İngiliz aktrisin üzerinden neredeyse yirmi yıl geçti Rosamund Turna bir Bond kızının gıpta edilen rolünü attı. Başka gün Öl . O zamandan beri, kariyeri yavaş ve istikrarlı bir yükseliş yaşadı. Onu, Jane Bennett olarak hatırlayabilirsiniz. Gurur ve Önyargı ya da kurnaz Amy Dunne Gone Girl .Jennifer Aniston heiratete in Mexiko

Ancak oyuncu, 2020 Netflix filmindeki muhteşem bir performansın ardından nihayet onu hak ediyor. Çok önemsiyorum . Çalışmaları, ona bir Sinema Filminde (Müzikal veya Komedi) En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Küre ödülünü kazandırdı ve onu şu aktrislerin yanına koydu. Meryl Streep , Amy Adams ve Reese Witherspoon .Pike hakkındaki son söylentilerin tümü, insanların kişisel hayatını merak etmesine neden oldu. Evli olmamasına rağmen uzun süreli bir ilişki içerisindedir. Rosamund Pike’ın ortağı hakkında bildiklerimizi öğrenin, Uniacke yapıyorum .

Robie Uniacke Kimdir?

Robie Uniacke, İngiliz bir işadamı ve matematikçidir. 1961'de doğdu ve Windsor'daki prestijli Eton Koleji'nde eğitim gördü.Uniacke düşük bir profil tutuyor. Geçmişiyle ilgili çok az bilgi internette bulunabilir. Tatler Bir zamanlar “yakalanması zor ve gizemli” olarak tanımlanan bir bon vivant'ın hayatından zevk almış gibi görünüyor.

Bir aile dostu, 'Toplum kuğularını sanat sergilerine götürüyor, onları biraz eğitiyor ve çok karizmatik' dedi. Günlük posta Eton'da geçirdiği yılın en havalı adamı olarak biliniyordu. Yanında olanlar hâlâ ona hayranlık duyuyorlar. '

Uniacke, Pike ile ortak olmadan önce iki kez evlendi. İlk evliliği, Carlisle Kontu'nun kızı Emma Howard'dı, ikincisi ise iç mimar Rose Batstone'du. İki kadın arasında dört çocuğu var.Son boşanması ve Pike ile tanışması arasında, bir İngiliz politikacının 19 yaşındaki kızıyla çıktığı bildirildi. 2004 yılında Günlük posta Uniacke'nin o zamanlar genç olan Sophia Hesketh ile birçok kez görüldüğünü bildirdi. Bir kaynak gazeteye verdiği demeçte, 24 yaş farkının genç kızın ailesi için pek de uygun olmayacağını söyledi.

İçeriden biri, 'Bunlar bir eşya olsaydı babası dehşete düşerdi' dedi. Robie çok daha yaşlı ve gerçek bir asi. Kadınlara karşı gerçek bir gözü var. '

Robie Uniacke ve Rosamund Pike 2009'dan Beri Birlikte

Pike, 2009 yılında bir partide Uniacke ile tanıştı. Kendisinden 'diğer yarısı' olarak bahsediyor ve kendi başarısı için ona itibar etmekten çekinmiyor.

'Çok zeki bir zihne sahip olan ve çok, çok iyi okuyan ve yaptığım bir şeyin ekranda nasıl oynayabileceği konusunda acımasız olan çok akıllı bir ortağım var' dedi. Telgraf 2014 yılında. “Benim eğilimim bir karakterle özdeşleşmek ve sayfada olduğundan daha fazlası olduğunu hayal etmek. Bunu kontrol etmekte oldukça iyi. '

Wer ist Keanu Reeves verheiratet mit jetzt

Ayrıca bir keresinde onu bir feminist olarak tanımladı. Gardiyan .

'Ve her gün çok değer verdiğim ve takdir ettiğim bir şey,' dedi Pike. 'Kendine yeterince güvenen ve bu çılgınlıkla başa çıkacak kadar güvende biri ... Bu çılgınlık, hayatımızın nasıl olduğu. Sadece sürekli değişim. Herhangi bir rutini sürdürmemiz gerçekten dikkate değer. '

Çift evli değil, ancak Islington'da (Londra'nın bir ilçesinde) iki oğulları Solo (2012 doğumlu) ve Atom (2014 doğumlu) ile bir Gürcü şehir evini paylaşıyorlar.

Pike 2015 yılında şunları söyledi: Vanity Fuarı onu Stonehenge'de bir yaz gündönümü partisine götürdükten sonra Uniacke'ye aşık olduğunu söyledi. ('Maceraya hazır,' dedi.)

Bunun dışında hayatlarının detayları gizli kalıyor. Dergi, Pike'ın ailesi hakkında konuşmayacağını veya fotoğraflarının çekilmesine izin vermeyeceğini açıkladı. Uniacke'nin bir zamanlar 'Londra'da ünlü bir kitapçıya sahip olan' bir kitapsever olduğunu öğrenmeyi başardılar.

'Onunla ilgili en beğendiğim nitelik, değeri anonimlikte görmesi,' dedi.

Robie Uniacke Biraz Sorunlu Geçmişe Sahip

Birçoğu, Uniacke'nin damalı geçmişi nedeniyle spot ışığından kaçındığını düşünüyor. Mayıs 2018'de, kendi BT danışmanlık şirketi Pale Fire LTD'yi yönetti. . Şirketin parasının altı rakamını kendisine harcadığını itiraf etti. Aynı zamanda, yaklaşık aynı miktarda (179.602 sterlin) vergi borcu vardı.

Der wahre Grund, warum Jessie endete

Kötü yönetiminin bir sonucu olarak, Uniacke şirket müdürü olarak diskalifiye edildi.

Ayrıca talihsiz bir madde bağımlılığı geçmişi var. 1980'lerde ilk boşanmasının ardından o ve eski karısı ikisi de eroin bağımlılığı için rehabilitasyon tesislerine girdi .

Uniacke geçmişteki hatalarının bedelini ödedi - magazin dergilerindeki 'eski eroin bağımlısı Robie Uniacke' tanımını asla sallayamayacak gibi görünüyor. Ancak Pike’ın profiline göre Gardiyan , o artık temiz. Ve ne kadar süredir birlikte olduklarına bakılırsa, o ve Pike sağlam bir çiftmiş gibi görünüyor.