O zamandan beri yedi yıldan fazla zaman geçti Paul Walker trajik bir araba kazasında öldü , ama Hollywood'da sevilen bir figür olmaya devam ediyor. Walker, 2 yaşındayken ilk Pampers reklamından itibaren, son derece başarılı olan Brian O'Conner'ı oynayarak zirvesine ulaşana kadar kariyeri boyunca yorulmadan çalıştı. hızlı ve Öfkeli imtiyaz.Ancak birçok taraftar, ölüm anında kişisel hayatını merak ediyor. Walker hiç evlenmemiş olmasına rağmen geride bir çocuk bıraktı. İşte Paul Walker’ın eski sevgilisi Rebecca Soteros ve kızları Meadow Rain Walker hakkında bildiklerimiz.

Rebecca Soteros kimdir?

Rebecca Soteros, Paul Walker'ın eski kız arkadaşıdır. 1974'te Mark ve Julie Ann Soteros'un çocuğu olarak dünyaya geldi. 20'li yaşlarının başında, kariyeri başlamadan hemen önce Walker'la çıktı. Walker'la geçmiş görüşmelerden, ilişkilerinin çok ciddi olmadığı anlaşılıyor ve hamile kalmak ikisini de şaşırtmıştı.İle konuşmak EĞER Walker, “Zordu. Hristiyan lisesine gittim ve bana annemle babamın birlikte olması gerektiği söylendi. Ben çok çelişkiydim. Ben de evlendiğinde sonsuza kadar olduğuna inananlardan biriydim. Ama yolun aşağısını düşünüyordum. Piliçlerle nerede olduğumu ve eğlendiğimi biliyordum. Demek istediğim, yüksek sesle ağladığı için arkadaşları ile yatıyordum. Ne demek istediğimi biliyorsun? Ben bir hayvandım ve bu yüzden orada olmak istiyorum ve kalbim onun içinde olmak istiyor ama zihin onu takip etmiyor. '

Çiftin bölünmesine neyin sebep olduğu tam olarak belli olmasa da, hamileliğin stresinin itici bir sebep olduğu görülüyor. Bu nedenle, Soteros Hawaii'de yaşadı ve ebeveynlik görevlerinin çoğunu üstlendi. 'Kendimi suçlu hissettim, bu yüzden gelip elimden geleni yapardım. Beni duygusal olarak kancadan kurtaran şey, en azından finansal olarak temin ediyordum, ancak duygusal olarak henüz orada değildim, 'diye devam etti Walker. EĞER . Meadow tüm hayatı boyunca annesiyle birlikte oldu.

Meadow 2011 yılında Kaliforniya'ya geri döndü ve babasıyla birlikte yaşamaya başladı. Duygusal olarak çok daha iyi bir noktada, ikisi güçlü bir bağ kurmaya başladı. 'Kızımla olan durum yüzünden kalbim yıllarca çaresizdi' diye söyledi ŞU . Kızım şimdi tam zamanlı olarak benimle yaşıyor ve sahip olduğum en iyi ortak. Bu çok çılgınca. Hayatımda hiç böyle bir şey yaşamadım. 'Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Meadow Walker (@meadowwalker) tarafından paylaşılan bir gönderi

Ne yazık ki ikisinin birlikte fazla zamanı olmayacaktı. Ve oyuncunun ölümü yeterince çirkin değilse, sonuç daha da kötüydü. Soteros ve Walker’ın hayatta kalan ailesi, pembe diziye layık bir dramaya karışır.

Meadow Rain Walker Paul’un Tüm Mülkü Aldı

Başarısı nedeniyle hızlı ve Öfkeli Walker çok zengin bir adam olarak öldü. O zamanlar 15 yaşında olan ve vasiyetinin tek yararlanıcısı olan Meadow, 25 milyon dolarlık bir servet miras aldı. Ne Soteros ne de Walker’ın o zamanki kız arkadaşı Jasmine Pilchard-Gosnell, mirasından pay almadı.

Yine de, Walker’ın kızının mirasından tek yararlanan kızının kendi sorunları vardı. 2014 yılında, merhum aktörün annesi Cheryl Ann Walker, torununun yasal vasisi olması için dilekçe verdi .

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Meadow Walker (@meadowwalker) tarafından paylaşılan bir gönderi

Göre E! Haberler , 'Walker’ın vasiyeti annesini Meadow’un‘ adanmış koruyucusu ’ve babası Paul Walker III’ün vasisi vasisi olarak devam ettirememesi durumunda mülkün‘ kişisel temsilcisi ’olarak belirledi.' Görünüşe göre hareket, şu anda Meadow Rain'e verilen araziyi kontrol etmeyi kolaylaştırmak için girişimlerde bulunmuş olabilir. Ancak mahkemede Cheryl Ann Soteros'un içki sorunu olduğunu iddia etti , muhtemelen Meadow'un yasal koruyucusu olma teklifini desteklemek için bir hamle olarak.

Kuşkusuz Soteros'un kayıtlarında iki DUI vardı, ancak onun uygun olmayan bir anne olduğuna dair kamuya açık bir kanıt yoktu. İçeriden biri, 'İnsanların olayları orantısız bir şekilde uçurması delilik,' dedi. TMZ tarafından alıntılandığı gibi E! Haberler . Bir sorunu ya da ciddi bir içki sorunu yok. Bildiğim kadarıyla, çocuklarına bakmakta asla aciz olmamıştı… Rebecca harika bir anne ve Meadow çok mutlu bir çocuk. İlişkileri mükemmel. İyi arkadaşlar ve her anne ve kızı gibi çok yakınlar. Rebecca, temelde hayatının ilk 12 yılında Meadow'u yetiştiren tek ebeveyndi. Rebecca eski bir okul öğretmeni ve çocuklarla arası iyi. '

ist Faith Hill eine Scheidung bekommen

Göre İnsanlar , Soteros, Cheryl'ın dilekçesini düşürmesi karşılığında bir rehabilitasyon merkezine girmeyi kabul etti. kısa süre sonra yaptı .

Rebecca şimdi ne yapıyor?

Soteros her zaman düşük bir profil tutmuştur. Walker ünlenip geçmeden önce bile, spot ışığı arayan biri değildi. Velayet savaşıyla ilgili kamuya açık raporların yanı sıra (kesinlikle istemediği bir tür ilgi), halkın gözünden uzak durmayı başardı. Sosyal medyada aktif değil ve röportaj vermiyor.

Bazı kaynaklara göre, şu anda Los Angeles'ta yaşıyor ve öğretmenliğe meslek olarak geri döndü.

Ayrıca filantropik çabalarda da aktif olduğu bildiriliyor. Belki de Paul Walker Vakfı'nda perde arkası rolünü oynuyor. 2015 yılında Meadow tarafından kurulan kar amacı gütmeyen kuruluş, 'deniz bilimleri eğitimlerini sürdüren veya bu alandaki gelişmeler üzerinde çalışan öğrencilere ve araştırmacılara' hibe sağlıyor. Nedeni, geç aktörün okyanus sevgisinden ve 'kendiliğinden iyi niyet eylemleri' sergileme eğiliminden esinlenmiştir. Meadow'un lansmanını duyuran 2015 Instagram gönderisi:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Meadow Walker (@meadowwalker) tarafından paylaşılan bir gönderi

Görünüşe göre halkın gözünden uzak durmak tam da Soteros'un istediği şey ve tek umduğumuz şey, Walker'ın ölümünün ardından Meadow ile birbirlerini sevmeye ve desteklemeye devam etmeleridir.