Tom Selleck 1980'lerin başından beri ünlüler sahnesinin dayanak noktası oldu. Çığır açan başrolünden Magnum, P.I. bir polis-aile patriği olarak şu anki işine Mavi Kanlar , ünlü bıyıklı aktör hiçbir zaman gündemden uzaklaşmadı. Peki ya diğer yarısı? Tom Selleck’in 30 yılı aşkın karısı, Jillie Mack , Hollywood kocasından çok daha düşük bir profil tuttu. Burada, bu uzun süredir devam eden ünlü evliliğine derin bir dalış yapıyoruz.Jillie Mack Kimdir?

İngiltere'nin Wiltshire şehrinde doğan Jillie Mack, dansçı ve oyuncu. En çok TV şovlarında küçük roller oynamasıyla tanınır. Frasier, Silverfox , ER, Hooperman, ve Selleck’in kendi Magnum, P.I. Ayrıca Londra merkezli popüler müzikalin yapımında Rumpleteazer rolünü oynadı. Kediler , hangi gelecekteki kocasıyla nasıl tanıştı (birazdan daha fazlası!).Tom Selleck’in karısı olmasına rağmen 62 yaşındaki Jillie Mack özel hayatını özel tutmayı seviyor. Ünlü kocasına etkinliklerde ve galalarda eşlik etmesi dışında büyük bir sosyal medya kullanıcısı veya kırmızı halıdaki fikstür değil.

Tom ve Jillie’nin Evliliği

Tom Selleck ve Jillie Mack 30 yıldan fazla bir süredir evliler. Çift, Selleck Londra'da mücevher soygunu filmini çekerken 1983'te tanıştı. Lassiter. Hikaye ilerledikçe, Mack müzikal bir performans sergilediğinde Selleck'in dikkatini çekti. Kediler. Oyuncu o kadar aşıktı ki şovu tekrar tekrar izlemeye gitti!İçinde 1987 röportajı İnsanlar , Selleck's Lassiter başrol oyuncusu Jane Seymour, oyuncunun yeni keşfettiği takıntısı hakkında şaka yaptı. Bana ne kadar harika olduğunu söyleyip durdu Kediler öyleydi ”dedi. İyi olduğunu düşünmüştüm, ama bir düzine kez geri döneceğini göremedim.

Sonunda Selleck, dans eden kediye yemeğe çıkma teklif etti ve çift çıkmaya başladı. Bir kez o Kediler sözleşme bitti , Mack, yeni adamıyla birlikte olmak için Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı.

Dört yıl sonra, 1987'de Tom Selleck, çiftin Nevada, Lake Tahoe'da süper gizli bir törenle evlendiği açıklandığında hayranlarını şok etti. Göre İnsanlar , Selleck, basının şipşak düğünü öğrenmesini engellemek için elinden gelen her şeyi yaptı. Bildirildiğine göre, tüm düzenlemeler 'Tom Jenkins' ve 'Suzie Mark' varsayılan adları altında kullanıldı ve onlarla evlenen papaz, törenden dakikalar öncesine kadar gerçek kimliğini bilmiyordu. Selleck, düğünde yalnızca Polaroid kameraların kullanılmasına izin verecek kadar ileri gitti, böylece görüntüler basına sızmasın.Otuz yıldan fazla bir süre sonra, Selleck ve Mack hala güçleniyor. aksini iddia eden düzmece tabloid söylentilerine rağmen . Kaliforniya, Ventura'da 65 dönümlük bir çiftlikte sessiz bir hayat yaşıyorlar. 1988'den beri sahipler. Özel hayatlarını halkın gözünden uzak tutmanın yanı sıra, her adımda birbirlerine karşı açık ve dürüst olmaya da dikkat ettiler. 'Jillie ve benim çok iyi bir ortaklığımız var,' Selleck söyledi New York Daily News 1999'da. 'Birbirimize danışmadan hiçbir şey yapmıyoruz veya herhangi bir karar almıyoruz. Ve eğer birimiz [kızımızı] ilgilendiren bir karar verirse, diğer ebeveyn, aynı fikirde olmasanız bile bu konumu tamamen destekliyor. '

Çocukları Var mı?

Tom Selleck ve Jillie Mack'in birlikte bir çocuğu var, kızı Hannah Selleck. Şimdi 31, Hannah bir profesyonel binicilik —Kaliforniya çiftliğinde büyürken geçirdiği yıllardan açıkça etkilenen bir kariyer. Binicilik Yaşamını anlattı , “Her iki sanatçı da [ailem] olduğu için, başarılı olmak için yaptıklarınız konusunda çok tutkulu olmanız gerektiği fikrine inanıyorlar. Beni bu konuda tutkulu olmaya ve içine dalmaya teşvik ettiler ve oradan da onu ne kadar çok istediğimi anladım. Her zaman başı çekmeme izin verdiler. Ahırları veya eğitmenleri taşımak istersem, bu benim kararımdı. '

Selleck'in ayrıca ilk evliliğinden evlatlık bir oğlu Kevin var.

Tom Jillie'den Önce Kimle Evlendi?

Tom Selleck'in eşi Jillie Mack'le tanışıp ona aşık olmadan önce Amerikalı aktris ve model Jacqueline Ray'di. . Çift, hem Selleck hem de Ray 20'li yaşların ortalarındayken ve 1982'ye kadar birlikteyken 1971'de evlendi. bir dizi popüler TV şovu 1970'ler ve 80'ler boyunca Dallas, Matt Houston, Marcus Welby, M.D. ve Magnum, P.I. Selleck ve Ray, aktörün çekime gitmek için Hawaii'ye taşınması nedeniyle on yıldan fazla bir evlilikten sonra işi bıraktığını söyledi. Magnum P.I. onları çok uzakta tuttu.

11 yıllık evlilikleri sırasında Selleck, Ray’in oğlu Kevin Shepherd'ı ( Kevin Selleck ) 21 yaşındayken. Şimdi 54, Kevin gibi filmlerde rol almış bir müzisyen ve aktör. Çığlık 2 ve gibi TV şovları Magnum P.I. (Tom açıkça ailesiyle çalışmayı seviyordu!). Tom Selleck'in Ray'den ayrılmasına rağmen, o güne kadar evlatlık oğluyla yakınlığını sürdürüyor.