NFL Onur Listesi Terry Bradshaw tüm zamanların en iyi oyun kurucularından biri olarak biliniyor, ancak Super Bowl unvanlarında olduğu kadar çok karısı olduğunu biliyor muydunuz? 2014 yılında dördüncü karısı Tammy ile evlendi ve uzun süreli ilişkilerine rağmen, yardım edemeyiz ama onun gerçekten Bir olup olmadığını ya da gelecek eşlerin olup olmadığını merak ediyoruz. Ne bildiğimizi öğrenin Tammy Bradshaw ve futbol efsanesiyle olan evliliği.

John Cena kann keine Kinder haben

Terry Bradshaw Dört Ayrı Kez Evlendi

Bradshaw, NFL Draftında bir numaralı seçim olduktan iki yıl sonra, 1972'de ilk eşi olan eski Miss Teenage America Melissa Babish ile evlendi. Sendika 18 ay sürdü.Bir sonraki ilişkisi biraz daha iyi ilerledi. 1976'dan 1983'e kadar Bradshaw, Olimpiyat patenci JoJo Starbuck ile evlendi. İkili, Hıristiyanlıklarında ortak bir zemin buldu ve ona ilk yaklaştıktan iki hafta sonra teklif etti.

Ancak Starbuck, Shreveport çiftliğindeki ev hanımı görevleri için bir Ice Capades sanatçısı olarak hayatın ticaretini yapmaktan hoşlanmıyordu.

'Aşağıdaki adamlar biraz şovenist ve bu benim için işleri daha da zorlaştırıyor' dedi. New York Times . “Orada, kadınlar bütün gün mutfakta yemek pişiriyorlar ve erkekler çiftlikte hayvanlara bakıyorlar. Ben de mutfakta kalıyorum, ama bu kolay değil ... Sadece [dul annemi] izlemek ve onun ne kadar güçlü ve bağımsız olduğunu görünce, bir kadının böyle olduğunu düşündüm. '

Bradshaw, üçüncü eşi olan aile avukatı Charla Hopkins ile Starbuck'tan boşandığı yıl evlendi. Çiftin birlikte iki çocuğu oldu, kızları Rachel ve Erin. Ne yazık ki, üçüncü kez bir cazibe değildi ve 2009'da boşandılar.

Bradshaw hemen Tammy Alice ile çıkmaya başladı, ancak başka bir gelinin koridorda onun için yürümesini izlemek için acelesi yoktu. Çift, 2014'te düğümü bağlamadan önce uzun bir kur yaptı.

Tammy Bradshaw Kimdir?

Tammy Bradshaw (tameria Alice) hakkında eski bir model olması dışında çok az şey biliniyor. Bradshaw’ın eski eşlerinden farklı olarak Tammy, futbol yıldızıyla tanışmadan önce oldukça sessiz bir hayat yaşadı. Bununla birlikte, gelecekteki kocasıyla tanıştığı aynı zamanlarda, oğlunu (önceki bir evliliğinden) aşırı dozda uyuşturucuyla kaybettiğini biliyoruz.

Tammy’nin kederi ve Bradshaw’ın başarısız evlilikleri arasında, muhtemelen çiftin işleri yavaşça alması akıllıcaydı.

Bradshaw, '13 yıl çıktık, asla birlikte yaşamadık' dedi. Daha Yakın Haftada Bir Ağustos 2019'da. '[İkimiz de] kötü boşanmalardan kurtuluyorduk ve ona yaklaşırken, altı hafta boyunca koşup saklandım, sonra koşarak geri dönüyordum. 'Kalbime bir daha kimse dokunamaz' dedim. 13 yıldır onunla savaştım ve takdirine göre, hiç 'Bu nereye gidiyor?' Demedi.

Tammy soru soracak biri değil. Aslında 2020'de itiraf etti İnsanlar Bradshaw ile ünlü olduğunu öğrenmeden önce bir süre çıktı.

'Çıkmaya ilk başladığımızda, evine giderdim ve… apliklerinde 12 numara (forma numarası) var… ve kapıda da büyük bir 12 var… bu yüzden sonunda üç ay sonra, 'Ne oluyor? 12 numara mı? ''

Haifischbecken Sterne vermögend

Aşağıdaki röportajda itirafına göz atın:

Garth Brooks lässt sich scheiden

Terry Bradshaw 'En İyi Arkadaşına Aşık Olduğunu' Söyledi

Tammy ile uzun süre birlikte daha yaşlı ve daha bilge bir Bradshaw var gibi görünüyor. 'Danışmanlığa gittim ve tüm [eski] eşlerimin aynı olduğunu ve bunun iyi olmadığını öğrendim!' itiraf etti Daha Yakın Haftada Bir . 'Bu sefer en iyi arkadaşımla evlendim,' dedi. 'Herkes yapmalı!'

Bu sefer işleri farklı yapmaya kararlı olan Bradshaw, yaratıcı romantik jestlerle aşkı canlı tutuyor. Örneğin, Kovid-19 pandemisi Paris'e bir yıldönümü gezisi yolunda durdu, onu Paris, Teksas'a götürdü yerine.

Ve sadık olduğu sadece Tammy değil. Bradshaw, hayatının bu sonraki bölümünde eğlenceli ve güvenilir bir baba olmak istiyor, bu yüzden büyük, karma (ve çok sarışın) ailesinin tadını çıkarmak için her fırsatı kullanıyor. Bu 2019 görünümünü Aile Kavgası , önceki evliliğinden kızı Tammy ve üçüncü evliliğinden kendi iki kızı ile Olimpiyat patencisi Adam Rippon’un ailesiyle karşı karşıya geldiği yer. Tammy’nin performansı ev sahipliği yapmak için tam bir sürpriz olarak geliyor Steve Harvey :

Terry ve Tammy Bradshaw Kendi Reality Show'da Başlıyor

Terry Bradshaw, doldurmayı beklediğimiz son kişi Kris Jenner Ayakkabıları, ancak Eylül 2020'de Bradshaw Grubu E'de prömiyeri yapıldı!

Bradshaw, 'Babam şimdi 70 yaşında ve ben gittiğimde geri dönüp gülmeleri için buna sahip olacaklar,' dedi Daha Yakın Haftada Bir çıkışından önce. Erin, Rachel, Tammy, üvey kızım Lacey olacak. Damatlardan biri aşçıdır. Erin’in kocası bir at terbiyecisi ve en büyük kızım emlak satıyor ve diğer damadım olabilecek gerçekten iyi bir adamla çıkıyor. Komik.'

Haklı olduğu ortaya çıktı. Bradshaw Grubu o kadar iyi karşılandı ki ikinci sezon için yenilendi. Bu yılın ilerleyen dönemlerinde bir çıkış tarihi belirlendi. Futbol sahasında başardığı onca şeyden sonra, NFL kahramanının emeklilikte eğlendiğini görmek güzel.