Ted Bundy, belki de tarihin en kötü şöhretli seri katillerinden biridir. Tecavüzcü ve nekrofili hayatı boyunca 30 cinayet işlediğini kabul etti, ancak sık sık kurbanların gerçek sayısının önemli ölçüde daha yüksek olduğunu öne sürdü.Bundy'yi bu kadar ürkütücü yapan şey narsisizmiydi. Tanıklar sık ​​sık, kadının güvenini kolayca kazanan, doğal olarak çekici bir adam olduğunu söylerler. Bu kadınlardan biri, 12 yaşındaki bir çocuğu öldürmekten yargılanırken mahkeme salonunda evlendiği eski iş arkadaşı Carole Ann Boone idi. İlişkileri bir çocuk doğurdu, ancak Boone'un nihayet ahlaksız suç çılgınlığını itiraf ettikten sonra boşanma davası açtığı bildirildi.O zamandan beri Ted Bundy’nin kızı Rose Bundy anonim bir hayat yaşıyor. Onun mahremiyet hakkına saygı duysak da, Bundy’nin hayatı üzerine yapılan kapsamlı araştırmalar, onunla ilgili bazı ayrıntıları açığa çıkardı. İşte bildiklerimiz.

Seri Katil Ted Bundy'nin Rose Bundy Adında Bir Kızı Vardı

Genellikle Rose Bundy olarak anılan Rosa Bundy, 24 Ekim 1982'de Carole Anne Boone ve Ted Bundy'nin çocuğu olarak dünyaya geldi. Katilin ilk ve tek biyolojik çocuğu.Rose ve ailesinin fotoğrafları var ve internette dolaşıyor, ancak ailenin dinamikleri hakkında çok az açıklama var. Bildiğimiz bir şey, kocasının iğrenç suçlarına rağmen, Carole Ann'in Bundy'yi görmek için hapishane ziyaretlerinde ona eşlik ettiği. Karısının, birçok davası boyunca masum olduğuna inandığı söyleniyor.

'Ted'in çıkacağı gerçekten bir rüya vardı, onu masum olduğunu kanıtlayacaklar ve birlikte yaşayıp çocukları büyüteceklerdi,' dedi Trish Wood , 2020 belgesel dizisi direktörü Ted Bundy: Bir Katile Düşmek .

Wood’un dizisi Bundy’nin deneyimine girmiyor. Olayları kurbanlarının gözünden görmeyi tercih ediyor ve Rose ile katilin resimlerine bakmanın 'korkunç' olduğunu söylüyor. Bu 2020 Oxygen röportajında ​​Rose hakkındaki konuşmasını dinleyin:Rose Bundy, Babası Ölüm Sırasındayken Tasarlandı

Rose, babası hapisteyken hamile kaldı. Bundy'nin ölüm cezasını beklerken evlilik ziyaretlerine izin verilmedi, bu nedenle Boone'un nasıl hamile kaldığına dair birçok teori var. Bazıları mahkumlar eşlerle seks yaparken hapishane gardiyanlarına rüşvet verildiğini ve görmezden gelindiğini düşünüyor.

Florida Eyalet Hapishanesi Baş Müfettişi Clayton Strickland'ın söylediği gibi Deseret Haberler 1981'de, “İnsan unsurunun söz konusu olduğu yerde, her şey mümkündür. Onlar her şeyi yapabilirler. '

İkinci teori, Carole Ann'in neler yapabileceğini öğrenene kadar özellikle zorlayıcıdır. Belgesel dizilerine göre Bir Katille Sohbetler , sık sık 'vajinal yoldan' uyuşturucu kaçakçılığı yapıyordu. Ted bunu daha sonra hücresine 'rektal yolla' getirecekti.

Hamileliği sırasında çocukla ilgili ayrıntılar istendiğinde, Deseret Haberler , 'Kimseyle ilgili hiçbir şeyi kimseye açıklamam gerekmiyor.'

Rose Bundy, Ted Bundy’nin İnfazından Sonra Halkın Gözünden Kayboldu

Rose Bundy’nin şu anda nerede olduğu bilinmiyor. Carole Ann, Bundy'nin elektrikli sandalyeyle idam edilmesinden üç yıl önce 1986'da boşanma davası açtı. Kendisini kamu denetiminden korumak için iki çocuğunu alıp kimliklerini değiştirdiğine inanılıyor.

Rose’un yeni adı ve yeri hakkındaki teoriler internette dolaşıyor, ancak hiçbiri doğrulanmadı. Ann Rule, 1980 biyografisinin yazarı Bundy, Yanımdaki Yabancı , kitabının 2008 baskısında bir güncelleme yayınladı. 'Ted'in kızının nazik ve zeki bir genç kadın olduğunu duydum ama annesinin ve onun nerede yaşayabileceği hakkında hiçbir fikrim yok,' yazdı . Yeterince acı çekmişler.

Ayrıca web sitesinde, 'Gizliliği hak ettikleri için Ted’in eski karısı ve kızının nerede olduğu hakkında herhangi bir şey bilmekten kasıtlı olarak kaçındım.

'Nerede olduklarını bilmek istemiyorum Bir muhabirin onlar hakkındaki sorusuna asla hazırlıksız yakalanmak istemiyorum. Tek bildiğim, Ted’in kızının iyi bir genç kadın olarak büyüdüğü. '