Jennifer aniston Aşk hayatı, bazı nedenlerden dolayı, her zaman kamusal bir söylem meselesidir. Bir gazeteci kiminle çıkacağına karar veremiyor, bu yüzden aynı anda birden fazla kişiyle görüştüğünü iddia ediyor. Dedikoducu Polis bu karmaşık hikayeyi araştırıyor.

'Bir Milyarder, Bir Aşçı ve Gerard Butler'

Göre Star , Aniston's profesyonel hayat 'flört sahnesine geri dönmesi' için yeterince 'yavaşladı'. 'Seri tek eşli' kısa süre önce, magazin dergisinin 'kaçan' dediği eski başrol oyuncusu Gerard Butler ile 'cilveli metinler göndermeye ve gizlice ilişki kurmaya' başladı. Butler'la yıllardır görüşmemesine rağmen, 'aralarındaki kimya hala çok fazla.' İkisi, 'her şeyi düşük seviyede tutuyor ve bu, eğlencenin büyük bir kısmı.'Bir kaynağın iddia ettiği gibi, Aniston 'kendini Gerard ile sınırlamıyor' ve 'birkaç farklı adamla bir patlama yaşıyor.' Sözde bir dost, 'Gerard olayların münhasır olmadığını bildiğini' doğrular. Bu diğer gizemli adamlardan bazıları 'yakışıklı bir milyarder teknoloji kralı, seksi bir yoga öğretmeni, bir şef ve profesyonel bir sporcu.' Adam 'Jen ile çıkma fikrini korkutucu bulduğu için' sadece bir randevu düştü.

Bu tam randevu programı kısmen 'zavallı yalnız Jen' olarak etiketlenmeyi [reddetmek] için yapılıyor. 'Bu yaz çok eğleniyor' ve 'sıkılıncaya kadar' ya da 'için harika bir adam bulana kadar' çıkmaya devam edecek. sadece yerleşmek. ' Dedikoducu Polis Aniston'ın doyurucu bir aşk hayatı yaşamasını istiyor, bu yüzden bir şekilde bu hikayenin gerçek olmasını istiyoruz. Ne yazık ki öyle değil.

Jennifer Aniston dekolteli bir elbise içinde.

(DFree / Shutterstock.com)

Es ist Will Smiths Sohn Homosexuell

Aniston Aynı Anda Birden Fazla Erkekle Çıkmıyor

Makalede gömülü olan son derece önemli bir cümle: “temsilcisi reddediyor Star 'In hikayesi. ' Dedikoducu Polis Kayıtta bu hikayenin saçma olduğunu söyleyen Aniston'ın bir sözcüsüyle temasa geçti. Bu tabloid, bu hikayeyi yayınlamaktan daha iyi bilmeliydi, ancak gerçek olup olmadığı umurunda değildi.

Randevularının listesi de komik. Tabloid neden orada durmadı sahte Butler iddiası ? Hangi 'teknoloji kralı' ya da 'seksi yoga öğretmeni' ile görüştüğünü detaylandırmaya bile çalışmadı. Bu, kafiye veya sebepsiz geleneksel olarak çekici mesleklerden oluşan bir listedir.

Ona 'Zavallı Yalnız Jen' diyen kimdi?

Bu makale, Aniston'ın bunu yapmamaya çalıştığını iddia ediyor çok yalnız görünmek Bu, bu sahte itibarı icat eden türden bir magazin dergisi olduğu için söylenecek oldukça iğrenç bir şey. Aniston sürekli oturup Brad Pitt'in ona dönmesini ummaktan daha iyi bir işi olmayan biri olarak tanımlanıyor, bu nedenle bu tabloid gazetesinin Aniston hakkındaki hikayelerinin çoğunda eski kocası öne çıkıyor. Onun olduğu bildirildi Pitt ile karantina Nisan ayında, tüm bu tarihleri ​​biraz tuhaf hale getirecek.

Geçen yıl, Pitt ve Aniston'ı iddia etti Meksika'da tatil birlikte. Kahretsin, bu tabloid bir gizli düğün ve bir kız evlat edinmek . Kocasıyla gerçekten bir aile yetiştiriyor olsaydı, burada bundan bahsedilmesi gerekmez miydi? Star Aniston'ın 'kapsamı', buna diyebiliyorsanız, anlamsızdır. Pitt ile evli değil, her türden çekici erkekle aralıksız bir flört çılgınlığı yaşamıyor.

Kaynaklar

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.