Son on yılda komedyen kariyeri Tom Segura gerçekten yükseldi. 41 yaşındaki komik adam, dünyanın dört bir yanındaki en iyi komedi festivallerinde performans göstermesine ve kapalı gişe bir turneye çıkmasına ek olarak, 2011'den beri popüler bir podcast düzenliyor. Son zamanlarda haberlerde ismini gördüğünüzü hatırlarsanız, bunun nedeni olabilir. Aralık ayı başlarında yaşadığı talihsiz bir yaralanma. Burada, size bu stand-up çizgi romanın hayatıyla ilgili tüm ayrıntıları veriyoruz ve sizi son Tom Segura yaralanma dramıyla dolduruyoruz.Tom Segura kimdir?

16 Nisan 1979'da Ohio, Cincinnati'de doğan Tom Segura, Perulu bir anne ve İspanyol, Cajun ve Fransız-Kanada kökenli Amerikalı bir babanın oğludur. Minneapolis, Minnesota ve Florida, Vero Beach'te büyüdü ve üniversiteden mezun olduğundan beri standup komedyen olarak sahne alıyor.Segura 18 yaşındayken, aşırı dozda uyuşturucu ve alkol kombinasyonu aldı - hayatını açıkça değiştiren yoğun bir deneyim. Hatta komedyen, olayın kendisini stand-up komedisi yapmaya iten şey olduğuna dair şaka bile yaptı. 'Sanırım aşırı dozda ilaç aldığımda benim için pek fazla seçeneğin olmadığını fark ettim,' The Comedy & Magic Club ile yaptığı röportajda dalga geçti . Bu arada, bu doğru. Aslında aşırı doz aldım ... Çok fazla GHB, çok fazla ecstasy ve çok fazla alkol ... Bir süre komadaydım. Bu delilik. 18 yaşındaydım. '

Neyse ki, hevesli komedyen tamamen iyileşti ve hem kişisel hem de profesyonel olarak başarıya ulaştı. 2009'da Segura, standup arkadaşı Christina Pazsitzky ile evlendi ve mutlu çiftin birlikte iki çocuğu var. İkili aynı zamanda popüler podcast'i de yarattı Annenizin Evi, Neredeyse on yıldır yayınlanıyor ve bölüm başına ortalama bir milyondan fazla benzersiz gösterime sahip. Gibi tanınmış konuklara ek olarak Joe Rogan , Whitney Cummings, Bill Burr ve Steve-O, podcast çift tarafından sunuluyor ve günlük yaşamları hakkında komik hikayeler içeriyor.Segura, Netflix için dört stand-up spesiyalitesi hazırladı— Tamamen Normal (2014) , Çoğunlukla Hikayeler (2016) , Utanç verici (2018) , ve Top domuz (2020) - ve şu anda işlerinde bir tane var (birazdan daha fazlası). O da karşısında göründü Mark Walberg ve 2018 filminde Rose Byrne Anında Aile ve gibi popüler TV şovlarında olmuştur Workaholics, Stephen Colbert ile Geç Şov, Conan, Happy Endings, The Late Late Show, Comedy Central Presents: Tom Segura, Mash Up ve How To Be Grown Up. 2020'nin başlarında (tabii ki COVID öncesi), yollarda Aşağı Tur atın, 11 farklı ülkeye seyahat etmiş ve 335.000'den fazla bilet satmıştır.

Tom Segura İki Dilli Bir Komedyen

Segura, hem İngilizce hem de İspanyolca olarak performans sergileyen seçkin bir grup tanınmış komedyen arasındadır. Tamamen İspanyol komedi saatiyle turneye çıktı, adlı İspanyolca podcast'i var İspanyolca Tom Segura (bu, İspanyolca'da Tom Segura anlamına gelir) ve Netflix için İspanyolcayı özel hale getirme sürecindedir. Kovid-19 pandemisi .En son yayınlanan Netflix komedi özel programında, Top Domuz, Segura, Perulu annesi hakkında izleyicileri şok edeceğini ve aynı zamanda güldüreceğini umduğu renkli hikayeler anlatıyor. 'Birini geri çekip sonra umarım güldüren bir şey söylemeyi seviyorum,' O söyledi . Bu iki parçalı bir denklemdir: İnsanları 'oh, [açıklayıcı]' diye düşündüren bir fikir ortaya çıkarmalısınız. Ve eğer yapabilirseniz o komik, bence bu bir zafer, ”diye açıkladı Segura.

'Ayağa kalktığınızda, gerçekten güçlü hissettiğiniz şeyler hakkında konuştuğunuz bir yere varmak istersiniz,' diye devam etti. 'Ve bana göre, annemle bu kavgacı ilişkiye sahip olduğum için besbelli tüm bu güçlü duygularım var gibiydi.'

Tom Segura, Basketbol Kazasında Ağır Yaralandı

Aralık 2020'de Segura, hastanede bariz yaralanmalarla bir fotoğrafını yayınladığında bir milyondan fazla Instagram takipçisini ciddi şekilde endişelendirdi. Binlerce yorumcu, yaralanmaya neyin sebep olduğunu merak ederek endişelerini ve iyi dileklerini iletti.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Tom Segura (@seguratom) tarafından paylaşılan bir yayın

Komedyen kendini mahvetti. YouTube yıldızı Tristan Jass ile bir basketbol videosu çekerken ve onun arkadaşı ve 2 Ayı, 1 Mağara podcast ortak sunucusu Bert Kreischer . Twitter'da açıkladığı (veya şaka yaptığı gibi) : 'Kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama gerçekten oldu ... smaç.'

Olay Tristan Jass videosunda görünmese de Segura, 'Dunkin olayını' yayınladıktan sonra videoyu YouTube'a yükledi. 2 Ayı, 1 Mağara Canlı yayın Yeni Yıl Arifesinde Kreischer ile. Uyarı: Yaralanma oldukça zordur, bu yüzden riski size ait olmak üzere izleyin.

Maalesef Segura, Twitter'da duyurduğu sakatlık nedeniyle yaklaşan bazı şov turlarını iptal etmek zorunda kaldı:

Shiloh Jolie-Pitt Urgroßeltern

Kaza nasıl meydana gelirse gelsin, Segura'nın iyileşmekte olduğu için mutluyuz ve ona acil şifalar diliyoruz. Yaralanmanın mizah anlayışını etkilemediğini görmek harika!