Ben Shapiro’nun kız kardeşi, Abigail Shapiro , yüksek profilli bir siyasi paratoner olmayabilir, ancak kesinlikle erkek kardeşiyle aynı kumaştan kesilmiş. Onun hakkında ve muhafazakar ve çoğu zaman tartışmalı olan kardeşiyle ortak yönleri hakkında daha fazla bilgi edinin.Abigail Shapiro kimdir?

Abigail Shapiro, Ben Shapiro'nun küçük kız kardeşidir. Ben en çok günlük siyasi podcast'in sunucusu olarak bilinir. Ben Shapiro Gösterisi . Aynı zamanda sağcı web sitesinin kurucu ortağıdır. The Daily Wire . Aşırı muhafazakar yorumları genellikle kutuplaşıyor ve Twitterverse'te komedyenler ve troller için yem olarak kullanılıyor. Daha tartışmalı inançları arasında Demokrat'a oy veren herhangi bir Yahudi'nin 'Kötü Yahudi' olduğu ve iklim değişikliğinin kıyıdaki kurbanlarının 'sadece evlerini satıp taşınmaları' gerektiğidir.Abigail, ağabeyiyle benzer bakış açılarını yaymak için daha “hanımefendi” bir yaklaşım benimser. Kendini bir # muhafazakar influencer olarak nitelendirerek, kendisini sosyal medyada tanıtmak için Classically Abby adını kullanıyor. Shapiro, opera söyleme becerileri ve sosyal yorumların cüretkar bir karışımını teşvik etmek için platformları kullanıyor. Bununla birlikte, o Youtube kanalı 'Daha KORUYUCU Bir Hayat Yaşamak İçin 5 PRATİK İpucu' ve 'BAYANLAR, DURDURMAYI DURDURMAK' gibi videoları barındıran 86.000 aboneye sahip. İçeriğinin daha nötr bir tadı için, Handel'in son zamanlarda yaptığı opera arya performansına bakın:Twitter Troll Abigail Shapiro Neden Bu Kadar Sıklıkta?

Ben Shapiro’nun sosyal, politik ve kültürel konulardaki utanmaz görüşleri nedeniyle, ailesi genellikle tepkilerin hedefidir . Abigail de dahil olmak üzere birçok akraba, sert ve nefret dolu trollerin kurbanı olduğunu biliyor.

Bununla birlikte, Abigail yalnızca kardeşinin yanında durmakla kalmaz, aynı zamanda dünya görüşünü de yansıtır (daha uysal bir teslimatla da olsa). Shapiro’nun kuzeni aktris Mara Wilson ( Matilda ) Ben'i sosyal medyadan engelledi, Abigail bazen Ben'i sesli olarak destekleyerek eleştiriye davet ediyor. Cardi B ve Megan Thee Stallion parça 'WAP' ile ortak saldırılarını gerçekleştirin:

Abigail biraz ateşli çekiyor. Mart 2020'de şu eleştiriyi yayınladı: Taylor Swift 'SJW' ya da sosyal adalet savaşçısı olduktan sonra şarkıcıya olan ilgisini kaybettiğini iddia etti. Swifties hemen bozuldu ve Shapiro'nun kendi içselleştirilmiş kadın düşmanlığını incelediğini öne sürdü. Mayıs 2020'de, vücut pozitifliği hareketine karşı çıktı, bunu 'obezite yanlısı' olarak etiketledi ve sadece kilo vermenin kutlamayı hak ettiğini öne sürdü. Ve seçim yanlısı yorumculara yanıt verdiği bir Eylül videosunda, bunu zaten her zaman yapıyoruz diyerek 'insanlara bedenleriyle ne yapacaklarını söylemeyi' haklı çıkarıyor. Kötü bir karşılaştırma yaparak, 'İnsanlara çalmamalarını söylüyoruz' diye açıklıyor.

Bununla birlikte, Abigail'in utanç verici ve acımasız yorumların farkında olmadan alıcısı olduğu başka durumlar da vardır. Özel bir durum tamamen kardeşinin hatasıdır.

Trollenmeyi Daha da Kötüleştiren Ünlü Tweet

Ben Shapiro, uzun süredir LGBTQ hareketinin bir eleştirmeni. Hatta eşcinselliğin Ruhsal Bozuklukların Teşhis ve İstatistik bölümüne yeniden dahil edilmesi gerektiğini öne sürecek kadar ileri gitti (1974'te kaldırıldı).

Eylül ayında, Twitter'da eşcinsel olmanın kişinin dürtüleri üzerinde disipline sahip olmama meselesi olduğunu iddia etmeye çalıştı. Ne yazık ki, argümanı kız kardeşinin pahasına geldi. Ben, bir kardeş için eşcinsellik ile cinsel arzular arasında mantıksız bir karşılaştırma yaptı. (Tweeti gönderemiyoruz bile ama kontrol edebilirsiniz İşte .)

Tepki, Shapiro'nun nadir bir hareketle Tweeti sildiği kadar büyüktü. Ama artık çok geçti - Abigail sonsuza kadar kardeşinin korkunç benzetmesine cevap vermek zorunda kalacak. Yine de adım adım atıyor gibi görünüyor, bir tatil hediyesi rehberi yayınlamak ve kanalında inci mücevherler hakkında övgüde bulunmak için yorumları ayarlıyor.