İlişkiler kolay değil ve kilitlenmeler devam ettiğinden, daha kolay hale gelmiyor. Bu hem kişisel hem de profesyonel ilişkiler için geçerlidir. Bu hafta sonu, ünlülerin ilişkilerinde zorluk yaşadığına dair bir dizi söylenti duyduk. İşte kaçırmış olabileceğiniz şeyler.

Blake Shelton, Ugly Dollz galasında Gwen Stefani ile gülümsüyor

(DFree / Shutterstock.com)Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Herkese Açık 'Çığlık Maçına' Girdi, Düğün Çağrısı

Göre National Enquirer , Gwen Stefani ve Blake Shelton'ın arkadaşları, özellikle 'şiddetli bir sokak kavgasında kameraya yakalandıktan' sonra, ikisinin gerçekten sunağa gideceklerini düşünmüyorlar. Şarkıcıların bu bahar bir ara evlenmeleri bekleniyordu, ancak düğünle ilgili anlaşmazlıklar görünüşe göre halka açık çığlık maçlarına dönüştü. İşte iktidar çiftinin ilişkisinin durumu hakkında bildiklerimiz.

Whoopi Goldberg gülümsemesinin yakın çekim

(Ron Adar / Shutterstock.com)

Whoopi Goldberg 'Egoları Yönetmekten' Bıkmış Görüntüyü Bırakıyor mu?

Yeni bir rapor, Whoopi Goldberg'in Görünüm on yıldan fazla hakemlik yaptıktan sonra. Şov içerisinden bir kişi, 'Whoopi, egoların savaşını ve şovdaki aşırı davranışları yönetmek zorunda kaldığı için yıprandı' diye açıklıyor. 'Joy’un her şeyi bilen tavrını aşmış durumda ve Meghan’ın buldozeri neredeyse her konuşmayı devralmaya çalışıyor ve açıkçası, geri kalanlarına da büyük saygı duymuyor.' Bu onun talk show ile geleceği hakkında bildiklerimiz.

Prens Harry açık havada eşi Meghan Markle ile gülümsüyor

(ComposedPix / Shutterstock.com)

Prens Harry, Meghan Markle Kaliforniya'dan İkinci Şans İçin Kraliçe Elizabeth'e Yalvarıyor mu?

Kapak hikayesi Star bu hafta, Sussex Dükü ve Düşesi'nin Amerika Birleşik Devletleri'nde birkaç ay geçirdikten sonra Birleşik Krallık'a dönmeye hazır olduğu bildirildi. Bir kaynak, çiftin planlarının o kadar başarısız olduğunu ve tek seçeneklerinin kraliyet ailesine yeniden katılmak olduğunu söylüyor. “Görünüşlerinin ve projelerinin çoğu iptal edildi. İşleri harekete geçirmek için çabalıyorlar, ancak dünya kilit altındayken bu kolay değil ”diye açıklıyorlar. Burada şok edici raporu inceledik.

Carrie Underwood siyah elbiseli, kocası Mike Fisher takım elbiseli

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Rapor: Mike Fisher 'Takıntılı' Carrie Underwood’un Sağlığından 'Korkuyor'

Enquirer Underwood’un sakatlık geçmişinin kocasının sağlığı konusunda derinden endişelendiğini ve her gün üç saatlik zorlu antrenmanları da içerecek şekilde fitness rutinini artırdığını söylüyor. İlgili bir yaralanma geçmişiyle, Fisher'ın tehlikede olduğu için korktuğu bildiriliyor. İçeriden biri, 'Carrie'nin vücudu çok şey yaşadı' diyor. İşte şarkıcı ve kocasıyla olan bitenler.

Jennifer Lopez kırmızı halıda kocası Alex Rodriguez

(Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com)

Alex Rodriguez 'Aşağılanmış' Jennifer Lopez'i Şöhret ve Para İçin mi Kullanıyor?

Rodriguez'i çevreleyen yeni bir hile iddiaları dalgasıyla, Star Lopez'in aşağılamanın ötesinde olduğunu söylüyor. İçeriden biri, 'Bu yeni raporlar yüze bir tokat - nihai ihanet' diye açıklıyor. Ancak Lopez, ayrılmakla markasına zarar verme riskini de alamayacağını da biliyor. İki yıldızda olan budur.