Alec Baldwin Twitter ile ilgili şok edici bir farkındalığın onu resmen platformdan uzaklaştırdığını söylüyor. Oyuncu, Amerika Birleşik Devletleri'nde doğduğu ancak Londra'da büyüdüğü için Gillian Anderson'ın aksanlarını değiştiren platformdaki bir gönderiye yanıt verdi. Baldwin’in konuyla ilgili kuru bir şaka yapma girişimi, yeterince geri tepti. karısının miras skandalı nedeniyle hesabını devre dışı bıraktığını.'Twitter'ımı bugün devre dışı bıraktım. Yani… Instagram ile ileriye. Ve teşekkür ederim ”diye Instagram'a gönderdiği bir videonun başlığına ne olduğunu ve neden Twitter'dan ayrıldığını açıkladı.ist George Clooney geschieden

Alec Baldwin, Anderson’ın konuşmasının videosuna yorum yapmış, “aksan mı değiştiriyor? Kulağa ... büyüleyici geliyor. ' Oyuncu, tartışma hakkında şaka yapıyor gibi görünüyor karısının sözde sahte mirasını ve aksanını çevrelemek ama görünüşe göre, pek çok insan ona düşmanlıkla veya olumsuzlukla karşılık verdi.

Ve tabii ki Twitter'da ironi yapamazsınız, diye videoda açıkladı. 'Artık Amerika Birleşik Devletleri'nde ironi yapamazsınız çünkü Birleşik Devletler şu anda çok gergin, stresli bir yer ve çok tatsız bir yer.'Baldwin ayrıca Anderson'un 'büyük, büyük' bir hayranı olduğunu ve yalnızca çokkültürlülüğün karmaşıklıklarına atıfta bulunmaya çalıştığını açıkladı. 'Yorumuma konu olan oyuncuya, hiç de saldırgan olması amaçlanmayan bir mesaj gönderiyorum' diye ekledi. Hilaria Baldwin’in durumu İspanya’da çoğunlukla sahte bir geçmişe sahipken, Gillian Anderson’ın aksanı tartışılmaz.

Anderson, biçimlendirici yıllarını Londra'da geçirdikten sonra Amerika Birleşik Devletleri'ne döndüğünde, İngiliz aksanı yüzünden o kadar zorbalığa uğradı ki, kendini Ortabatılı birine geçmeye zorladı . O zamandan beri, özellikle İngiliz veya Amerikalı muhabirlerle yaptığı röportajlarda, kolayca ileri geri değişebiliyor. Alec Baldwin'e adil olmak gerekirse, durumlardaki belirgin fark şaka için olgun görünüyor, ancak böylesine kuru bir olanı bir tweet yoluyla zor bir satış olsa da.

'Kültürleri değiştiren insanlar hakkında bu yorumu yaptığımda, eğer isterseniz, bu hiçbir şekilde hayran olduğum birini aşağılamak anlamına gelmedi' dedi. 'Bu kişiyi hiç tanımıyorum ama yeteneklerini takdir ediyorum, dipsiz.'Alec Baldwin, 'Twitter'daki kalabalığın çoğunu tarif edecek kadar karanlık bir şey söyleyemezsin,' dedi. 'Twitter ile ilgili sorun, çok sayıda nefret sahibi olması.' Platformu 'üçte biri ilginç gönderiler', 'üçte biri sıkıcı, ilgisiz, çocukça saçmalık' ve 'üçte biri veya daha fazlası, sadece iğrenç nefret, kötülük ve tatsızlık' olarak parçaladı.

Instagram'da hala bazı olumsuzlukları olduğunu itiraf etse de, yani ilk olarak kendilerinin olduğunu düşünen yorumcular ona daha büyük bir baba olduğunu söyle ya da karısının ondan daha genç olduğunu - Twitter'ı daha çok tercih etti.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Alec Baldwin (@alecbaldwininsta) tarafından paylaşılan bir gönderi

'Instagram'da beni, karımı ve ailemi kucaklayan tüm insanlara çok minnettarım.' Çift, bir kız çocuğunu ailelerine kabul etti ve Alec Baldwin, mutlu olduğu için mutlu olduğunu söyledi. kariyeri boyunca çalışmayı bırakabileceği noktada ailesine odaklanmak için çok şey. Sosyal medyadaki sıkıntılara rağmen hayatıyla 'daha mutlu olamazdı' ve diyor ki bu mutluluğun büyük bir kısmını Hilaria'ya borçlu .

Hesabının devre dışı bırakıldığı göz önüne alındığında, gelecekte bir noktada Twitter'a yeniden katılıp katılmayacağı belli olacaktır. Tabii ki, aynı zamanda bir brülör hesabı açmak ve aynı haber sağlayıcılarını takip etmekte de özgür, ancak maalesef @NotAlecBaldwin çoktan alınmış görünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prenses Beatrice, Kocası Altı Aylık Evlilikten Sonra Boşanıyor

Rapor: Miranda Lambert’in 'Krizdeki' Evliliği

'Narsist Kontrol Delisi' Jennifer Lopez, Alex Rodriguez'i 'İtaatkar Kucak Köpeğine' mi Dönüştürüyor?

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?