Christian Bale her rolde olağanüstü oyunculuk becerileri ve çok yönlülüğü ile tanınır. Bale, izleyicileri eski başkan yardımcılığına dönüşmekten korkusuz bir yarış arabası sürücüsünü canlandırmaya kadar yeteneklerine hayran bırakan performanslar sunmakta sorun yaşamıyor. Bununla birlikte, muhtemelen Bale'i görmeyeceğiniz bir film türü vardır: romantik komediler. Romantik komediler söz konusu olduğunda, oyuncu onlardan uzak durmayı seçiyor.

Oyuncu, psikotik bir Wall Street bankacısı ve seri katil olan Patrick Bateman rolüyle tanınmıştır. Amerikalı psikopat . Bale, Christopher Nolan’ın filmindeki Bruce Wayne / Batman rolüyle de övgü topladı. Kara şövalye üçleme. Peki bu, Bale'in aşk merkezli filmlere yanağını çevirmesini sağlayan şey nedir? Bale’in açıklaması basit: Oyuncu rom komşularını eğlenceli bulmuyor, nokta.Christian Bale, romantik komediler için hiç sevgisiz

Bale, rolleri için aşağı inip kirlenmekte, hatta tüm fiziksel görünümünü değiştirmek için ciddi miktarlarda kilo kaybetmeye kadar gitmekte hiç sorun yaşamıyor. İle bir görüşme sırasında Gardiyan , oyuncuya romantik bir komedide rol almayı düşünüp düşünmeyeceği soruldu. Görüşmeciye bir soru sorarak cevap verdi: 'Hiç romantik bir komediden hoşlandın mı?' Görüşmeci cevap vermeyince, Bale tekrar sordu. Görüşmeci 1989'u önerdi Harry sally ile tanıştığında .

Bu epeyce geriye gidiyor, değil mi? Balya karşı çıktı . Baskı altındasın. Geçenlerde romantik bir komedi yapmam istendi ve akıllarını kaybettiklerini düşündüm. Kedilerin her akşam bu çılgın yarım saatleri vardır. Aktör şaka yaptı. 'Birinin bana neden romantik bir komedi teklif ettiğini bilmiyorum. buldum Amerikalı psikopat çok komik.'

Magazin dergilerinin oynadığı rollerle ilgili sorunları vardı

Bale’in tavrı ve sık sık oynadığı eksantrik karakterler nedeniyle, kişisel hayatı tabloid incelemelerinin konusu haline geldi. Eylül 2017'de bir tabloid, oyuncunun kilo almasından memnun olmadığını bildirdi. İddia edilen bir kaynak anlattı TAMAM MI! Dergi o aktör Eski Başkan Yardımcısı Dick Cheney'i canlandırmak için kilo aldıktan sonra giderek daha karamsar hale geldi ve hatta başka bir filmi tanıtırken neredeyse bir fotoğraf görüşmesinden çıkacaktı. Dedikoducu Polis bu hikayeyi çürüttü. Fotoğraf görüşmesinde kaynakları kontrol ettik ve terk etme olayının gerçekleşmediğini gördük.

Dedikoducu Polis Ayrıca Bale'e Batman'ı yeniden canlandırması için 100 milyon dolar teklif edildiğine dair bir söylenti bastırdı. . Oyuncu en son Gotham’ın kahramanını son filminde canlandırdı. Kara Şövalye üçleme Kara Şövalye Yükseliyor . Bunun ardından, Ben Affleck'in rolü devralacağı ve ilk kez sahneye çıkacağı açıklandı. Batman v Superman: Adaletin Şafağı . İddia edilen bir kaynak, Warner Bros.'un Affleck'in karışık eleştiriler aldıktan sonra Bale'e önemli miktarda para ödemeyi teklif ettiğini iddia etti. Bunun yanlış bir söylenti olduğu kanıtlandı. Bale, romantik bir komediye katılacağı gibi, kaportaya geri dönme olasılığı da yüksektir.