Camila mendes eğlence dünyasında yeni başlayan biri olabilir, ancak bu onun kendi adını duyurmasını engellemez. Brezilyalı güzel, gençlik dramasında Veronica Lodge rolüyle tanındı. Riverdale . Gösteri, genel olarak kötü şöhretli Archie Comics'e dayanıyor ve karakterlere ilginç bir dönüş yapar . Orijinal karaktere çok benzer şekilde, Veronica çekici, gümüş dilli bir genç olarak tasvir ediliyor ve bu aynı zamanda baş kahraman Archie'nin sevgisinin de nesnesi.

Mendes kendini karaktere tamamen kaptırmış ve konu kişisel hayatı olduğunda bile her şeye açık olmuştur. Oyuncu dürüst ve samimi olmaktan korkmuyor ve aynı şey yakın zamanda yaptığı müstehcen fotoğraf çekimi için de söylenebilir.Camila Mendes, Veronica Lodge'dan daha fazlasıdır

24 yaşındaki yıldız, röportaj ve fotoğraf çekimi yaptı. Naylon Kimsenin onun hakkında ne düşündüğünü umursamama ve kendi yolunda gitme konusunda açıldı. Oyuncu, fotoğraf çekiminde vücut parçalarını ortaya çıkardığında nasıl hissettiğini ve bu konuda neden rahat olduğunu açıkladı. 'Fotoğraf çekimlerindeyken ve meme ucumun bir kısmı göründüğünde, her zaman bununla ilgili bütün bir konuşma olur. Gibi Naylon , herkes aynen 'Bu tamam mı? Bunu yapacak mıyız? ”Ben de 'Herkes bunun hakkında konuşmayı bırak. Hadi gidip çekelim. Bu bir konuşma değil '' Mendes ifade etti .

Devam etti, “Tamamen kapattım ve bunun orada oturup tartışmayacağımız bir şey olduğunu söyledim, çünkü bunun hakkında ne hissettiğimi biliyorum ve göğüslerim gösterilerek bir fotoğraf çekmekte tamamen iyiyim. '

Canlı Veronica rolünü üstlenmeye geldiğinde Mendes, bu karakterin bir Latin olacağını öğrenince şaşırdığını söyledi. Başından beri karaktere baktığımda, Oh, o bir pin-up kızı gibi diye düşündüm. Siyah saçlı beyaz bir kız olan Krysten Ritter olacak. Onu beyaz bir kız olarak gördüm ”dedi Mendes. Elbette, yanıldığını anladıktan sonra, rolü almak için elinden geleni yapması gerektiğini biliyordu.

Hayatını hayranlarıyla paylaşmak istiyor

Camila Mendes, karakteri oynadığından beri hayranlarına ve hatta kendisine karşı daha şeffaf davrandı. “Kendi yeme bozukluğumla daha yeni başladım. Bu yüzden, onunla uğraşırken, bunun hakkında konuşmak için iyi bir fırsat olduğunu hissettim, çünkü ben de hala o savunmasız durumdayım. 'Ah, hayatımın o evresini çok geride bıraktım. Şimdi çok mükemmel ve mutluyum. 'Hala mücadele ediyorum ve hala tüm bunlarla uğraşıyorum. Hala her zaman mücadele edebilirim, ”dedi Mendes içtenlikle.

Bu kadar genç ve talep gören bir yıldız olmak kolay değil ve böylesine sert bir ortamda bu kadar açık ve halka açık olmak daha da zor. Oyuncu hayranlarıyla ve diğer genç kadınlarla bu kadar çok şey paylaşacak kadar güçlü, bu yüzden ona hayran olmamak imkansız.