbirlerine bağlılar. Bu apaçık bağlılığa rağmen, yine de itiraz edenler var. Asghari’nin niyetinden şüphe eden . Daha önce de söylediğimiz gibi, bazı insanların fitness eğitmenine / modeline güvenmemesinin birkaç nedeni var gibi görünüyor. Bu nedenlerden biri muhtemelen yaşıdır. Britney Spears 38 yaşında, Sam Asghari ise 26 yaşında.

Bu on iki yıllık yaş farkı bazı insanlara oldukça önemli görünüyor. Ayrıca, daha genç bir erkekle çıkan 'yaşlı' bir kadın olmanın damgalanması da var. 'Boytoy' kelimesi genellikle saldırgan bir şekilde etrafta dolaşıyor. Dışarıdan bize öyle geliyor ki Spears ve Asghari paylaşımı çok daha anlamlı daha genç bir adamla eğlenmek için takılan bir bayandan daha.

https://www.instagram.com/p/CDwwtWIAdD-/

Bir de Britney Spears’ın akıl sağlığı meselesi var. Rağmen saygın kaynaklar geçmişte, 2019 yılında bir sağlıklı yaşam tesisinde çalıştığından beri çok daha iyi durumda olduğunu söylemişti, hayranlar ve diğerleri hala akıl sağlığı için endişeleniyor. Akıl hastalığından muzdarip olanlar tarihsel olarak istismara veya diğer manipülasyon biçimlerine karşı savunmasız olduklarından beri. Bu durumda açıkça durum böyle olmasa da, Spears’ın hayranları ona ve Asghari’ye tetikte bakıyor.

Her Zaman Magazin Vardır

Sam Asghari'nin yaptığı her şeyi yakından takip edenler sadece hayranlar değil. Magazin dergileri de fitness eğitmeniyle inanılmaz derecede ilgileniyor. Bu mecralar elbette herkesi şüpheyle görüyor, ancak özellikle Asghari haksız bir şekilde kötü bir üne kavuşuyor.

https://www.instagram.com/p/B_n1Tykg0l0/

RadarOnline 2018'de şunu önerdi: Britney Spears neredeyse sürekli çalışıyordu Asghari'nin onu terk etmesini engellemek için. Şüpheli bir kaynak dedikodu sitesine, 'Diyet ve fitness takıntısının hayatını sağlıksız bir dereceye kadar yönetmesine izin veriyor' şeklinde bilgi verdi ve çıkış, 'çok daha genç ve atletik erkek oyuncağını' kaybetmemesi için bunların hepsinde ısrar etti. Dedikoducu Polis bir dakika bile bu malarky yığınına inanmadı. Bize hikayenin 'doğru olmadığını' söyleyen duruma yakın olan kaynağımıza ulaştık ve 'RadarOnline sadece olumsuz bir hikaye arıyor' dedi. Bu hikayenin yanlışın ötesinde olduğunu belirledik.

Asghari 'Damping' Mızrakları?

Spears, o ayın biraz ilerleyen saatlerinde sağlık tedavi tesisine kendisini kontrol ettikten sonra, National Enquirer iddia etmek için bu fırsatı kullandı Asghari, Spears'ı terk etmişti akıl sağlığı tesisinde kaldığı süre boyunca. Çıkış, şüpheli iddialarını isimsiz bir 'içeriden' biri ile desteklemeye çalıştı ve 'Sam, Britney'e hemşire bakıcılığı yapma olasılığından tekrar heyecanlanmadı' dedi. Kaynak, 'Brit Sam'in halletmesi gereken çok şey oldu ve bu hız treninden kurtulmak istiyor.' Çiftin Instagram hesapları çok farklı bir hikaye çizdi. Spears tesisten çıkar çıkmaz, o ve Asghari kaldıkları yerden devam ettiler. Net bir resim sağlamak için sosyal medyaya her zaman güvenilemeyeceği için, Dedikoducu Polis Spears’ın kampındaki kaynağımıza bir kez daha ulaştı ve hikayenin 'yanlış' olduğuna dair önsezimizi doğruladı.

https://www.instagram.com/p/CAgssbRgCuV/

Birkaç ay önce, Spears Instagram'da yanlışlıkla spor salonunu birkaç mumla yaktığını açıkladı. Kadınlar Günü , gerçekten saçma bir çıkış, sonra bunu iddia etmeye çalıştım Asghari, Spears'tan ayrılırdı olay üzerine. Yangın çıkışı ve kaynakları ısrarla, yangının gerçek sebebinin, Spears'ın muhafazakarlığının uzatılmış olmasından kaynaklanan bir 'erimiş' olmasıydı. Çıkış, Spears’ın babası Jamie’nin bir yıldır şarkıcının konservatörlüğünden sorumlu olmadığını tamamen unutmuş gibiydi. Sonuç olarak, magazin dergisi Asghari'nin Spears'tan ayrılma nedeninin bir kısmının babası nasıl kontrol ediyor oldu. Dedikoducu Polis boğa aradı. Spor salonu yangını aylar önce olmuştu. sonraki Instagram gönderileri Spears, onun hala Asghari ile birlikte olduğu çok açıktı.

Bu çizgiler boyunca Spears’ın muhafazakarlığı çift için sorunlu bir nokta oldu RadarOnline'a göre. O sırada Spears, muhafazakarlığını tartışmak için ailesiyle mahkemeye gidiyordu, Spears'ın konservatörlüğün sona ermesini veya kısıtlamalarının azaltılmasını talep ettiği bildirildi. Şüpheli bir ihbarcı çıkışa, pop yıldızının yasal davası, 'ona çok fazla baskı yapıyor ve şüphesiz ilişkileri üzerinde olumsuz bir etki yapıyor' dedi. Dedikoducu Polis şüphelerimiz vardı, bu yüzden duruma yakın kaynağımızla görüştük. Yasal davanın Spears’ın Asghari ile ilişkisine zarar vermediğinden emin olduk. Aksine, kaynağımız Asghari'yi kız arkadaşını “destekleyici” olarak tanımladı.

https://www.instagram.com/p/CDB8tTIAHo7/

Bir rapor da var Kadınlar Günü iddia etti Britney Spears, Sam Asghari'yi hile yaparken yakaladı onun üzerinde. Spears, Instagram sayfasına oldukça şifreli bir başlıkla bir çitanın fotoğrafını yayınladı ve görünüşe göre çıkış, Asghari'nin hile yaptığının kanıtı olarak bu görünüşte zararsız gönderiyi aldı. Cheetah, hile, çok zeki. Gönderi ile ilgili olarak, yayının bir kaynağı, 'Onu hile yaparken yakaladığını veya en azından ondan şüphelendiğini çekmek uzun bir yay değil' diye ısrar etti, daha sonra, 'Onu derinden seviyor, bu yüzden ona ihanet ederse, ondan asla kurtulma. ' 'Eğer' ona ihanet ettiyse? Yani bu kaynak herhangi bir hile yapıldığından bile emin değildi, aksine Spears'ın zarar göreceğini düşünüyordu. Dedikoducu Polis Spears kaynağımız hikayenin gerçek olmadığına bir kez daha güvence verdi.

Wer ist John Mellencamps Freundin?

En Kötü Durumda Tabloid Kurgu

Britney Spears, gerçekten gençliğinden beri magazin medyası için uzun zamandır hedef olmuştur. Küçükken yaptığı aynı çılgın basınla uğraşmak zorunda kalması utanç verici ve daha da utanç verici Sam Asghari bu saçmalığa sürüklendi. . Söyleyebileceğimiz kadarıyla, ikisi mükemmel bir çift gibi görünüyor.