NFL yıldızı Patrick mahomes Futbol sahasına adım attığı andan itibaren durdurulamaz bir güç oldu. 2017'de Kansas City Chiefs tarafından draft edildi, 2018'de ilk oyun kurucu oldu ve takımı 2019 Super Bowl'da zafere taşıdı. Elbette, oraya sıkı çalışma ve özveri ile geldi. Ama aynı zamanda ailesine de bir minnet borcu var. Patrick Mahomes'in babası Pat Mahomes Sr., şüphesiz onun başarısında rol oynadı. Mahomes'in ikinci Super Bowl'daki performansını izlemeye hazırlanırken, babası ve oğlunun kariyeri üzerindeki etkisi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Patrick Mahomes'in Babası Profesyonel Bir Beyzbol Oyuncusuydu

Pat Mahomes Sr., 50, eski bir beyzbol atıcısı. Arkansas Üniversitesi'nde beyzbol oynamak için futbol ve basketbol burslarını geri çevirdikten sonra, 1998 MLB Taslağı'nda Minnesota Twins tarafından seçildi. Pat Sr. üniversiteyi terk etti ve doğruca profesyonellere gitti. 1992 ile 2003 arasında altı MLB takımında oynadı: Minnesota Twins (1992-1996), Boston Red Sox (1996-1997), New York Mets (1998-2000), Texas Rangers (2001), Chicago Cubs (2002) ve Pittsburgh Pirates (2003.) Ayrıca 2009'da emekli olmadan önce Japonya'da Yokohama BayStars için bir yıl ve beş yıl küçük liglerde kalfalık olarak geçirdi. Pat Sr.'nin 1999'da Cubs vs Mets'te rakibini vurmasını izleyin. oyun:

Patrick Çocukken Pat Mahomes ve Karısı Dostane Şekilde Ayrıldı

Pat Sr., Texaslı amigo kız liseden mezun olduktan kısa bir süre sonra Randi Martin ile çıkmaya başladı. Randi, düğün tarihleri ​​bilinmemekle birlikte, 17 Eylül 1995'te Patrick Mahomes Jr.'ı doğurdu. Onun da başka bir oğlu var. TikToker Jackson Mahomes ve kızı, 10 yaşındaki Mia Randall (başka bir ilişkiden). Çift, Patrick çocukken sessizce boşandı, ancak araları iyi görünüyor. Randi Mahomes soyadını korudu ve Pat Sr., eski kayınpederinin Ocak ayı doğum günü kutlaması gibi aile etkinlikleri için hazır bulunuyor:
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

@Randimahomes tarafından paylaşılan bir yayınGörünüşe göre Patrick, güvenlik ve istikrar duygusunu bir öncelik haline getiren insanlarla büyümüş.

Pat Mahomes Sr., Patrick'i Futboldan Uzaklaştırmaya Çalıştı

Pat Sr. gururlu bir babadır, ancak oğlunun NFL'ye giden bir yol seçmesi fikrine her zaman meraklı değildi. Patrick, Texas Tech University'de futbol ve beyzbol oynadı ve bazı hayranların da bildiği gibi, o da basketbolda çok perişan değil . Pat Sr. 'Gerçekten üçünü de oynayabileceğini düşünüyorum' dedi. TMZ Sports . 'Futbol, ​​muhtemelen profesyonellere dönüşme şansının en kötüsü olacağını söyleyebileceğim tek şeydi ve bu onun en iyisi oldu.' 'Teksas ile bir acemi ziyaretinden eve geldiğimi ve onu bir güvenlik olarak işe aldıklarını hatırlıyorum,' diye devam etti. 'Ona, 'Neden bunu bırakıp diğer ikisine odaklanmıyoruz? Sadece bu futbol olayıyla zamanımızı boşa harcıyoruz. '... Neyse ki beni dinlemedi.' Patrick'in kariyeri hakkındaki düşünceleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki röportajın tamamına göz atın:

Pat Mahomes Sr., Oğlunun Özel Bir Yetenek Olduğunu Hep Biliyordu

Herkes çocuklarının olağanüstü olduğunu düşünüyor, ancak Pat Sr.'nin elinde farklı bir şey vardı. Sadece Patrick'i ızgara yerine elmas üzerinde izlerken anladı. Pat Sr., 'Bir kez ona koçluk yapıyordum ve bir oyun oynuyorduk' dedi. Günlük Haberler Ocak 2020'de. “Takımı oldukça kötü yeniyorduk. Yanıma geldi ve 'Baba, bir dahaki sefere buraya gidip sola vuracağım. Sol elle vuracağım ve ayrıca tahta bir sopayla vuracağım. '' Pekala, yukarıdayız, gidip ne yaparsan yap 'dedim. orta saha çitiyle 'Ah, bu çocuk çok özel' dedim. ”Ama Patrick beyzbol yerine futbolu seçmeye karar verdiğinde, babası nihayetinde' her şeyi yaptı. ' 'Hayat değiştiren parayı geri çevirdiğini gördüm,' diye devam etti Pat Sr.. ''Baba, futbol oynamak istiyorum' dedi. Kararı verdi. Her zaman verdiği karardan çok sorumlu olan bir çocuktu. Kararı verdikten sonra şapkamı değiştirdim ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya karar verdik… Aklımda hiç aklıma gelmemişti şimdi olduğu gibi olacağını düşünmemiştim. ' Ocak 2020 ile yapılan bir röportajda Kansas City's Tilki 4 , seçim konusunda asla kızmadığını açıkladı. O sadece oğlunun güvenliği ve iyiliğiyle ilgileniyordu. Kızgın olduğumdan değildi, dedi. Az önce tehlikeyi gördüm. Çok daha kolay yaralanabilirsin ... Her zaman onun bir beyzbol oyuncusu olacağı düşünülmüştüm, ama önemli olan bu onun kararı ve kariyeri. '

Patrick ve Babası Başka Bir Özel Super Bowl Anı Yaşamak İstiyor

Patrick, Super Bowl LV için sahaya çıktığında, belki de 2019'da gerçekleşen dokunaklı baba-oğul anının bir tekrarını göreceğiz. Mahome'ların kucaklaştığı (ve biraz da gözyaşlarını) paylaştığı bu oyun sonrası ana göz atın. : Ancak futbol taraftarları, tekrarlanan bir Super Bowl galibiyetinin kolay bir başarı olmayacağını biliyor. Kansas City Chiefs, oyun kurucusu olan Tampa Bay Buccaneers ile karşı karşıya gelecek. Tom Brady , 10. Super Bowl görünümünü yapacak. 7 Şubat 2021'de saat 18: 30'da CBS'ye bağlanın. Başlama vuruşu için ET.