Chrissy Teigen hepsini yapabilir. Teigen 2004'ten beri model realite televizyon yarışmasına ev sahipliği yapıyor, Lip Sync Savaşı , ve bir en popüler sosyal medya etkileyicilerinden biri . Teigen'in başka bir yeteneğinin olması şaşırtıcı değil - ilk yemek kitabını 2016'da yayınladı. İstek: Yemek İstediğiniz Tüm Yiyecekler İçin Tarifler bir New York Best Seller ve yılın en çok satan ikinci yemeği oldu.

Warum hat Celine Dion abgenommen?

İlk kitabı başarılı olsa da, eski sunucunun ikincisini yayınlama konusunda bazı şüpheleri vardı. Teigen, ikinci bir yemek kitabını yayınlamakta neden tereddüt ettiğini ve bu konuda kendine güvenmesine neyin yardımcı olduğunu paylaştı.Chrissy Teigen biraz iş pişiriyor

Teigen, ilk kitabını yazmak için ilham geldiğinde, yemek ve yemek pişirmeye olan sevgisinin yaratılmasına yol açtığını söyledi. İlk kitabında okuyucuların neyi nasıl yemesini istediği konusunda tamamen farklı bir zihniyete sahip olduğunu itiraf etti. Kocası John Legend ile iki çocuk sahibi olduktan sonra, model şimdi hayatı çok farklı bir perspektiften görüyor.

Teigen, ilk kitabında okuyucuların 'hızlı düzeltme' yemekleri hazırlamaya başlamasını istedi. İkincisi, herkesin programlarının farklı olduğunu anlıyor. “İlk kitapla, insanları beşten az malzemeyle 15 dakikalık bir yemeğin boşluğundan çıkarmak istedim. Şimdi bu bok için vakti olmayan insanlarla daha çok özdeşleşiyorum, ' model şaka yaptı ile bir röportajda Kadın Sağlığı .

Teigen, ilk kitabının yayınlanmasının ardından kızı Luna'yı doğurdu ve o sırada bir sonraki yemek kitabı yazmanın “işkence” olduğunu söyledi. Teigen, çok açık ve kamuoyuna açık olduğu doğum sonrası depresyonla mücadele etti. Luna'dan sonra çok içiyordum. O kadar yemiyordum çünkü içmekten doluydum. Eski ev sahibi, vücuduma iyi davranmadığımı hatırladı.

Model ve yazar ilk kitabı ve bebeğinden sonra çok şey öğrendi

Chrissy Teigen, annelik deneyimlerini kullandı ve hayranlarını yemek pişirmeye gelince 'akışa uymaya' teşvik etti. Ayrıca bir sonraki kitabı okuyucuların bedenlerine karşı daha nazik olmalarını sağlamak için bir şans olarak kullanabileceğini de fark etti.

İlk yemek kitabımda, her şeyi kendi başına yapmanı istediğime inanamıyorum. 'Kendi kazıklarınızı kızartın!' İki çocuk sonra özür dilerim. Bu günlerde yeni sloganım akışla gitmek. Aslında size daha iyi bir insan olmayı ve zaman ve programlar konusunda çok nevrotik olmamayı öğretir. Harika bir gün geçirmek için işe yarayacak her neyse, onunla birlikte gidin. Ben orada olmayı seven bir insanım, ' Teigen söyledi İyi Temizlik .

Teigen’in ikinci kitabı, İstek: Daha Fazlası İçin Aç, Eylül 2018'de yayınlandı. Model aynı zamanda ikinci kitabının yayınlanmasının yanı sıra bir tencere serisi için Target ile işbirliği yaptı. Yemek kitabı, NPR tarafından yılın en iyilerinden biri seçildi ve New York Times onu sezonun en iyi yemek kitaplarından biri olarak adlandırdı.