Sidney Brooke Simpson annesi Nicole Brown Simpson'ın Brentwood evinin dışında öldürüldüğü gece sadece 8 yaşındaydı. Ve hepimizin bildiği gibi, suçun sonucu babasının çökmesine neden oldu, emekli NFL süperstarı O.J. Simpson. Yüzyılın davasında beraat etmesine rağmen, çocukları son 27 yılını babalarından bağımsız hayatlar ve kimlikler yaratmakla geçirdiler.

O.J. Simpson’ın kızı Sydney bugün ve aynı zamanda utanç duyan babasının yanında olduğu yerde.Sydney Brooke Simpson Kimdir?

O.J. Simpson, Nicole Brown Simpson ve çocuklar 1994

(Fotoğraf: Vinnie Zuffante / Arşiv Fotoğrafları / Getty Images)

Wer ist der State Farm Typ

Sydney Brooke Simpson 17 Ekim 1985'te doğdu. Nicole Brown Simpson'ın ilk çocuğu ve tek kızı. Babası eski NFL yıldızı O.J. Simpson.

Sydney'in bir küçük erkek kardeşi var, Justin ve O.J.’in eski ilişkilerinden üç üvey kardeşi: Jason, Arnelle ve Aaren.

Annesinin acımasız cinayetinin ardından Sydney ve erkek kardeşi, anneanneleri büyükanne ve büyükbabaları Lou ve Juditha Brown ile birlikte yaşadı. Ancak çiftin vesayet statüsü 1996'da iptal edildi ve O.J. tam velayet verildi suçsuz bulunmasının ardından.

Sydney, Miami'deki özel bir okul olan Gulliver Prep'e gitti. Çoğunlukla tanıtımdan korunuyordu, ancak 2005'teki bir olay manşetten uzak tutulamadı . Sydney tutuklandı ve kabahat suçlamasıyla ve şiddet olmaksızın tutuklamaya direnmekle suçlandı. Etkinlik, Justin'in o zamanlar sadece 19 yaşındayken yaptığı üniversite basketbol maçında gerçekleşti.

Neyse ki, Sydney bunu gençlik dolu bir kararsızlığa bağlayabilir. E! 'Ya göre, 2010 yılında sosyoloji alanında lisans derecesi ile mezun olduğu Boston Üniversitesi'ne devam etti.

Hayat Sydney için kolay olmadı. Erken yetişkinliğinin bir döneminde, anonimliğini korumak için büyük çaba sarf etti. Maalesef bir Gürcistan Haber Günü Gazeteci onun nerede olduğunu açığa çıkardı, 2014 yılında onu ve Justin'i takip etti. Kardeşler Atlanta'da yaşıyorlardı ve Sydney'in Portia adıyla gittiği aynı restoranda çalışıyorlardı.

(Robert Blackmon / Twitter)

Üç yıl sonra, St. Petersburg'daki Şehir Konseyi adayı olan Robert Blackmon, Sydney haberlerde yer aldı. Florida - söyledi New York Post O.J.'nin kızıyla çıkıyordu.

Courteney Cox Jennifer Aniston Hochzeit

Blackmon, Sydney'in adaylığını 'özverili bir şekilde' destekleyen 'çok özel bir kişi' olduğunu söyledi. 'Muhtemelen onların izni olmadan Simpsonlar hakkında konuşmamalıyım,' diye ekledi. “Simpson ailesinin tamamı harika insanlar. Benim için çok iyi arkadaş oldular. '

Ancak günler sonra ifadelerini geri çekti.

'Yorum yok,' dedi Tampa Bay Times . 'O benim iyi bir arkadaşım, ama biz çıkmıyoruz.'

Bir Kardashian Söylentisine karıştı

2010'ların sonunda sosyal medya kullanıcıları O.J.'nin kızı ve Khloe Kardashian . Devam eden bir komplo teorisinin parçasıydı. O.J. Khloe’nin gerçek babasıydı .

neue Kinder auf dem Block, wo sind sie jetzt

Hatırlamayanlar için, Khloe’nin yasal babası, geç Robert Kardashian , oldu O.J.'nin savunma ekibi cinayet davası sırasında. Ve Robert'ın boşandıktan sonra evlendiği Ellen Pierson Kris Jenner , rahmetli kocasının ölüm döşeğinde bir itirafta bulunduğunu iddia ediyor. Khloe onun çocuğu değildi .

Ama 2019'da O.J. Twitter'da söylentileri yalanladı .

“[Robert] harika bir adamdı. Kris ile tanıştı ve evlendi ve birlikteyken birlikte gerçekten harika bir zaman geçirdiler, maalesef bu sona erdi ”dedi O.J.

“Ama asla - ve asla vurgulamak istemiyorum - hiçbir şekilde, biçimde ya da biçimde Kris'le - romantik ya da cinsel olarak - hiç ilgim olmadı ve benimle herhangi bir ilgisi olduğuna dair hiçbir belirti almadım. Yani tüm bu hikayeler sahte, kötü ve tatsız. '

Sidney, Kardeşi Gibi Şimdi Gayrimenkulde

Sydney şu anda 35 yaşında ve St. Petersburg bölgesinde sakin bir hayat yaşadığı söyleniyor. E! şirketi aracılığıyla gayrimenkul sahibi olduğunu ve yönettiğini bildirdi Simpsy LLC . 2017 yılında New York Post Justin'le birlikte 2015'ten beri 13 mülk edindiklerini ve bunların 11'inin nakit alımlar olduğunu keşfetti.

Gayrimenkul alımları, 35.000 $ ile 215.000 $ arasında değişen mülklerle (dört üniteli bir bina için) düşük gelirli bölgelerdeydi. Çocukların satın alma işlemini yapmak için parayı nerede bulduğuna dair bazı sorular var - sonuçta O.J. hukuki bir kararda hala 30 milyon doların üzerinde.

Kardeşlerin ikisi de konu hakkında yorum yapmadı. Görünüşe göre, (haklı olarak) düşük bir profil tutmayı tercih ediyorlar.

ist Bradley Cooper jetzt mit Lady Gaga

Sydney’nin babasıyla ilişkisine gelince, travmatik ve trajik geçmişiyle barışmış görünüyor.

Teyzesi (ve Nicole’ün kız kardeşi) Tanya Brown, 'Bunun hakkında konuşmuyoruz,' dedi Radar . 'Ben ziyarete geldiklerinde' Hadi sinemaya gidelim! 'Diyen teyzeyim. Hadi alışverişe gidelim! Hadi plaja gidelim! Muhtemelen bunu kendi başlarına konuşmuşlardır, ama evimize geldiklerinde eğleniyoruz. Her şeyi yeniden düzenlememize gerek yok. '

O.J. duyguyu yankıladı, söyleyerek İlişkili basın , 'Geri dönüp hayatımızın en kötü gününü yeniden yaşamamıza gerek yok ... Ailem ve ben' negatif bölge yok 'dediğimiz bölgeye geçtik. Pozitiflere odaklanıyoruz.'