Halk isme aşina olmayabilir Torrei Hart , fakat Kevin Hart's Eski eş, ondan boşanma davası açtıktan on yıl sonra bile yıldızın hayatında önemli bir rol oynadı. Kim olduğunu ve bölünmelerini çevreleyen talihsiz dramayı öğrenin.

Kevin Hart Nasıl Ünlü Oldu?

Kevin Hart, 1990'ların sonunda bir stand-up komedyeni olarak başladı. İlk yılları, kimliğini bulma mücadelesiydi. Hart sesini buldu ve bugün bilinmeyen bir şakacıdan A-lister'a geçen bir ev ismi.Hart sonunda kısa ömürlü Fox dizisinde görünerek film ve TV'ye girdi. Bildirilmemiş ve 2003’ler Korkunç Bir Film 3 . Ancak insanlar onun acımasız kült klasik komedide yeni yüzlü ilk çıkışını yaptığını hatırlayabilir. Ruh Düzlemi . Filmde, yalnızca Afrikalı Amerikalılara hizmet veren bir havayolunun kurucusu Nashawn Wade'i oynuyor. Korkunç eleştirilere rağmen Hart, filmin onu yıldızlığa itmeye yardım etti çok fazla kaçak olduğu için teşekkürler.

Oradan, Hart, çok sayıda stand-up gösterisiyle ve yakın zamanda piyasaya sürülen gişe hasılatlarında rol aldığı rollerle yıldız olma yolunda ilerledi Jumanji . Eski karısı kariyerinin ilk yarısında yanında dursa da, sonunda ikisi için işler dağıldı.

Wann wurden Garth-Bäche geschieden?

Torrei Hart Kimdir?

Torrei Hart, 28 Şubat 1978'de Philadelphia, Pennsylvania'da doğdu. Kevin Hart'ın ilk eşi ve şov dünyasında oyuncu, yapımcı ve TV kişiliği olarak kendi kariyeri var. Tori bir dizi filmde rol aldı ( Mükemmel Tek , Egzersiz Odası ) ve kendi YouTube komedi kanalını yönetti. OldukçaEğlenceliBalık . Eski sevgilisi gibi o da stand-up komedyeni olarak turneye çıktı ve 2019'da kendi 'Benim Tarafımı Anlatma Zamanı' turnesinin başrolünü aldı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Torrei Hart (@torreihart) tarafından paylaşılan bir gönderi

Torrei, realite TV'nin kıdemli bir üyesidir. 2014'te VH1’lerde rol aldı Atlanta Exes . Gösteri, eski ünlülerin eşlerini takip etti. Usher , CeeLo Green, Ne-Yo ve NFL oyuncusu Ray Buchanan.

wurde Steve Harvey von einer Familienfehde gefeuert?

Aynı zamanda bir girişimcidir. Torrei, 2017 yılında kendi saç bakım serisiyle güzellik sektörüne girdi. Beautiful tarafından Heavenly Hart .

Kevin ve Torrei Hart Nasıl Buluştu?

Kevin ve Torrei, Philadelphia Community College'da tanışan üniversite sevgilileriydi. Birbirlerinin eğlence amaçlı olma hırslarını desteklemek için, ikili ayrıldı ve daha iyi fırsatlar için Los Angeles'a taşındı.

İle bir röportajda '19 ve 20 yaşındayken tanıştık ve birlikte geldik, birlikte Los Angeles'a taşındık' dedi. Bize . 'Spor ayakkabı satarken sahneye çıkmadan önce onu tanıyordum.'

Çift, 2003 yılında evlendi ve birlikte iki çocuğu oldu: 22 Mart 2005'te doğan kızı Heaven ve 8 Kasım 2007'de doğan oğlu Hendrix.

Torrei Hart ve Kevin Hart Neden Boşandı?

Torrei sağlam bir destek sistemiydi, Kevin ise kariyerini sıfıra indirmeye çalışıyordu. Önce Ruh Düzlemi , Hart başaracaklarını mı yoksa iflas edeceklerini tahmin edemiyordu. Ama bir bölümde Hollywood Divaları , eski karısı boşanmaya inanmadığını söyler ve onların mükemmel bir güç çifti olmasını hayal eder.

Ne yazık ki Hart, Torrei'nin kalmasını zorlaştırdı. Torrei söyledi Inside Edition 2017'de kötü kararlarının yükünü taşıyanların ölümüne yol açtı. Şöhret kazanmaya başladı ve biraz geride kaldığımı hissediyorum. Biz ayrı büyüdük ”dedi. Stand-up rutinlerinde beni defalarca kullanan eski bir kocam var. Yıllarca buna katlanmak zorunda kaldım. '

O da ona sadakatsiz olduğunu iddia etti şimdiki karısıyla Eniko Parrish , bir iddia Kevin cevap verdi 'Size karşı dürüst olacağım, artık şok bile edemeyeceğim bir noktadayım. Tek yaptığım gülmek adamım. '

Ellen und Portia Split 2016

Ayrılık onu karanlık bir yola sürükledi. 2018 röportajında Öz Torrei, ayrılmalarından kısa bir süre sonra intihar düşünceleriyle savaştığını ortaya koyuyor.

'Onun hayatına devam ettiğini ve bu kadar alenen görmek benim için zordu' dedi. 'Yani yataktan kalkmak istemediğim günler vardı, gitmek istemediğim günler vardı ve ne için yaşamam gerekiyor?

Hart ve Torrei 2010'da ayrıldı. Uzlaşmaz farklılıkları gerekçe göstererek Ocak 2011'de boşanma davası açtı, bölünme o yılın Kasım ayında kesinleşti. Göre TMZ Torrei, 175.000 $ 'lık toplu bir meblağ aldı ve çocukların ortak velayetini aldı. Bununla birlikte, Hart, aylık nafaka ödemelerinde 19.785 $ 'a çıktı.

O zamandan beri, çiftin birkaç kamuoyu tartışması oldu. Ama günün sonunda çocukları için çalışmasını sağlıyorlar. 'Dinle, günün sonunda işler olur' dedi Öz . 'Olanlar geçmişteydi, yıllar önce olanlardan o kadar uzaktayım ki. Herhangi bir şeyin neşemi çalmasına izin vermek için mutlu bir yere girmek için çok fazla şey yaptım. '

Torrei'nin daha iyi bir yerde olduğunu ve kendisi için bağımsız bir hayat kurduğunu duymak bizi rahatlattı.