Tom Selleck hit şovdaki başrolüyle 1980'lerde sertifikalı bir iri parça olarak ün kazandı. Magnum, P.I . Bugün bir CBS yıldızı olmaya devam ediyor başrol oynamak Mavi Kanlar . Ama setten uzaklaştığında, sadık bir koca ve iki yetişkin çocuğu olan gururlu bir babadır. Evlatlık oğlu Kevin, 90'ların ortalarında Tonic grubunun bir üyesi olarak başarıyı gördü.Ancak oyuncunun ikinci çocuğu, Hannah Margaret Selleck , potansiyel bir Hollywood kariyerini beklenmedik bir şeyle takas etti. Tom Selleck’in kızı ve neyin peşinde olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.Hannah Margaret Selleck Kimdir?

Hannah Margaret Selleck, 16 Aralık 1988'de aktör Tom Selleck ve ikinci karısının çocuğu olarak dünyaya geldi. İngiliz oyuncu Jillie Mack . Selleck’in tek biyolojik çocuğu ve kızıdır.

oj simpson tochter sydney heute

Hannah dünyaya sadece aylar önce girdi. Magnum, P.I. Finalin ardından sekiz sezonluk serisini bitiren Selleck, babalığa odaklanmak için geçici olarak oyunculuktan çekildi. Ailesiyle ilgilenirken arsa üzerinde çalıştığı Hidden Valley'de 65 dönümlük bir çiftlik satın aldı.Selleck 2012 yılında yaptığı bir röportajda 'Bir aileye sahip olmak için Magnum'dan ayrıldım' dedi. İnsanlar . 'Trenden inmem uzun sürdü, ancak dengeyi sağlamak için çok çalışıyorum ve bu çiftlik bunu yapmama yardımcı oldu.'

Hannah burada açık hava sevgisini geliştirdi. Mülklerinde emekli olan film atlarından özellikle hoşlandı ve 4 yaşına geldiğinde binicilik dersleri için bale derslerini değiştirdi.

Tom Selleck’in Kızı Aktris mi?

Ebeveynlerinin Hollywood'daki statüsü göz önüne alındığında, Hannah oyunculuk alanında kolaylıkla kariyer yapabilirdi. Evlatlık kardeşi Kevin, eğlence sektöründe mütevazı bir kariyere ulaşarak Selleck'in izinden gitti. 90'ların ortalarında rock grubu Tonic'in 1996 albümleri üyesiydi. Limon Geçidi Platin sertifikalıydı. Gruptan ayrıldıktan sonra popüler korku filminin film müziğini yazdı. Çığlık 2 .Hannah, farklı ama aynı derecede heyecan verici bir yol seçti. Selleck, sevdiği şeyi yaptığı sürece onun liderliğini takip etmekten endişe duymuyordu.

'Her ikisi de [ailem] sanatçı olduğu için, başarılı olmak için yaptıklarınız konusunda çok tutkulu olmanız gerektiği fikrine inanıyorlar,' Hannah bir röportajda şöyle demişti: .

Peki Hannah Selleck Yaşamak İçin Ne Yapar?

Hannah, başarılı bir binicilik olmak için büyüdü. Birinci sınıf eğitimle, 2008 Platinum Performance / U.S'de bir galibiyetle 2008 Kuzey Amerika Gençler ve Genç Binici Şampiyonasında (şimdi Kuzey Amerika Gençlik Şampiyonası) takım ve bireysel altın madalya kazandı. Binicilik Federasyonu (USEF) Engel Atlama Yetenek Arama Finallerini - Batı Gösterdi ve 2007 Pessoa / USEF Madalya Finallerinde ikinci oldu.

Hannah da babası gibi hırslı ve sağlam bir iş ahlakına sahip birinin imajını yansıtıyor.

'Küçük yaşlardan beri, [ailem] beni her zaman tutkumu takip etmeye teşvik etti ve tutkum atlar,' dedi Palm Beach Illustrated 2019'da. 'Üniversiteyi [Loyola Marymount'ta] bitirdikten ve tutkumu sürdürmek istediğime karar verdikten sonra, babam bana destek olacağımı, ancak amatör statümü bırakıp en iyi profesyoneller için çalışmam gerektiğini söyledi. zanaatımı öğrenmek için sporda. '

Hannah, üniversiteden İletişim bölümünden mezun olduktan sonra hemen binicilik kariyerine geri döndü. Ancak Haziran 2018'de yarışırken bacağını kırdı. Hannah, parçalanmış bir tibia ve fibulayı onarmak için altı saatlik bir ameliyat geçirdi, ancak son 25 yılda maruz kaldığı yaralanmalar açısından kendisini nispeten şanslı görüyor.

Kendi deyimiyle bir 'çingene hayatı' yaşayan Hannah, bir aile için yerleşmek ve plan yapmak için acil bir planı olmadığını açıkladı. Bir erkek arkadaşın son sözü 2018'de, Beto Gutierrez adıyla bir beyefendiye bağlandığı zamandı.

wird Tom Selleck blind?

Bu günlerde, tam anlamıyla eyere geri döndü. Binmediği zamanlarda, gelişmekte olan dünyada atları, eşekleri ve katırları savunan bir hayır kurumu olan Brooke USA'in büyükelçisi olarak hizmet ediyor. Ayrıca zamanını 2010 yılında kurduğu butik yetiştirme ve eğitim operasyonu Descanso Farm'a da yatırıyor. Hannah’nın hedefi rekabette parlayacak bir avuç rekabetçi tay yetiştirmektir. Instagram'da neredeyse 20.000 takipçi için ringdeki ve çiftliğindeki maceralarını belgeliyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Hannah Selleck (@hannahselleck) tarafından paylaşılan bir yayın

'Şu anda bu at grubunu en yüksek potansiyeline ulaştırmak ve kendi şov kariyerime de odaklanmaya devam etmek istiyorum' dedi. Binicilik Yaşamı . 'Şu anda amacım her anın tadını çıkarmak ... Sporcular olarak hedef odaklıyız, ancak aynı zamanda sürekli olarak gelecek planları, nerede olmak istediğiniz ve 'Sırayla X, Y ve Z yapmam gerekiyor 'Şu anda sadece hedeflere sahip olmaya değil, aynı zamanda daha mevcut olmaya da odaklanmak istiyorum.'