NBA efsanesi Dennis Rodman basketbol sahasındaki becerisiyle tarih yazdı, bu yüzden emekliliğinden sonraki yirmi yıl içinde neslinin meşaleyi taşıması şaşırtıcı olmamalı. Onun kızı, Trinity Rodman, son zamanlarda profesyonel futbol dünyasında en büyük olasılık statüsüyle manşetlere çıktı. Dennis Rodman’ın kızıyla ilgili gerçekleri öğrenin ve neden önümüzdeki yıllarda onu daha fazla görmeyi beklememiz gerektiğini öğrenin.

Trinity Rodman, eski NBA yıldızı Dennis Rodman'ın kızı

Basketbolla ilgilenmeseniz bile, muhtemelen Dennis Rodman'a saha dışı maskaralıkları için aşinasınızdır. Neredeyse otuz yıldır, başörtüsü giydirmek, yüksek profilli kız arkadaşları ve Kuzey Koreli diktatör Kim Jong-un ile beklenmedik bir arkadaşlık için dikkat çekti. Talihsiz bir durum çünkü onun saçmalıkları, profesyonel bir sporcu olarak kendi başarılarını gölgede bıraktı. Rodman, NBA'de 14 yıl boyunca Detroit Pistons, San Antonio Spurs, Chicago Bulls, Los Angeles Lakers ve Dallas Mavericks için forma giydi. Zirvede, inkar edilemez bir güçtü. Yedi kez NBA All-Defansif Birinci Takım onurunu kazandı ve iki kez NBA Yılın Savunma Oyuncusu Ödülü'nü kazandı. Nisan 2011'de Pistons forması emekli oldu ve Basketbol Onur Listesi'ne alındı. 'Oyunu para için oynamadım, oyunu ünlü olmak için oynamadım,' onuru kabul ettiğinde dedi . 'Burada gördüğünüz şey, sadece çok renkli bir birey olmayı sevdiğim yanılsamasından daha fazlası.' Rodman'ın kişisel yaşamında üç çocuğu var. 1988 doğumlu Alexis, ilk eşi Anne Banks ile olan tek çocuğu. Son Dennis Jr. ve kızı Trinity, eski karısı Michelle Moyer'da doğdu. Trinity, California, Orange County'de büyüdü ve San Juan Capistrano'daki JSerra Lisesi'nden mezun oldu. Genç bir futbol yıldızı olarak 2020 CONCACAF Women’s Under-20'de oynadı ve ABD Takımını Meksika'yı 4-1 yenerek zafere taşıdı (Trinity gollerden ikisini attı). 2018'de, 2018 U-17 Dünya Kupası için seçilen en genç dört oyuncudan biriydi. Trinity aynı zamanda iki kez United Soccer Coaches Youth Girls All-American. Saha dışında, inanılmaz derecede aşağıdaydı - alışılmadık babasından çok uzak. Kişisel hayatı hakkında daha fazla bilgi için 2020'den bu YouTube Soru-Cevap bölümüne göz atın:

Trinity Rodman Sansasyonel Bir Futbolcudur

Trinity, 2020'de bir numaralı lise futbolcusu oldu. Başlangıçta üniversite için California'da kalmayı planlasa da annesi bir alternatif önerdi. Trinity, 'Kardeşim Washington'a gittiğinde, anneme California'dan ayrılmayacağımı söyledim, beni zorladığı için Washington'a gitmeyeceğimi, aynı okulda olmamızı istedi' dedi. Pac-12 Ağları Ağustos 2020'de . 'Sonra DJ'in okuluna gittim, futbol takımıyla tanışmalıyım, onların oyunlarından birini görmeliyim, okulda DJ'in işini yaptığını görmeliyim ve 'Aman tanrım, olmak istiyorum burada. ”Washington Eyalet Üniversitesi'ne forvet olarak indi, ancak kolejli bir sporcu olarak ilk çıkışına engel oldu. koronavirüs salgını . Belki de en iyisiydi çünkü hayatın onun için daha büyük planları vardı. Trinity, 13 Ocak 2021'de Washington Spirit'in 2021 Ulusal Kadınlar Futbol Ligi seçmelerinde iki numaralı genel seçim oldu. Seçim, 18 yaşındaki futbolcunun üniversite futbol kariyerini daha başlamadan sona erdirdi. Göre CNN , heyecanlandı ve seçmelerden kısa bir süre sonra, 'Bu benim sonsuza kadar hayalimdi, 4 yaşımdan beri futbol oynuyorum.' 'Durumumla ve yaşımla sadece taslakta olmak bile çılgınca, ama harika bir takımda 2 numara olmak bu dünyanın dışında, sanki daha fazlasını isteyemezdim,' diye ekledi. 'D.C. sadece harika bir program, harika bir ekip var. Koç [Richie Burke] harika. Onunla birkaç kez konuştum. Zor bir koç olduğunu biliyorum, ama onun oyuncusu olmak, öğrenmek ve daha iyi olmak için çok heyecanlıyım. ' Washington Spirit tarafından YouTube'da yayınlanan bu röportajdaki ilk tepkisine daha fazla göz atın: The Spirit, kısaltılmış bir sonbahar 2020 sezonunda üçüncü oldu. 2021 NWSL sezonunun Nisan ayında başlaması planlanıyor. Trinity’nin kariyer vurguları , yeni takım arkadaşlarını bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olmasını bekliyoruz.

Trinity Yalnızca 'Dennis Rodman’ın Kızı' Olarak Bilinmek İstemiyor

Trinity'ye hırsı ve iş ahlakı için saygı duyuyoruz. Ruh'u işe almasının ardından, oraya ailesinin adıyla değil, salt yetenekle geldiğini açıkça belirtti. 'Sadece Rodman’ın kızı olarak değil, Trinity Rodman olarak tanınmaktan heyecan duyuyorum,' dedi. 'Kendi yolumu açacağım ve bu yolculuk boyunca daha iyi olacağım için heyecanlıyım.' Bu, babası için minnettar olmadığı anlamına gelmez. 'O harika bir sporcuydu ve bu genleri ondan aldım' diye ekledi. Trinity kökleri konusunda mütevazı olabilir, ancak babasının basketbol için yaptığını kadın futbolu için yapıp yapmadığını göreceğiz.