Bir zamanlar bir Disney yıldızı ve nasıl bir Hollywood kızı, Zendaya sektördeki en yoğun eğlencelerden biridir. Geçtiğimiz beş yıl içinde Timbaland ile müzik kaydetti, Tommy Hilfiger ile giyim üzerine işbirliği yaptı, kendi ayakkabı koleksiyonunu ve giyim serisini tasarladı, ilk uzun metrajlı filmini Örümcek Adam: Eve Dönüş ve Lancôme'un yüzü oldu.Ama HBO dizisindeki Rue rolü onun Öfori bu onu bir sonraki seviyeye taşıdı. Eylül ayında bir kazandı Emmy ödülü Drama Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu dalında ödülü kazanmak için onu en genç kadın ve ikinci Siyah kadın yaptı.Tabağında bu kadar çok şey varken, kişisel bir yaşam için herhangi bir zamanı olduğuna inanmak zor. Zendaya artık biriyle çıkıyor mu? 24 yaşındaki çocuğun çeşitli erkek arkadaş geçmişi ve şu anda yeni biriyle bağlantılı olup olmadığını öğrenin.

Trevor Jackson

2014 yılında Zendaya ve Trevor Jackson

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)Zendaya, Disney yıldızı Trevor Jackson'la ilk olarak 12 yaşındayken tanıştı, ancak ikisi, birkaç yıl sonra tanıtım çekimleri yaparken tekrar bir araya gelene kadar bir arkadaşlık kurmadı.

2013'te Jackson’ın müzik video 'Like We Grown' adlı single'ı için. Rolü ikna edici bir şekilde oynadı, ancak ikili başlangıçta bir ilişkiyi reddetti.'Bunlar [söylentiler] olacak. Ama o benim tüm dünyadaki en iyi arkadaşım, 'dedi Zendaya HipHollywood Jackson’ın 18. doğum günü partisinde. 'Ben onu ölümüne seviyorum. Ben her zaman orada olacağım. Ben her zaman dostum. Ben her zaman onu desteklemek için orada olacağım. Hepsi bu. '

Jackson, 'Her duyduğumuzda gülüyoruz,' diye ekledi. “İnsanların neden böyle düşündüğünü anlayabiliyorum çünkü gerçekten yakınız. Ama hayır o sadece benim arkadaşım.

Zendaya, 2017 yılında Vogue minyatür siyah schnauzer'ı Noon'a dört yıllık bir erkek arkadaşı tarafından hediye edildiğini. Ona yavruyu verdikten kısa bir süre sonra ondan ayrıldı. Beau adını söylemese de, birçok kişi Jackson'dan bahsettiğinden şüpheleniyor.

Magazin'e, İyi bir son değildi, dedi. 'İlk düşünceniz 'Neyi yanlış yaptım?' Değilse, ayrılıkta iyi olduğunuzu biliyorsunuz. 'Bu, hayatının en aptalca kararıydı ve sonsuza dek pişman olacaksın.'

Odell Beckham Jr.

2016 Met Gala

(Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com)

Şubat 2016'da, Zendaya ve NFL yıldızı Odell Beckham Jr. birlikte Grammy partisinden ayrılan paparazziler tarafından yakalandı. Kendisine 'arkadaşlar' için bir refakatçi atayan Zendaya’nın babası, neşeyle açıkladı: TMZ ciddi bir şey olmadı.

'Kızımı bensiz bir randevuda gördüğünüzde, bu bir ilişki… [bu] bir seçmelere benziyor… bu bir röportaj.'

ist Garth Brooks und Trisha Yearwood verheiratet

Zendaya, benzer duyguları dile getirerek 92.3 AMP Radyo , 'Gerçekten büyük değildi. Birlikte bazı etkinliklere gittik… ve bir grupla birlikteydik, birden fazla kişiyle birlikteydik. ” Ancak Kasım ayına gelindiğinde hala takılıyorlardı ve New York Knicks maçında oldukça rahat görünmek .

Ne olursa olsun, ikisi açıkça iyi durumda. 2019 yılında oyuncu oldu bir Paris havaalanında görüldü Beckham'a gizlice yaklaştı ve ikisi dostça bir şekilde kucaklaştı.

Tom Holland

Tom Holland Spideman: Far From Home galasında

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Zendaya'nın çıkmaya başladığı bildirildi Örümcek Adam: Eve Dönüş ortak yıldız Tom Holland 2017 yazında. Zendaya, her ikisi de raporları yalanladı. Çeşitlilik Ağustos 2017'de, 'O kelimenin tam anlamıyla en iyi arkadaşlarımdan biri' ve bunu bırakıyor.

Ellen Degeneres hatte plastische Chirurgie

Ama ikisi itiraf ettiğinden daha yakın görünüyordu. Aralık 2018'de Hollanda, aylar sonra New York'ta ailesiyle akşam yemeği yerken görüldü, ikili Oscar'da yan yana oturdu.

Eylül 2018'de, Zendaya'nın arkadaşı Skai Jackson'ın annesi Kiya Cole, Sadece jared Instagram yorumları .

'Evet. Bu doğru. Bir süredir düşük seviyedeler ”diye yazdı.

Ancak, hızla geri adım attı. Zendaya’nın stilisti Law Roach onu arayıp kanıt istediğinde, hesabının ele geçirildiğini iddia etti.

Cole, 'Gönderilen veya söylenen hiçbir şey ben değildim,' diye yazdı. 'Daha az umursayabilir veya kimin kiminle çıktığını bilebilirdim. Lütfen sormayı bırak. ' (Taraflardan hiçbiri konu hakkında yorum yapmadı.)

Aralık ayına gelindiğinde, çift işleri hâlâ gizli tutuyordu. Bir kaynak söyledi VE çiftin 'gizlilik nedeniyle' ilişkiyi onaylamayacağını. Ne zaman ve niçin ayrıldıklarına dair bir bilgi yok ama takip eden iki ay içinde Örümcek Adam: Evden Uzak basın, her ikisi de yeni ortaklara geçtiler.

Jacob Elordi

Jacob Elordi Haziran 2019

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Haziran 2019'da Zendaya ve Jacob Elordi HBO’nun Los Angeles galasında ilk kez yer aldı. Öfori . İkisi arasında sette mi yoksa sonrasında mı kıvılcımlar olup olmadığından emin değiliz, ancak Ağustos'ta Yunanistan'da tatil gördü . Yolculuk hemen bir romantizm dedikodusu uyandırdı.

Doğal olarak, ikisi sadece arkadaş oldukları konusunda ısrar etti.

'O benim kız kardeşim gibi,' dedi Elordi GQ Avustralya Kasım 2019'da. “Zendaya inanılmaz bir yaratıcı, biliyor musun? Onunla çalışmak çok iyi. O inanılmaz bir sanatçı ve hepimize karşı çok şefkatli bir insan. Ama hepimiz gerçekten yakınız. '

Zendaya duyguları yineledi. Ocak 2020'de, American Australian Arts Awards Gala'da kendisine bir ödül verirken, onu 'en iyi arkadaşı' olarak nitelendirdi. Günler sonra, New York City sokaklarında öpüşürken görüldüler. Bir kaynak ortaya çıktı E! Haberler ikisinin zaten aylardır resmi bir öğe olduğunu söyledi.

Ne yazık ki, olması gerekmiyordu. Eylül ayında, Elordi'nin Los Angeles'ta Kaia Gerber ile akşam yemeği yerken yeni bir çocuk doğurduğu görüldü. 'Çift.' Her zamanki gibi bir centilmen olan Elordi, Zendaya’nın Eylül Emmy'sini Instagram Hikayesine gönderdiği bir gönderiyle kamuoyu önünde kabul etti. 'Tebrikler kaptan,' diye yazdı başlığa kalp emojisi ekleyerek.

Zendaya Şu Anda Biriyle Çıkıyor mu?

Şimdilik, Zendaya bekar gibi görünüyor.

Belki de kariyeri ile aşk hayatına zaman ayıramayacak kadar meşguldür. Pandemi kısıtlamalarına rağmen, aktrisin boru hattında birden fazla projesi var. Haziran ayında bir takım oluşturdu Öfori yaratıcısı Sam Levinson gizlice çekim yapacak Malcolm ve Marie . John David Washington ( BlacKkKlansman , Tenet ), iki haftadan uzun bir süre boyunca vuruldu, ancak katı sağlık kurallarına bağlı kalınarak Kovid-19 pandemisi . Zendaya'nın filmi tasarlamasına ve prodüksiyonu finanse etmesine yardımcı olması dışında proje hakkında çok az şey biliniyor.

Oyuncu, kendisine imrenilen bir Emmy kazandıran şovla da meşgul. Üretim Öfori İkinci sezon salgın sırasında duracak, ancak HBO izleyicileri tam bir sezon başlayana kadar memnun etmek için iki özel bölüm sipariş etti. 'Trouble Don't Last Always' başlıklı Noel bölümü olan ilk bölüm 6 Aralık'ta yayınlanacak.

https://youtu.be/uY0_7wPGJlk

Ve Ekim ayında Zendaya, MJ olarak da bilinen Michelle Jones rolünü yeniden canlandırmak için Atlanta'ya geldi. Örümcek Adam 3 . Ancak, Tom Holland ile romantik düzeyde yeniden bir araya gelmesini muhtemelen görmeyeceğiz. Mayıs 2020 itibariyle, bildirildiğine göre Londra merkezli aktris Nadia Parkes ile çıkmak .

Zendaya biriyle görüşse bile, yakın zamanda onaylamasını beklemeyin. Öğrendiğimiz bir şey varsa, o da Zendaya ve ortaklarının dudaklarını kapalı tutma konusunda son derece disiplinli oldukları ya da en azından olayların platonik olduğu senaryosuna sadık kaldıklarıdır.