David Schwimmer sonsuza kadar rolüyle ilişkilendirilecek Ross üzerinde Arkadaşlar . Ama özel hayatı hakkında ne biliyoruz? Diğer oyuncu kadrosu kamuoyunda kişisel mücadeleler yayınlarken, Schwimmer hayatının ayrıntılarını ekran dışında kilit altında tutmayı başardı. Bu, eski evliliğindeki kirleri de içeriyor. İşte David Schwimmer’ın eski karısı Zoe Buckman ve yarattıkları aile hakkında bildiklerimiz.

David Schwimmer kimdir?

Oyuncu David Schwimmer, mesleği konusunda her zaman oldukça ciddiydi. Hollywood'da büyüyen bir çocuk olarak, sektöre erken yaşta maruz kaldı. İlk rolünü 10 yaşında, Cinderella'nın Yahudi versiyonunda peri vaftiz annesini oynadığı sırada oynadı. Üç yıl sonra, efsanevi İngiliz aktör Ian McKellan liderliğindeki bir Shakespeare atölyesine katıldı. Lise ve üniversitede drama okumak için Northwestern Üniversitesi'nde zaman geçirdi. Orada Stephen Colbert ile bir doğaçlama grubuna katıldı.

Schwimmer, tiyatro ve konuşma bölümünden mezun olduktan hemen sonra Los Angeles'a döndü ve kendi tiyatro şirketini kurdu. 1980'lerin çoğunu mücadele eden bir oyuncu olarak geçirdi, ancak popüler TV şovlarında düzenli olarak küçük roller alması 90'lara kadar değildi ( L.A. Yasası , Harika Yıllar , NYPD Mavi ).

1994 her şeyi değiştirdi. Bu, Schwimmer'ın sitcom'da Ross Geller rolünü aldığı yıldı. Arkadaşlar . NBC dizisi küresel bir fenomen haline geldi ve oyuncu, rolüyle Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Primetime Emmy Ödülü adaylığı kazandı.

Friends 2004'te sona erdiğinde, Schwimmer başarılı bir kariyere sahip oldu. Bağımsız filmlerde rol aldı, Melman'ın rolünü seslendirdi. Madagaskar animasyon film serisi ve Herman Wouk’da Broadway'deki ilk çıkışını yaptı. Caine İsyan Mahkemesi-Askeri . Ayrıca büyük ekran için ilk yönetmenlik denemelerini yaptı ( Fatboy Run'ı çalıştırın ) ve sahne ( Fay hatları ).

Ancak Friends sonrası en beğenilen başarısı, Robert Kardashian 2016 FX antoloji serisinde American Crime Story: The People - O.J. Simpson . Schwimmer, performans için Primetime Emmy Ödülü'ne aday gösterildi. Son zamanlarda, 54 yaşındaki oyuncu Zeka , yeni bir İngiliz durum komedisi.

Zoe Buckman kimdir?

Zoe Buckman, 13 Eylül 1985'te Doğu Londra, Hackney'de doğmuş çok disiplinli bir sanatçıdır. Yaratıcılık kanında dolaşıyor: Babası Jennie Buckman başarılı bir TV yazarı ve Kraliyet Dramatik Sanatlar Akademisi'nin eski oyunculuk başkanı amcası Peter Buckman bir yazar ve edebiyat ajanı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Zoe tarafından paylaşılan bir gönderi mi? Buckman (@zoebuckman)

2009 yılında Uluslararası Fotoğraf Merkezi'nden mezun oldu. Çalışmaları dünya çapında kişisel ve karma sergilerde yer aldı. Buckman şu anda, çatı katının çalışmaları için bir stüdyo ve galeri olarak ikiye katlandığı Brooklyn'de yaşıyor.

Buckman’ın sanatı ağırlıklı olarak feminizm ve hip-hop'tan esinlenmiştir. Kullanılmış gelinliklerden yapılmış boks eldivenlerini ve kapitone karelerden yapılmış kum torbalarını içeren 'Heavy Rag' serisini ele alalım. 'Sert ile yumuşak ve klişeleşmiş olarak kadınsı ve basmakalıp olarak erkeksi arasında bir konuşma var,' diye açıkladı. 21c Museum Hotels ile röportaj . 'Bu parçalarla ilgili niyetim, bu gerginlik duygusunu ve sarılmayı veya geride tutulmayı veya bastırılmayı ifade etmektir.'

Ona neyin ilham verdiğiyle ilgili daha fazla bilgi için röportajın tamamına göz atın:

David Schwimmer ve Zoe Buckman’ın Evliliği

Schwimmer'ın Buckman ile 2006'da veya 2007'nin başlarında Londra'da çekim yapmak için tanıştığı söyleniyor. Fatboy Run'ı çalıştırın . Buckman o sıralarda üyelere özel bir etkin nokta olan The Cuckoo Club'da garsonluk yapıyordu. Derhal eşyalarını topladı ve Schwimmer ile ilişkisine devam etmek için göletten karşıya geçti.

Ekim 2012'de, İnsanlar çiftin dört ay önce gizlice evlendiğini ortaya çıkardı. Buckman 24 yaşındayken Schwimmer 42 yaşındaydı. Oyuncu, evlilikleri ve genel olarak kişisel hayatını gizli tutmaya kararlıydı. 2016'nın bir bölümünde Ödüller Chatter podcast, “Ünlülerin etkisi… beni bir beyzbol şapkasının altına saklanmak ve görünmemek istememe neden oldu. Ve bir süre sonra artık insanları izlemediğimi fark ettim. Saklanmaya çalışıyordum. '

11 Mayıs 2011'de Buckman, çiftin ilk ve tek çocuğu olan kızı Cleo Buckman Schwimmer'ı doğurdu. Aile, Manhattan şehir merkezinde birlikte yaşıyordu, ancak Nisan 2017'de karı koca ayrılıklarını açıkladı. Ortak bir açıklamada söylediler Bize :

“İlişkimizin geleceğini belirlerken biraz zaman ayırmaya büyük bir sevgi, saygı ve arkadaşlıkla karar verdik. Önceliğimiz, elbette, kızımızın bu zorlu dönemde mutluluğu ve refahıdır ve bu nedenle, onu birlikte büyütmeye ve ailemiz için bu yeni bölümde gezinmeye devam ederken özel hayatımıza saygı ve desteğinizi istiyoruz. '

Schwimmer’ın özel niteliği göz önüne alındığında, halkın bölünmelerinin ardındaki nedene dair hiçbir fikri yok.

Zoe Buckman ve David Schwimmer’ın İlişkisi Şimdi

Schwimmer ve Buckman artık romantik bir çift olmayabilir, ancak ortak öncelikleri ve ilgi alanları olan mükemmel arkadaşlar gibi görünüyorlar. 2020'de, New York'taki Black Lives Matter yürüyüşünde birlikte görüldüler. Buckman onu şöyle tarif etti: Instagram 'yoldaşım ve ortak ebeveynim' olarak yayınla. Schwimmer, etkinlikten aynı fotoğrafı yeniden paylaştı ve ekledi: 'Artık bir çift değiliz, ancak @zoebuckman ve ben dokuz yaşında bir ebeveyniz ve sosyal adalet ve reformun yandaşıyız. Irksal şiddete uğrayan sayısız siyah hayatın onuruna yürüdük. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Zoe tarafından paylaşılan bir gönderi mi? Buckman (@zoebuckman)

Bölünmelerin karmaşık olabileceği bir sektörde, bilinçli ayrılmalarının mutlu bir sonla geldiğini görmekten mutluluk duyuyoruz.