Kristen Stewart ve Robert Pattinson bir zamanlar Hollywood’un en ateşli 'It' çiftiydi. Sette tanışan iki Alacakaranlık , ilişkilerinde yaklaşık üç yıl ayrıldı. Ayrılık ve buna neden olan skandal, kısa sürede magazin yemine dönüştü ve Stewart halk düşmanı oldu bir numara.

'O' Çiftinin Yükselişi ve Düşüşü

Kristen Stewart’ın gözden düştüğü aniden geldi ve aktrisin itibar yıllardır acı çekti Pattinson ile ilişkisinin sona ermesine neden olan skandalın ardından. Eski sevgililerin ilk kez 2009'da bir araya geldiklerine inanılıyor, ancak hem Pattinson hem de Stewart ilişkileri konusunda çekingen davranıyorlar.İçinde ile röportaj Harper’s Bazaar İngiltere Geçen yıl, Stewart, çiftin ayrılmasından yıllar sonra, “Ben ve Rob birlikteyken, geçecek bir örneğimiz yoktu. Bizden o kadar çok şey alındı ​​ki, bir yönü kontrol etmeye çalışırken, tıpkı 'Hayır, bunun hakkında asla konuşmayacağız. Asla. Çünkü bizim. '' Ancak bu tutum, Temmuz 2012'de değişti. Fotoğrafçılar, Stewart'ı ve onu Pamuk Prenses ve Avcı evli ve çocuklu yönetmen Rupert Sanders uzlaşmacı bir konumda.

Olayla ilgili haber çıktıktan hemen sonraki gün, ikisi de Sanders ve Stewart açıklamaları yayınladı -e İnsanlar haberi teyit etmek. İkisi de, Stewart'ın 'anlık bir kararsızlık' olarak tanımladığı durum için ilgili ortaklarından özür diledi. Ancak bu halka açık özür Pattinson’ın ihanet duygusunu yatıştırmak için yeterli değildi ve aktör taşındı Los Angeles'taki evinden sonraki gün Stewart ile paylaştı. İki kısaca uzlaştırıldı o sonbahar, ama sonraki baharda ikisi bir kez daha dağıldı.

Wo lebt Post Malone in Utah?

Tabloids Robert Pattinson ve Kristen Stewart'tan Ayrılamaz

Gizli çiftin her hareketi, birlikteyken dikkatle incelendi, bu yüzden yıllar sonra bile şaşırtıcı değil Kristen Stewart ve Robert Pattinson olayı sonsuza dek bıraktı, magazin dergileri hala yardım edemiyor ama onlar hakkında drama üretiyor. Örneğin, bir rapor geldi HollywoodLife o Pattinson 'umutsuzca' Stewart ile olan 'bağını' yeniden canlandırmak istedi . Site için sözde bir ihbarcı, Pattinson'ın 'hayatının bir şekilde veya biçimde bir parçası olmayı dört gözle beklediği' konusunda ısrar etti. Prizin kalitesiz haberi, düşüşü olarak ortaya çıktı, ancak Dedikoducu Polis neredeyse kesin olarak sahte kaynağı da dahil olmak üzere bu hikaye hakkındaki her şeyi sorguladı.

Aynı çıkış ayrıca şunu da bildirdi: Stewart’ın 'arkadaşları' onu Pattinson'dan uzak durması için uyarıyordu . Şüpheli bir kaynak dedikodu bloguna, 'Kristen’ın arkadaşları onun Rob ile tekrar ilişki kurduğuna dair söylentilere inanıyor, ancak çekingen davranıyor ve bundan kimseye bahsetmiyor,' dedi. O sırada süper model Stella Maxwell ile çıkan Stewart, iddiaya göre 'Rob'u yalnız bırakması ve Stella ile sahip olduğu iyi şeyi mahvetmemesi' konusunda uyardı, diye devam etti. Dedikoducu Polis iddiaları güldüren duruma yakın kaynağımıza ulaştı. Pattinson ve Stewart bu noktada yıllarca ayrılmıştı ve açıkça yoluna devam etmişlerdi.

Pattinson, şarkıcı FKA Twigs ile çıkarken, Ünlü Insider , başka bir şüpheli dedikodu blogu, aktörün sadece FKA Twigs'i ribaund olarak görüyor ta ki o ve Stewart tekrar bir araya gelene kadar. Dedikoducu Polis çiftin birkaç yıldır flört ettiğini ve hatta 2015 yılında nişanlandığını belirterek, Pattinson'ın şarkıcıyı bir 'ribaund' olarak değerlendirmesinin pek olası olmadığını belirtti. Bu hikayeyi çürüttüğümüzden bu yana, Pattinson ve FKA Twigs ayrıldı, ancak yine de Stewart ile bir araya gelemedi, bu da bizim amacımızı daha da kanıtlıyor.

Kristen Stewart’ın flört hayatı, sözde Pattinson için çok ilginçti. HollywoodLife İngiliz yıldızın 'şaşırdığını' iddia eden Stewart çıkıyordu Sara Dinkin. Bir kaynağa göre Pattinson, Stewart'ın Dinkin'e 'çok hızlı' aşık olduğunu görünce şok oldu. Dedikoducu Polis bu yanlış hikâyeye faul deniyor. O sırada Pattinson, halen devam eden kız arkadaşı Suki Waterhouse ile çıkıyordu ve görünüşe göre yarım on yıllık eski eski sevgilisinden ayrılmıştı.

Kristen Stewart’ın Diğer Kadınlarla İlişkisi

Robert Pattinson, Stewart'ın eşleştirildiği tek Hollywood ağır sikleti değil. Çünkü oyuncu ayrıca kadınlarla da çıkıyor süpermarket dedikodu paçavraları sürekli olarak Stewart’ın ilişkileri çeşitli kadın ünlüler ile. TAMAM MI! 2018 yılında Stewart, Cate Blanchett'i 'eziyordu' . Sözde 'kaynak' bir çıkışa 'Kristen yıllardır Cate'e aşık oldu' dedi. Sadece görünüşünün üzerinde soluyor. Şüpheli içeriden biri, Stewart'ın 'Cate'den daha çok şey isteyeceği' sonucuna vardı. Blanchett'in kocasıyla birlikte 23 yıllık dört çocuğu olduğu ve bu saçma sapan hikayeye bir miktar gerçeklik kattığı unutulmamalıdır. Dedikoducu Polis arka planda Stewart'ın romantik bir şekilde Blanchett'in peşinde olmadığı söylendi, bu da aptalca söylentiyi yatıştırdı.

Sebep ne olursa olsun, belki de her iki aktrisin kadınlara ilgi duyduğunu iddia ettiği için, Drew Barrymore ve Kristen Stewart sıklıkla birlikte eşleştirilir. KB ilk çıkış oldu Dedikoducu Polis bu söylentiyi taşıdığı raporunda Stewart ve Barrymore flört ediyordu setinde Çarli'nin Melekleri yeniden başlat. Gölgeli bir haberci, 'Drew kadınlardan ve erkeklerden hoşlandığı gerçeğini gizlemedi ve Kristen'a yıllarca uzaktan hayran kaldı' dedi. 'Herkes senaryo okurken ikisi arasındaki kimyayı fark etti, çok çabuk yakınlaştılar.'

Her şeyden önce, Drew Barrymore, 70'lerin klasik TV şovunun en son yeniden başlatılmasına dahil bile değildi. Yapım şirketi ilk iki filmi sırasıyla 2000 ve 2003 yıllarında yaptı, ancak 2019 filmiyle hiçbir ilgisi yoktu. Stewart, sonunda filmde başrol oynamasına rağmen, o sırada projeye resmi olarak imza atmamıştı. The Karşılaştığımız ikinci rapor ikisindendi Star ve Radar Çevrimiçi ve esasen sadece yeniden doğdu KB hikaye. Neyse ki için Dedikoducu Polis, ikinci hikaye, öncekiyle aynı kanıtlar kullanılarak kolayca çürütüldü.

Kristen Stewart’ın yazar Dylan Meyer ile şu anki ilişkisi bile incelendi. TAMAM MI! bu yılın başlarında yazmak Stewart, Meyer ile olan ilişkisinden 'sıkıldı' . Sözde bir arkadaşı, 'Kristen'in bu gergin enerjisi ve sabırsızlığı var, bu tüm başarısız ilişkilerine yansıyor,' dedi ve ekledi, 'Tek kişiyle hareketsiz oturamıyor, birden çok kaynaktan ilgilenmesi gerekiyor.' Dedikoducu Polis işaret etti son röportaj Stewart'ın Meyer ile evlenmek istediğini söylediği bu, çıkışın zorlamaya çalıştığı sahte anlatıyı tamamen mahvetti.

'Kötü Kız' K-Yahni?

Bizim kişisel teorimiz, gazetecilerin Kristen Stewart'ın sert bir parti, yatak herifi olduğu anlatısını zorlamaya devam etmesinin sebebi, Stewart'ın bir zamanlar hile yaparken yakalanması. Aksi takdirde, neden 2018 raporu gibi bu kadar çok hikaye var? KB iddia etti Cindy Crawford, kızı Kaia Gerber'in Stewart'la arkadaş olmasından endişeliydi . Kaynaklar tabloid haberine göre ünlü süper model, kızının Stewart'ın parti alışkanlıklarını öğrenmesi konusunda endişeliydi.

İçeriden biri, 'Kaia'nın şu anda ihtiyaç duyduğu doğru türden arkadaşlar olmadıklarından endişeleniyor,' dedi. “Bugünlerde çoğu modelin bu tür bir [parti] sahnesinde yer aldığını biliyor. Ancak bu, bebeğinin buna katılmasını istediği anlamına gelmez. Bu çok zehirli! ' Crawford’un temsilcisi, anonim bir kaynak değil Dedikoducu Polis satış noktası tarafından yapılan iddiaların 'tamamen uydurma' olduğu. Bu bilinmeyen, doğrulanmamış 'kaynaklardan' çok daha güvenilirdir.

Yaklaşık bir yıl sonra, Star Stewart'ın 'arkadaşlarının' olduğunu bildiren bir makale yayınladı aktrisin parti alışkanlıkları hakkında endişeli . Bir içeriden dergiye, 'Kristen'a göre, buharı atmanın tek yolu parti yapmaktır' dedi. 'Çoğu gece dışarı çıkıyor - genellikle kendisi olabileceği partilere ev sahipliği yapıyor ve biraz bira içmek için.' Dedikoducu Polis Bu hikayenin doğruluğundan şüphe etti, bu yüzden dedikoduları yalanlayan duruma yakın bir kaynağa ulaştık. Stewart, kendisine yakın olanları endişelendirecek şekilde stresi azaltmak için alkol ve parti yapmıyordu.

Stewart’ın bayanlarla olan itibarı, Stewart’ın büyük hayranlık duyduğu başka bir ünlü lezbiyeni rahatsız etti: Jodi Foster. Göre TAMAM MI! , Foster genç oyuncuya ders verdi , ısrar eden bir kaynakla, 'Jodie onu içkiyi ve zincirleme sigarayı bırakmaya çağırdı ve üst düzey PDA'yı da rahatlatabileceğini önerdi.' Dedikoducu Polis Bir kez daha, eyleme yakın olan kaynağımızdan bunun apaçık bir şekilde doğru olmadığını öğrendik.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Tabloidler, Kristen Stewart'ı bir tür kötü kız olarak resmetmekte ısrar ediyor. Stewart'ın 'kötü kız' etiketini aldığı olayın yaklaşık on yıl önce bu noktada meydana gelmesi vicdansız çıkışlar için önemli görünmüyor. Süpermarket tabloid baş belası çetesinin Stewart hakkındaki hikayeyi sürekli olarak yanlış anlaması şaşırtıcı olmamalı, özellikle de her birinin ona karşı açık bir önyargısı olduğu çok açık olduğu için. Belirli bir noktada, bu tür sürekli olumsuz basın bir tür taciz olarak sayılmalıdır. Bize saf deyin, ancak sekiz yıl önceki bir olayın hala hayatına devam etmek isteyen bir kadını etkilemesi adil değil. Bu yayınların aynı şeyi yapamaması çok yazık.