Minka Kelly gibi popüler TV şovlarındaki rolleriyle tanınan bir model ve oyuncu. Cuma gecesi ışıkları, Ebeveynlik, Bakire Jane, ve Titanlar . Geçen yazdan beri gerçek hayattaki rolü de var. Trevor Noah’ın kız arkadaşı ve sanki çift ​​hala güçleniyor . Yetenekli oyuncuya ve onun ile olan ilişkisine daha yakından bakalım. Günlük Gösteri star.Minka Kelly kimdir?

24 Haziran'da doğduinci, 1980 ve Albuquerque, New Mexico'da büyüyen Minka Kelly, bir sanatçı evinde büyüdü. Ona annem eski bir Las Vegas şov kızıydı ve babası 1980'lerde Aerosmith için gitaristti.Kelly, liseden mezun olduktan sonra, 'oyunculuk peşinde koşmak değil, Albuquerque'den çıkmak için' Los Angeles'a taşındı. o söyledi Erkek Sağlığı 2008 yılında . Bununla birlikte, ilk oyunculuk dersini aldı ve anında zanaata aşık oldu. 'Hayatımda yaşadığım en şaşırtıcı şeydi,' diye açıkladı. 'O kadar hızlı gidiyordum ki, 16 yaşımdan beri hayatta kalması için bu maskeyi taktığımı fark etmemiştim. Sınıf ilk kez birisinin beni çağırdığı zamandı. Ve ben onu sevdim. Oyunculuğun hayatımla yapmam gereken şey olduğunu biliyordum. '

Ne yazık ki, Kelly'nin başarıya ulaşması biraz zaman aldı. Seçmelere katılırken ve hayalinin peşinden giderken düzenli olarak 9'dan 5'e kadar işte çalıştı. 'Çok farklı işlerim vardı,' o söyledi Modaya uygun 2018'de . 'Check 'n Go gibi bir çek bozdurma şirketinde ve Beverly Hills'te bir doktor ofisinde çalıştım. Ve sonra dört yıl boyunca, başlayana kadar Cuma gecesi ışıkları , California Hastanesinde sert hemşireydim. Ve dürüst olmak gerekirse, bu şimdiye kadar sahip olduğum en heyecan verici işti! Ben de iyiydim. 'Minka Kelly’nin Büyük Mola

Minka Kelly, Lyla Garrity olarak

(NBC)

Kelly, hemşire olarak işini şovlarda küçük parçalarla değiştirdi. Çevre , Drake ve Josh , ve American Dreams . 2005 yılında WB dizisindeki ilk tekrar eden rolünü attı. Senin hakkında sevdiğim şeyler , üç bölüm boyunca sürdü. Ama 2006'da NBC dramasında düzenli olarak rol aldığı zamana kadar değildi. Cuma gecesi ışıkları, nihayet büyük oyunculuk molasını aldı.

Kelly ilk başta gösterinin başarılı olacağından emin değildi. 2019 Instagram gönderisinde oyuncu, futbolla ilgili bir şovun uzun süreceğini umduğunu itiraf etti, ancak 'iş bir iştir'. Neyse ki tam zamanlı oyunculuğa geçmek için doğru olanı seçti!En şaşırtıcı şey, bugün - 10 yıl sonra Cuma Gece ışıkları yayından kaldırıldı — Kelly neredeyse tamamen aynı görünüyor! 40 yaşındaki oyuncu, genç görünümünü basit ama adanmış cilt bakımı rutinine borçlu. '19 yaşımdan beri aynı gece rejimine sahibim' o söyledi İnsanlar 2019 yılında. Haftada birkaç kez yıkarım, tonlama yaparım, serum kullanırım ve yüz maskeleri yaparım. Benim için daha azı daha çoktur. '

Minka Kelly, Trevor Noah'tan Önce Kimle Çıktı?

Chris Evans dünya galasında

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Toplantıdan önce Günlük Gösteri komik adam Trevor Noah , Kelly bir dizi yüksek profilli ünlüyle çıktı. Raporlara göre, onunla çıkmış Önlükler yıldız Donald Faison Kaptan Amerika aktör Chris Evans , şarkıcı-söz yazarı John Mayer , ve 70'lerin Gösterisi star Wilmer Valderrama . Ayrıca eski beyzbol profesörü Derek Jeter ile üç yıllık bir ilişkisi vardı ve Grey'in Anatomisi iri parça Jesse Williams neredeyse bir yıldır.

Trevor Noah ve Minka Kelly’nin İlişkisi Oldukça Ciddileşiyor

Görünüşe göre Noah ve Kelly'nin romantizmi ciddileşiyor. Göre Los Angeles zamanları , 36 yaşındaki komedyen geçtiğimiz günlerde Bel-Air'de çifte yakın insanların söylediği 27,5 milyon dolarlık bir konak satın aldı. birlikte yaşayacaklar .

'Birlikte bir gelecek için planlar yapıyorlar ve bu çok istikrarlı bir ilişki,' bir kaynak söyledi İnsanlar . 'Geçen yıl kıyılar arasında vakit geçiriyorlar ve çift olarak Los Angeles'ta bir yer arıyorlardı.'

Güney Afrika doğumlu komedyen ve Titanlar aktris ilk olarak, 2020 yılının Eylül ayında, paparazzilerin Noah'ın New York City'deki dairesine bagaj taşıyan çiftin fotoğraflarını çekmesiyle birlikte görüldü. Şubat 2021'de, Trevor Noah’ın doğum gününde, birlikte In-N-Out'tan hamburger alırken halka açık nadir bir gezide görüldüler.

Çift, ilişkilerini halkın gözünden ve sosyal medyadan uzak tutmayı sevse de, bu iki aşk kuşunun öngörülebilir gelecek için bir öğe olacağı açıktır.