Christian Bale üstlendiği rollere ve onlara olan bağlılığına gelince meşhurdur. Yaklaşık 14 yıl önce, aktör fabrika işçisi Trevor Reznik'i oynamak için şok edici bir pound düşürdü. Makinist oynamadan önce Batman Başlıyor , burada suçlu rolünü üstlenmek için etkileyici miktarda kas ekledi. Bu vahşi ağırlık dalgalanmaları aktör için sadece bir mesele, ancak dramatik kilo kaybının kendisi üzerindeki etkisi hakkında bazı şaşırtıcı görüşleri var.Bale’nin fiziksel dönüşümlerinin ardındaki mantık nedenlerinden biri, oyunculuğunun derinliklerine dalma kararlılığında yatıyor. İçinde bir 2018 röportajı ile Muhafız Bale, karaktere girmenin bir yolu olarak fiziksel olarak kendisini dönüştürmeye güvendiğini itiraf etti. 'Kendine benzememende fayda var. Aynaya bakıp 'Ah, bu bana benzemiyor' dersem, bu yardımcı olur. ' Diğer oyuncular kendilerini hemen rollere atabilirler, ancak Bale aynı şeyi yapmakta zorlandı. Gülmeye başladığımı fark ettim çünkü hala ben olduğumun çok farkındayım. Bu yüzden olabildiğince uzaklaşmaya çalışıyorum. Aksi takdirde yapamam. ' Böylece şiddetli başkalaşım.Was ist Lebron James Vermögen

Christian Bale’nin en uç dönüşümü

İçin Makinist Bale, kahramanı oynamak için şaşırtıcı bir şekilde 60 kilo verdi, bir fabrika işçisi o kadar şiddetli uykusuzluktan muzdariptir ki, hem kilosu hem de zihinsel sağlığı zarar görmeye başlar. Bale, görece kısa bir sürede bu kadar kilo vermek için aşırı bir oruç tuttu.

Şaşırtıcı bir şekilde, kendini daha sakin ve kilo verdikçe 'Zen benzeri' buldu. Bunu yapmak harika bir deneyim, dedi. “Bir kat merdiven çıkamayacak kadar zayıf olduğunuzda… bu saf düşüncenin varlığına benziyorsunuz. Sanki vücudunu terk etmişsin. ' Bale gibi süreçte doktor ve beslenme uzmanları çalıştırsa bile ne kadar sağlıksız olduğu yeterince vurgulanamaz.Toplam Zen sadece geçiciydi

Sadece 'iki saatlik uykuda' bile, hiçbir şey Amerikan Koşuşturması star. Bale, “duyguların hız treni yoktu” diye açıkladı. Ancak 'Zen benzeri durum', oyuncu tekrar yemek yemeye başladıktan sonra uzun sürmedi. 'Yemeği midene geri koymaya başlar başlamaz, hız treni geri geliyor.' Muhtemelen en iyisi bu. Bu tür aşırı oruç, kişinin sağlığı için ciddi şekilde tehlikelidir ve asla bir doktora danışmadan denenmemelidir.

Magazin dergileri bazen Bale'i yanlış söylentilerle hedef alır, bunlardan bazıları rol arkadaşlarıyla olan ilişkileri de buna dahildir. Geçen Aralık Küre iddia edildi Matt Damon ve Bale birbirinden nefret ediyordu birlikte geçirdikleri zamandan sonra Ford v Ferrari Ayarlamak. Bir kaynak, ikisinin çok farklı oyunculuk stillerine sahip olduğunu iddia etti, sette Damon şakalar yaptı, Bale sessizce kostarının işi ciddiye almadığını söyledi. Dedikoducu Polis Bu hikayenin doğruluğundan şüphe duyduğumuzdan, hem Damon hem de Bale için ortak bir sözcüye sorduk. Bize tabloid raporunun 'saçma' olduğu konusunda güvence verdiler. Yayın, yoktan bir kan davası yaratıyordu.

Was hast du getan, um ins Gefängnis zu gehen?