Ünlülerin çocukları iki kategoriden birine giriyor: Ya doğdukları andan itibaren kendi Instagram hesaplarına sahipler ya da yetişkin olana kadar onları zar zor görüyoruz. Scarlett Johansson'un kızı Rose Dorothy Dauriac ikincisine tam olarak uyuyor. Sosyal medyadan uzak duran ve kendi günlük hayatında düşük bir profile sahip olan Johannson, kızına karşı son derece korumacıdır. İkisinin samimi fotoğrafları azdır ve A listesindeki annenin Rose'un enstantane fotoğraflarını çekmek için çığlık atan paparazzilere karşı konuştuğu biliniyor.Bununla birlikte, aktrisin çocuğuyla ilgili ara sıra hikayesini talk show görünümleri ve röportajlar aracılığıyla paylaştığı biliniyor. İşte Rose hakkında bildiklerimiz.Rose Dorothy Dauriac Kimdir?

Rose Dorothy Dauriac 30 Ağustos 2014'te New York'ta doğdu. O aktrisin kızı Scarlett Johansson ve Fransız gazeteciden reklamcılık yöneticisine dönüştü Romain Dauriac.

Johansson ve Dauriac, Rose'un doğumundan iki ay sonra Ekim 2014'te evlendi. Daha önce aktörle evlenen Johansson'un ikinci evliliğiydi. Ryan Reynolds Yıldız, ilişkileriyle ilgili ayrıntıları nadiren ifşa etse de, çoğu bunun süreceğine inanıyordu. Sadece bir çocuğu paylaşmakla kalmadılar, aynı zamanda iş ortaklarıydılar: 2016'da Paris'te bir gurme patlamış mısır dükkanı olan Yummy Pop'u kurdular.'[Romain’in] beynini her şeyden çok seviyorum,' dedi bir keresinde İnsanlar . Ve “benim için tüm tatlı hareketleri yapıyor. O bir beyefendi. '

Ne yazık ki, ortaklık sonunda dağıldı. Mart 2017'de, Johansson boşanma davası açtı ve evliliği 'geri dönüşü olmayan bir şekilde bozulmuş' olarak nitelendirdi. Ancak Rose’un refahı önceliği olmaya devam etti. Haber kuruluşlarına yapılan açıklamada, Karadul yıldız dedi:

sind Tim und Glaube Scheidung

'Sadık bir anne ve özel bir kişi olarak ve kızımın bir gün kendisiyle ilgili haberleri okuyacak yaşta olacağının bilincinde olarak, evliliğimin sona ermesi hakkında asla ve asla yorum yapmayacağımı söylemek isterim.'Karar, Rose'un neden meraklı medya kuruluşlarından korunduğuna ışık tutuyor. Görünüşe göre Johansson, kızının olabildiğince normal bir çocukluk geçirmesini istiyor. Ancak bu, bir anne olarak kendi iniş ve çıkışları hakkında konuşmasını engellemez. Ayrıca, kendi şartlarına uygun olduğu sürece, zaman zaman çocuğuyla ilgili sevimli anekdotlar paylaşıyor.

Rose Peri Masalı Şeylerini Seviyor ve Annesinin Bir Süper Kahraman Olduğunu Düşünüyor

Ellen ile 2018 yılında yaptığı bir röportajda Johansson, tipik bir kız çocuğu yetiştirme konusundaki ayrıntıları paylaştı.

'Kızım peri masalı şeyleri seviyor' DeGeneres'e söyledi. “Kız şeyleri, prenses şeyleri sever. Ve ben de onu seviyorum! Günün tüm Disney prenseslerini seviyorum. ' Johansson, Rose'un prenses kostümlerini asla değiştirmek istemediği bir aşamadan geçtiğini de sözlerine ekledi.

Ayrıca Rose'un annesinin profesyonel bir savaşçı olduğunu düşündüğünü açıkladı.

Johansson, 'Yaşamak için ne yaptığımı sorarsan,' Anne bir süper kahraman 'diyor. 'Sonsuzluk Savaşı'nı çekmeye ara vermiştik ... Ofise giriyordum ...' Sonra görüşürüz tatlım, annen işe gitmeli 'dedim ve' Kimle savaşıyorsun? '

Aktris, 'Bunun iyi bir şey olup olmadığını bilmiyorum, ama evet, insanlarla yaşamak için savaştığımı düşünüyor. Herhangi birinin normalde çalışmak için giydiği normal bir üniforması varsa, benimki hoş bir üniformadır. '

Johansson'un bir anne olarak deneyimi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki röportajı inceleyin.

Scarlett Johansson ve Romain Dauriac, Rose'un Ortak Velayetinde

Ne yazık ki, Johansson'un Rose’un babasından ayrılması başlangıçta çirkindi. Dauriac’ın avukatı Hal Mayerson söyledi Associated Press eski kocasının orijinal boşanma davası karşısında şok olduğunu.

'Bay. Dauriac, hayatını ve çocuğunun hayatını Bayan Johansson'un çekim programına göre yürütmek zorunda kalmaktan yoruldu ”dedi Mayerson. Dauriac'ın Rose'un birincil ebeveyni olduğunu, annesi ise film kariyeri ile meşgul olduğunu ekledi. Onun dileği onu anavatanı Fransa'da büyütmekti.

'[Romain], programının [Scarlett] 'in fiziksel velayetini almasını imkansız kıldığına inanıyor,' Mayerson gazetecilere de söyledi , '... çocuklarının dadı ve yardımcıları tarafından yetiştirilmesini istemediği sürece.'

Boşanma Eylül 2017'de sonuçlandı ve şartlar gizli tutuldu. Ancak, görünüşe göre ikisi nihayetinde dostane bir ortak ebeveynlik anlaşmasına karar verdiler. Bir aile gezisinde bile görüldüler iki ay sonra - Johansson müstakbel kocasıyla çıkmaya başladıktan sonra Colin Jost .

Johansson, 'Bilirsiniz, ortak ebeveyn olmanın ne olduğunu anlamak, bu çok özel bir şey,' dedi Vanity Fuarı. Artık birlikte olmadığınız biriyle çocuk yetiştirmek zor. Zor. Muhtemelen 'olması gerektiği gibi' - tırnak içinde - ya da her neyse ... değildir. Ama biliyorsun, eski sevgilim ve ben bunu elimizden geldiğince iyi yapıyoruz. Çocuğunuza öncelik vermeli ve kendinizi ortaya koymamalısınız. '

Hat sich Kevin Hart scheiden lassen?

Rose, Colin Jost'a 'Takıntılı'

Johansson, SNL Hafta Sonu Güncellemesi sunucusuyla yeniden evlendiğine göre, dünya yeni aileyi merak ediyor. Kasım 2019'da bir kaynak, Bize Colin 'harika bir baba figürü'.

İçeriden biri, 'Onunla oynamayı seviyor ve ona takıntılı' dedi.

İkili, düğümü Ekim 2020'de özel, COVID güvenli bir törenle bağladı. Sürpriz duyuruları sosyal medyada beklendiği gibi fotoğraf içermiyordu. Bunun yerine çift, hayranların Meals on Wheels'a bağışta bulunarak kutlama yapması için bir talepte bulundu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Meals on Wheels America (@mealsonwheelsamerica) tarafından paylaşılan bir yayın

Johansson'u tanıdığımız için, aile fotoğraflarının yakın zamanda ünlü dedikodu sitelerinin sayfalarına sıçrayacağını düşünmüyoruz. Ancak annelik, ortak ebeveynlik ve yeni evliliğinin balayı aşamasını dengelemek için perde arkasında elinden gelenin en iyisini yapmasını bekliyoruz.

'Bir aile kurma, bir aile kurma ve bu işe sahip olma fikri, bu fikri beğendim,' dedi . Bunu hep istemişimdir. Bunu kızımın babasıyla olan evliliğimde de istedim. Doğru kişi değildi. Ama bu fikri sevdim. '