Dünyayı Slim Shady ile tanıştırdığı günden beri, Eminem ailesinin çılgın dinamiklerini gizlemedi. Efsanevi rapçi, eski karısı Kim ve annesi Debbie'nin fotoğraflarını çekmek için sözlerini kullandı. Eminem’in kızı Hailie de bir ilham perisi, daha yumuşak tarafını ortaya çıkarıyor ve kariyeri boyunca sayısız şarkıda boy gösteriyor.Ama aslında üç kızı olduğunu biliyor muydunuz? Süre Hailie onun tek biyolojik çocuğu Em ayrıca evlat edinilen iki kızı yetiştirmede de parmağı var. İşte 18 yaşındaki çocuğu hakkında bildiklerimiz: Whitney Scott Mathers .

Whitney Scott Mathers Kimdir?

16 Nisan 2002'de doğan Whitney Scott Mathers, Kimberly Ann Scott'ın biyolojik kızıdır. Scott’ın Eminem’den ilk boşanmasından kısa bir süre sonra gebe kaldı ve Michigan ailesinde kız kardeşleri Hailie ve Alaina (Em’in yeğeni) ile birlikte büyüdü.

Faith Hill und Tim McGraw trennten sich

Whitney, Ekim 2017'de 40.000'den fazla Instagram takipçisine biseksüel olduğunu duyurdu. Biyografisi, kendisinin / kendisinin zamirleri ile anılmasını ister.'Mutlu ulusal çıkış günü!' Harry Styles'ın bir fotoğrafına altyazı koydu . 'Ben biseksüelim???? Olduğunuz gibi mükemmel olduğunu ve bu aşkın aşk olduğunu söylemek isterim! ?????????? kendin ol!'

Whitney kısaltılmış bir Instagram tutuyor (şu anda herkese açık 24 fotoğraf var), ancak hesabını sosyal adalet sorunlarına dikkat çekmek için kullanıyor. Blackout Tuesday ve Justice for Breonna Taylor gönderilerine ek olarak, takipçilerin çeşitli BLM ve LGBTQ + nedenleri adına dilekçe vermelerine ve imzalamalarına olanak tanıyan bir bağlantıyı teşvik ediyor.

Eminem Neden Whitney Scott Mathers'ı Kabul Etti?

Whitney, 2005 yılında Eminem tarafından evlat edinildi. Biyolojik babası Eric Hartter, uyuşturucu bağımlılığı ve yasal sorunlar geçmişinden muzdaripti. (O şüpheli aşırı dozdan öldü Eminem, eski karısının ayrıldıktan sonra başka bir erkeğin çocuğuna hamile kalmasına kızdığı (ve anlaşılır bir şekilde) söylendiğine göre, Whitney'e büyümek için istikrarlı bir ortam sağlamak istedi.Eminem, 2006'da Kim ile yeniden evlendi, ancak aynı yıl tekrar boşanma davası açtı. Kim ayrıca madde bağımlılığı sorunlarıyla mücadele etti ve 2004'te yaptığı bir röportajda Yuvarlanan kaya rapçi, bu travmatik olayları Whitney'e nasıl açıklamış olabileceği konusunda fikir veriyor.

Em, 'Bir çocuğun, olan bitenin kendi hatası olduğunu hissetmesine asla izin veremezsin,' dedi Em. 'Sadece şunu bilmelisin:' Annemin bir sorunu var, o hasta ve bu seni sevmediği için değil. Seni seviyor, ama şu anda hasta ve iyileşene kadar baban var. Ve ben buradayım. '

Whitney’in Eminem ile İlişkisi

Eminem, kariyerinin çoğunu çocuklarını spot ışıklarından korumakla geçirdi. Whitney hakkında nadiren yorum yapmıştır, ancak söylendiği gibi, 'O kıza aşığım dostum. O çok tatlı ve komik. '

Matt Smith und Lily James

Eminem ayrıca 2010 albümünden 'Going Through Changes' adlı parçada üç kızdan da nadiren bahsediyor. Kurtarma . 'Hailey bu senin için, Whitney ve Alaina da / Anneni hala seviyorum, bu asla değişmeyecek / Onu her gün düşün, asla bir araya gelemedik,' dedi rap.

Tüm işaretler Em'in büyük bir baba olduğunu gösteriyor. Babasız büyümesine rağmen, çocuğun yetiştirilmesi için neyin önemli olup olmadığı konusunda sezgisinin ona rehberlik etmesine izin verdi.

ist die Show Jessie vorbei

'Onlara bir şeyler satın alamam,' dedi Yuvarlanan kaya . 'Orada olmalıyım. Arada bir belirirsem bu bir kaçış olur ... '

'Baba olmak kesinlikle ikili bir hayat yaşamaktır' diye ekliyor. 'Çocukları okula götürmek, toplamak, onlara kuralları öğretmek. Ben mükemmel bir babayım demiyorum ama en önemli şey çocuklarımın yanında olmak ve onları doğru şekilde yetiştirmek. '

Whitney 18 yaşında, ancak okul veya kariyerle ilgili planlarından haber yok. Belki de ablasının izinden gidecek ve bir etkileyici olarak elini deneyecek? Kesinlikle büyük bir takipçisi var ve omuzlarında iyi bir başı var gibi görünüyor. Neyi takip etmeye karar verirse versin, Eminem'in hak ettiği türden destekleyici baba olacağını varsayabiliriz.