Whoopi Goldberg nihayet doydu mu? Görünüm ? Bir tabloid, uzun süredir sunucunun gündüz şovu ve yardımcı ev sahipleriyle zekasının ucunda olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Göre National Enquirer , 'Savaş yorgunluğu' Whoopi Goldberg, 'günlük sirk' te hakem ve sirk müdürü rolünden 'vazgeçmeye' can atıyor. Görünüm . İçerdekiler gazeteye Goldberg'in 14 yıl sonra uzun süredir devam eden gündüz programında yerini değiştirmeye ve oyunculuğa geri dönmeye hazır olduğunu ve 'savaşan' panelistleri geride bıraktığını söylüyor: Joy Behar, Meghan McCain, Sunny Hostin ve Sara Haines.“Whoopi, egoların savaşını ve şovdaki aşırı davranışları yönetmek zorunda kaldığı için yıprandı. Joy'un her şeyi bilen tavrını aşmış durumda ve Meghan'ın buldozeri neredeyse her konuşmayı devralmaya çalışıyor ve açıkçası, geri kalanlarına da yüksek saygı duymuyor ”diyor bir kaynak.

Gazete gazetesi, Goldberg'in Behar ve McCain arasındaki tartışmaları “yaymak” zorunda kaldığı ve Behar'la en son tartışmasını küçük siyasi noktalardan geçirdiği birkaç örneği not ediyor. İçerideki kabataslaklar, sinirli 'bigwigs' in geriye doğru eğildiğini ve Oscar ödüllü kişinin gündüz gösterisinde kalmasını sağladığını ekliyor.

robert pattinson und katy perry verlobt

'Ama' bir muhbir, 'Whoopi'nin kızdırmaya veya paraya ihtiyacı yok' sonucuna varıyor. Yetenekler için büyük bir talep olduğunu biliyor ve bu çağrıya cevap vermeye hazır. '

Dedikoducu Polis bu rapordaki tek bir kelimeye inanmıyor ve bunun iyi bir nedeni var. Aktris adına konuşma konusunda bir tabloid 'kaynağından' daha nitelikli olan bir Whoopi Goldberg temsilcisi, Goldberg'in ayrılmak istediği bu sahte hikayeyi yalanladı. Görünüm . Bu 'içerdekilerin' gösterinin doğasının farkında olup olmadıklarından emin değiliz, ancak Görünüm kavgacı argümanları ve siyaset ve günlük meseleler üzerindeki açık tartışmalarıyla tanınır. Ev sahipleri birbirleriyle alenen aynı fikirde olmasalar da, iyi geçinmek ekran üzerinde ve dışında.

2007'den beri şovun moderatörlüğünü yapan Goldberg'e gelince, oyuncu filmlerde görünmeyi bırakmadı. Son zamanlarda oyuncu rol aldı Stand Stephen King romanının televizyon uyarlaması. Artı, Goldberg açık değil Görünüm Her gün. Goldberg genellikle Cuma günleri izin alır ve yerine Joy Behar moderatör olarak gelir.

Bu aynı zamanda ilk kez değil Enquirer Goldberg hakkında sahte bir hikaye yayınladı. Kısa bir süre önce, Whoopi Goldberg'in ciddi bir sağlık kriziyle karşı karşıya . Ve magazin dergileri sık sık Goldberg'in istifa ettiğini iddia ediyor Görünüm önce, hangisi Dedikoducu Polis vardır bir söylenti toplamasında düzeltildi . Basitçe söylemek gerekirse, okuduğunuz her şeye inanmayın millet.

renee zellweger und colin firth

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.