HollywoodLife neden 'özel olarak öğrendiğini' iddia ediyor Chelsea İşleyici 'asla çıkmazdı' Brad Pitt . Dedikoducu Polis bu yalan haberin nasıl ve neden üretildiğini açıklayabilir.

Gibi Dedikoducu Polis bu haftanın başlarında bildirildi Yaramaz Dedikodu ve Radar Çevrimiçi hakkında tamamen yanlış hikayeler yayınladı İşleyici ve Pitt 'yakınlaşıyor.' Komedyenin artık arkadaş olmadığını iddia etmek Jennifer aniston siteler, Aniston’ın eski kocasıyla arkadaş olduğunu ve muhtemelen birlikte bir projeye başladığını iddia ediyordu. Son derece kurgusal bir 'kaynak' olduğu iddia edilen 'Brad ve Chelsea'nin yakında birlikte öğle yemeği yediğini görürsek şaşırmayın.' Dedikoducu Polis iddiaları derhal araştırdı ve yalnızca doğru olmadıkları söylendi.war julia roberts verheiratet mit richard gere

HollywoodLies ise iddiaları gündeme getirerek manşetten merak ederek, 'Angelina Jolie Nemesis Chelsea Handler, Heartbreaking Split'ten Sonra Brad Pitt'e Yaklaşıyor mu?' Webloid, gerçek olmayan çekişmeleri doğrulamaya gerek kalmadan yeniden gündeme getirdi ve okuyuculara sordu, 'Chelsea ve Brad'in ciddi bir şekilde çıkacağını düşünüyor musun?' Bir gün sonra, sonra Dedikoducu Polis uydurma iddiaları zaten çürütmüş olan site, bu soruyu yanıtlamak için “özel” takibini yürüttü.

'Chelsea Handler ve Brad Pitt Yaklaşıyor mu ?: Neden Jennifer Aniston'ın Eski Sevgilisiyle Hiç Çıkmadı', ikinci makalenin başlığını okuyor. Burada çıkış şöyle yazıyor: 'Chelsea Handler ve Brad Pitt'in sevgili dedikodularını duyduktan sonra endişelenenler için endişelenmeyin! ... Onunla asla bağlantı kurmaz.' Doğal olarak, çıktının sözde bir 'kaynağı' var ve '[Chelsea Handler] söylentileri hem komik hem de biraz incitici buluyor. Brad ile birlikte olmak istemiyor ve bir romantizmin başladığına dair söylentilere hiçbir şey yok. Chelsea gerçekten zarar verici bir kız kodu olurdu ve Jen ile arkadaş kalmayı, ardından tüyleri karıştırmayı ve Brad ile bir şeyler başlatmayı tercih ederdi. Olmuyor. '

Tom Cruise und Oprah Interview

Ama HollywoodLies gerçekten bir 'kaynağa' sahipse, sanki gerçekmiş gibi kopyalayıp yapıştırmadan önce 'söylentilere hiçbir şey olmadığını' neden bilmiyordu? Sitenin başlangıçta 'kaynağı' ile konuşup yanlış olduklarını hemen onaylaması gerekmez miydi? Bu soruların cevapları bu noktada yakından takip eden herkes için açık olmalıdır. Dedikoducu Polis Çevrimiçi yayının sahte haber öyküleri üzerine yapılan incelemeler. HollywoodLies aslında 'söylentilere hiçbir şey olmadığını' bilmiyordu, bu yüzden yanlış bilgileri yaymakta hiçbir sorun yaşamadı. Ve aslında bir 'kaynağı' da yok, bu yüzden ilk hikayesini yayınlamadan önce araştırma zahmetine girmedi.

Aksine, sonra Dedikoducu Polis iddiaları boşa çıkardı ve tek bir saygın çıkış onları desteklemedi, webloid konunun ömrünü uzatmaya ve iddiaların doğru olmadığını 'özel olarak öğrenmiş' gibi davranarak her türlü ilgiyi yakalamaya karar verdi. Başka bir deyişle, HollywoodLies her zaman yaptığı şeyi yaptı: Mevcut bir konuyu aldı ve potansiyel trafikten yararlanmak için onun etrafında sahte haberler üretti. Handler'ın asla Pitt ile çıkmayacağı doğrudur. Ama aslında kimse siteye bunu söylemedi. Bu makale daha şeffaf olsaydı, camdan yapılmış olurdu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.