Disney televizyon programı Jessie hayranları arasında oldukça popüler bir diziydi. Gösteri, çocuk bakıcısı Jessie'yi izledi. Debby Ryan New York'a taşınmaya ve katı babasına isyan etmeye karar veren genç bir kadın. Jessie, multi-milyoner ebeveynlerin çocukları olan dört başıboş çocuğun dadısı olur. Gösteri, Jessie'nin kendisini çocuklarla bulduğu çeşitli heyecan verici durumları içeriyordu. Disney gösterisi sona erdi 96 bölümden sonra 2015 yılında.Şov iyi bir performans sergilerken, birçok taraftar programın iptal edilmesinden üzüldü. Hayranlar her an yeniden izleyebilse de, ani son ve bunun neden olduğu hala kafaları karışmış durumda.Neden oldu Jessie bitmek zorunda mı?

Tüm güzel şeylerin sona ermesi gerekirken, aynı şey sevgili çocuklar şovu için de söylenebilir. Ryan, bir hayranın komedinin neden iptal edildiğini sormasının ardından bunu Twitter'da açıkladı. “Dört sezon oynadık, herhangi bir Disney Show'un yaptığı en çok şeydi. Yüz bölüm vurdu ve rotasını xx koştu, 'oyuncu cevapladı.

Görünüşe göre oyuncular ve ekip şovun yaklaşan iptali konusunda bilgilendirildi ve bu da muhtemelen her oyuncuya haberleri tam olarak sindirme şansı verdi. Nihayetinde, katılan herkes gösterinin tadını çıkardı ve birbirlerine veda etti.

Debby Ryan, gösteriden sonra büyümek için bir fırsat gördü

Şovun birkaç bölümünü de yöneten Ryan'ın ardından, hayatı nasıl dört gözle beklediğini açtı. Jessie . 'Kişisel hayatım bu yaz ters gitti ve gerçekten önemli olan şeylere yatırım yapmak için yalnızca zamana ve duygusal enerjiye sahip olduğunuzu fark ettim.' Ryan bir röportaj sırasında söyledi ile Teen Vogue .Hayatında dikkat gerektiren diğer alanlara da daha fazla zaman ayırmak istediğini sürdürdü. 'Ne zaman Jessie sarar, gerçek bir insan olmayı - bir kız, bir kız kardeş, bir arkadaş - benim işim yapacağım. Çalışmayı seviyorum ama kendime biraz zaman ayıracağım, ”diye açıkladı.

Gösteri bittiğinde, Debby Ryan müzik kariyerine daha fazla odaklandı. Oyuncu ve grubu bile açıldı Fifth Harmony müzik grubu turlarından birinde. Daha yakın zamanlarda, Netflix şovunun başrolünü oynadı. Doyumsuz ve filmde oynadı At kız . Ayrıca Netflix gerilim filminde başrol oynamaya hazırlanıyor. Gece Dişleri .