Bir tabloid bunu bildiriyor Whoopi Goldberg yardımcı ev sahipleriyle anlaşmazlık yaşıyor Görünüm . Gösteri, kavgacı argümanlar ve kararlı konularla tanınıyor, ancak Goldberg bunu fazla ileri mi götürdü? Dedikoducu Polis araştırır.

'Witchy Whoopi' Yardımcı Sunucularına Zor Anlar mı Yaşatıyor?

Göre Küre , 'Witchy Whoopi' popüler gündüz talk şovunda oyuncu kadrosunu çiğniyor. Gazete, sunucuyu 'Kırbaçlayan' olarak etiketliyor ve Goldberg'in 'kaba saba binme' olduğunu belirtiyor, bu da yardımcı ev sahiplerinin kendisinin 'kendine takıntılı, parayı kirleten' bir tiran olduğunu mızmızlanmasına yol açıyor. Bir kaynak dergiye şunu söylüyor:Whoopi, şovdaki rolüyle hayal kırıklığına uğradı ve bu herkes için bir sorun haline geldi.

İçeriden biri Goldberg, Görünüm 2007'den beri 'siyasi yorumları çiviliyor' ama 'diğer hanımları öne çıkmaya ve onun olmasını beklemekten vazgeçmeye teşvik ediyor' Görünüm Siyasi her şeyi biliyor. ' Dedikoducu Polis her bir bayanın Görünüm siyasette bir çeşit geçmişe sahip. Örneğin, programın haftalık konuk ev sahibi Ana Navarro, bir politik stratejist. Yine de Küre aktrisin ev sahiplerini 'test etmesi' konusunda ısrar ediyor.

Joy Behar bile yetti mi?

Bir kişi, özellikle bıkmış durumda Kardeş Yasası yıldız, magazin gazetesinin belirttiği, 'hak ettiği saygıyı görmediğini' hisseden Joy Behar. 'Joy ve Meghan [McCain] her zaman anlaşamadılar ve birbirleriyle pek anlaşamadılar, ancak Whoopi konusunda hemfikirler: O bir' B-kelimesi ', diye ekliyor isimsiz kaynak. Muhbir ayrıca, Goldberg'in şovu sürdürmek zorunda kaldığını ve başka oyunculuk konserlerinin de sıraya girmiş olmasına rağmen, üzerinde çalışmayı bulduğunu ortaya koyuyor. Görünüm 'Sıkıcı' ve diğer kadınlar 'tembel.' Kaynak, 'Çalışması onu cehenneme çeviriyor' diyor.

Whoopi Goldberg Bir Zalim mi? İşte Hikayenin Arkasındaki Gerçek

Gibi Dedikoducu Polis işaret etti, bayanlar Görünüm hepsinin siyasette bir tür tecrübesi var, bu yüzden Whoopi Goldberg'in dizide bu konuyu anlayan tek sunucu olduğu fikri yanlış. Bir rep Görünüm sahte makaleyi reddediyor ve tüm panelin 'sıcak konuları ele almaya son derece hazır olan kendini işine adamış profesyoneller' olduğunu belirtiyor. Basitçe söylemek gerekirse, tabloid'in hikayesi düzmece ve gerçek dışıdır. Gündüz gösterisine aşina olan herkes, masanın kadınlarının herhangi bir konu hakkında fikirlerini konuşmaktan çekinmediğini bilir. Bu, aralarında herhangi bir 'kan davası' olduğu anlamına gelmez.

Sabit Tabloid 'Drama'

The Küre sette dram olduğunu iddia etti Görünüm önce. Geçen yıl, Dedikoducu Polis süpermarket gazetesini basmıştı. yardımcı sunucular Meghan McCain'in istifa etmesini istedi . Bu yılın başlarında, iddia edilen aynı gazeteden bir raporu çürütmüştük. Whoopi Goldberg bırakacaktı Görünüm McCain yüzünden. Talk show'daki kadınlardan hiçbiri ayrılmadı ve tutkulu tartışmalarına rağmen hepsi iyi anlaşıyor gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.