Az sayıda erkek, sert bir sporcudan sevindirici bir talk-show sunucusuna geçiş yapabilir, ancak Michael Strahan sadece bu kadar yetenekli. Son on yılda, eski New York Giants savunma tarafı, her ikisinde de hoş bir yardımcı ev sahipliği yaptı. Canlı! Kelly ve Michael ile ve Günaydın Amerika .Strahan’ın canlı kişiliği, Canlı! ve kamuya açık profilini katlanarak artırdı. Sonuç olarak, izleyiciler kişisel hayatı hakkında bilgi almaya başladı. Eski futbol yıldızı iki evlilik ve kırık bir nişan içeren yoğun bir aşk hayatı vardı . Michael Strahan’ın eski karısı Wanda Hutchins ile ilgili ayrıntılar için okumaya devam edin.Wanda Hutchins, Michael Strahan'ın İlk Aşkıydı

Sözde askeri velet olan Strahan, kız arkadaşı Wanda Hutchins ile tanıştığı Almanya'daki Mannheim Hıristiyan Akademisi'nde 17 yaşında bir öğrenciydi. Futbol oynayabilmek için Almanya ile kendi eyaleti Teksas arasında gidip geldi ve sonunda Texas Southern Üniversitesi'nde oynamak için burs kazandı. Bu arada, Wanda ile uzun mesafeli bir ilişki sürdürdü.

Wanda 20 yaşındayken hamile olduğunu açıkladı. 1992'de kızları Tanita Strahan'ı dünyaya getirdi, kısa bir süre sonra onunla evlendi. Ertesi yıl, Giants tarafından 1993 NFL taslağında seçilmesinin ardından, ikinci çocukları Michael Jr.Michael Jr. ve Tanita, her iki ebeveynin de gurur duyduğu yetişkinler oldular. Ne kadar büyüdüklerini görmek için annelerinin Instagramından bu resimlere bakın.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Wandaful Home Designs (@wandafulhomedesigns) tarafından paylaşılan bir gönderi

Joanna lässt sich scheidenBu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Wandaful Home Designs (@wandafulhomedesigns) tarafından paylaşılan bir gönderi

Wanda Hutchins ve Michael Strahan Dostça Ayrıldı

Ne yazık ki, dört yıllık evlilikten sonra, çift işi bıraktı. Yine de Strahan'ın Wanda'dan ayrılması çirkindi.

Otobiyografisinde 'Wanda ve ben artık evli olmasak da her zaman aile olacağımıza karar verdik' diye yazmıştı. Mutlu Uyan: Hayal Büyük, Hayatınızı Dönüştürmek İçin Büyük Bir Kılavuz Kazanın .

renee zellweger und colin firth

Bölünmeden sonra Wanda, çocuklarını büyütmek için Almanya'ya geri döndü ve mesafeye rağmen, Strahan bir baba olarak görevlerinden asla kaçınmadı.

Strahan, 'Sanırım çoğu zaman ayrıldığınızda, insanlar annenin çocuklar için sorumluluk alması gerektiğini varsayıyor' dedi. İnsanlar 2016'da. “Ama ilk günden itibaren aktif olmak, hayatlarının bir parçası olmak benim için çok önemliydi. Sürekli uçaklarda ve telefonlarda bulundum. Ve bu çok zor - elbette Almanya'da olmaları onlar için zor. Ama öğrendiğim tek şey, zaman ayırmak istediğin şeye zaman ayırman. '

Bölünmeleri çoğunlukla sessizken, boşanma anlaşmasının detayları sonunda Strahan'ın ikinci eşi Jean Muggli'den boşanması sırasında halka açıldı. Eski kocasını savunmak için Wanda, ayda 2500 dolar nafaka ödemesi aldığını açıkladı. Aile ayrıca Teksas'ta Strahan tarafından satın alınan 163.000 dolarlık bir evde yaşıyordu. Mahkemede, Mutluyuz, dedi. (Buna karşılık, Muggli, Montclair, New Jersey'deki 30 odalı bir konak da dahil olmak üzere 14 milyon dolar değerinde hak talebinde bulundu.)

Dorian Hutchins Michael’ın Oğlu mu?

Basit cevap hayır. Çift ayrıldıktan sonra Wanda, insanların bazen Strahan'ın çocuğu olarak yanlış yaptığı Dorian Hutchins'i doğurdu. Bu yanlış olmasına rağmen, eski futbolcu onu hala ailesi olarak tanımaktadır.

'Ona oğlummuş gibi davranıyorum ve ona benim oğlummuş gibi bakıyorum çünkü Michael Junior ve Tanita'nın annelerinin iyi olduğunu, erkek kardeşlerinin iyi olduğunu, herkesin iyi bakıldığını bilmeleri benim için çok önemli.' kitabında yazdı.

Michael Strahan, Jean Muggli, Sophia ve Isabella ile iki kızı oldu ve bu ilişki de yürümemesine rağmen, Stahan'ın kalbinde biyolojik ya da diğer tüm çocukları için büyük bir yeri olduğu açık.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Michaelstrahan (@michaelstrahan) tarafından paylaşılan bir gönderi

pauly Ufer wo ist er jetzt

Wanda Hutckin Bugün Neler Yapıyor?

Görünüşe göre Wanda tipik olarak düşük profil tutuyor. Instagram hesabında özçekimlerden daha fazla kedi fotoğrafı var ve mütevazı bir hayat yaşamaktan hoşlanıyor gibi görünüyor.

O da şu anda Wandafaul Ev Tasarımları , mobilyayı yeniden tasarlayan ve dönüştüren. Onun hesabı, 'her zaman emir aldığını' ve gördüklerimizden mükemmel bir iş çıkardığını belirtti!

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Wandaful Home Designs (@wandafulhomedesigns) tarafından paylaşılan bir gönderi