63 yaşında, Ron White 1990'lardan beri izleyicileri güldüren deneyimli bir standup komedyenidir. 'Tater Salad' adlı renkli takma adını takan, sigara içen komik adam, keskin zekası ve aklındakileri söyleme isteği sayesinde lejyonlarca hayran topladı. 2000'den 2003'e kadar, son derece popüler Blue Collar Comedy Tour için diğer çizgi roman arkadaşları Jeff Foxworthy, Bill Engvall ve Larry the Cable Guy ile birlikte çalıştı. Ayrıca yedi komedi albümü ve özel albüm yayınladı. Biraz Profesyonelce 2012 ve 2018'de Netflix teklif, Dinlemeyi Bırakırsan, Susarım.

Wie viele sind in der Wayans-Familie?Ron White, müstehcen, viski içen bir ülke çizgi romanı olarak kendisine bir isim yapmış olsa da, kişisel hayatı da biraz vahşi geçti. Çizgi roman üç kez evlendi ve hatta evliliklerinden birinin tam bir yalan olduğunu iddia etmeye bile çalıştı! Peki Ron White’ın karısı kim? Çocuğu var mı? Burada, bu soruları ve daha fazlasını cevaplıyoruz.

Lori Brice Kimdir?

Lori Brice, Ron White’ın ilk eşinin adıdır. Çift 1981'den 1993'e kadar evlendi ve birlikte Marshall White adında bir oğlu oldu. 2008 röportajında komedyen, o sırada 17 yaşında olan oğlu hakkında coşkuyla konuştu. 'İnanılmaz bir şey çünkü yetiştirmesi kolay bir çocuk değildim ve o zeki, harika bir kalbi var, gerçekten yetenekli. Beni koruyor, ”dedi gururlu baba.

Lori Brice'in Ron White ile on yıldan fazla bir süredir evli olmasına rağmen, ağzı bozuk standup ile olan evliliği hakkında pek bir şey bilinmiyor. Komedyen büyük bir şeye çarptığında, artık resmin içinde değildi.

Barbara Dobbs kimdir?

İlk evliliği bittikten sonra, Halk içinde sarhoş çizgi roman, koridorda tekrar yürümeden önce bir 10 yıl daha bekledi. 2004'te Ron White, Barbara Dobbs ile evlendi. Çift, 2008'de ayrılıncaya kadar Atlanta'da bir evde birlikte yaşadı. Ron White'ın çizgi romanla evliyken düşük bir profile sahip olan ve bugüne kadar halkın gözünden uzak durmaya devam eden ikinci karısı hakkında daha da az şey biliniyor.

Ron White’ın Üçüncü Karısı Margo Rey Kimdir?

Ne yazık ki, üçüncü kez evlilik söz konusu olduğunda Ron White için cazibe değildi. 2013 yılında ünlü müzisyen John Oates ile sahnede şarkı yazan ve sahnede performans sergileyen şarkıcı / söz yazarı Margo Rey ile evlendi. 54 yaşındaki Meksika doğumlu güzellik aynı zamanda ticari bir seslendirme sanatçısıydı ve hem İngilizce hem de İspanyolca olarak çalışmıştı.

2009 yılında, Ron White ile tanışmadan önce, Rey'e meme kanseri teşhisi kondu ve çift mastektomi geçirdi. Kanser remisyona girdi, ancak annesiyle evlenmeden birkaç ay önce yeniden ortaya çıktı. Redneck Kings of Comedy star. Rey'e göre, White yeni teşhisle uğraşmakta zorlandı. 2013 yılında,

Kanserden kurtulan kişi, 'Bunu daha iyi hale getirmeye çalışan çok sayıda insan olduğunu kabul etmelisiniz,' diye devam etti. 'Üzüldüğümde, 'Sana bağırmıyorum, senin yanında çığlık atıyorum' demeyi sevdim. Ona 'Kraken' dedim: Kemoterapi bunu bırakana kadar kişiliğimde bu öfke yoktu İçimdeki zehirli çöp yığını. Bir keresinde Ron'a 'Bu seninle ilgili değil' dedim ve sonra Diyet Kola ile dolu plastik bir şişe kaptım, fırlattım ve bir rugby oyuncusu gibi çığlık attım. Neredeyse o ısı gelir gelmez kaybolur. Bu yüzden, eğer yapabiliyorsanız herkesin bilmesini sağlayın, 'Bu sizinle ilgili değil.'

White'ın Rey'in kanserle ikinci karşılaşmasını atlatmasına yardım etmesine rağmen, evlilik nihayetinde uzun sürmedi ve boşanma çirkinleşti. Rey dedi komedyen onu yüksek ve kuru bıraktı , ayrıldıkları an onu finansal olarak kesip paylaştıkları evdeki tüm kilitleri değiştirdiler.

Rey aylık eş desteği için başvurduğunda, White, sendikanın yasallığına itiraz etmeye çalıştı , düğünün geçerli olmadığını iddia ederek. Yargıç kabul etmedi ve White'a ödeme yapması için emir verdi: '[Beyaz] 'ın bir evlilik töreni olduğuna inanmadığı veya bunu kastetmediği gerçeği Mahkeme tarafından inandırıcı sayılmaz ve her halükarda ilgisizdir.'

Bu yılın başlarında, TMZ bildirildi Beyaz bir kez daha eşinin destek yükümlülüklerinden kurtulmaya çalıştı. The Davranış Sorunları komik adam nedeniyle çalışamayacağını iddia etti COVID-19 kapatıldı ve aylık 25.000 dolarlık faturayı karşılayamazdı. Mahkeme belgelerinde komedyen, “Şimdi çalışamıyorum. Onuncu sınıf eğitimim var. Ben 63 yaşındayım. Margo hala ona ayda 25.000 $ ödemem konusunda ısrar ediyor. Maaş ve yan haklar konusunda bana bağlı çalışanlarım var. Aylık 25.000 dolarım bile gelmiyor. '

Ron White Şu Anda Evli mi?

White'ın Margo Rey'den acı boşanması, komedyeni en azından geçici olarak evlilikten uzaklaştırmış gibi görünüyor. The Aptallığı Düzeltemezsin standup şu anda bekardır.