Morris Kestane otuz yıldır televizyonda, beyazperdede ve sahnede görünen sertifikalı bir gösteri ustasıdır. Hiç şüphe yok ki yakışıklılığının şöhretiyle bir ilgisi var - 2015'te İnsanların ' Yaşayan en seksi erkek ' Başlık. Gönül yarası, 8 Temmuz'da bir Twitter kullanıcısı 'Morris Chestnut Takdir Günü' ilan ettiğinde viral oldu. Kestane hemen sosyal medyada trend oldu ve hayranlar, Hollywood'un iri parçacıklarıyla beslenen yayınlara akın etti.

Morris Chestnut’un karısını hayal ediyoruz. Pam Byse oyuncunun kendisi kadar eğlenceliydi. Byse, ünlülerin standartlarına göre bir ömür boyu 25 yıldır yanında durdu. Kim olduğunu ve mutlu çift hakkında ne bildiğimizi öğrenin.Morris Chestnut Kimdir?

51 yaşındaki Morris Chestnut, Güney Orta LA'de doğdu ve Cerritos banliyösünde büyüdü. İlk oyunculuk deneyimini 1990 yılında Freddy’nin Kabusları (veya Elm Sokağında Kâbus: Dizi ). Daha yakın zamanlarda, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi prime-time dizide rol aldı: Gül ağacı , Goliath , ve İçinizdeki Düşman. Şu anda Fox tıp dramasında destekleyici bir rolü var. Sakin .

1991'de Chestnut, John Singleton’ın ilk yönetmenlik denemesinde Ricky Baker'ı canlandırarak büyük çıkışını gerçekleştirdi. Boyz n the Hood . Reşit olma dramı, izleyicilere şehir içi yaşama ve Siyah topluluğun karşılaştığı engellere kaba bir bakış sağladı. 2017'de Chestnut anlattı Jimmy Kimmel bu rolün hala insanları etkilediğini söylüyor.

Artık Chestnut tecrübeli bir profesyonel olduğuna göre, birçok kişi onun kişisel hayatının ayrıntılarını merak ediyor. Oyuncu bekar mı yoksa alınmış mı? Kiminle bağlantılı olabilir? Görünüşe göre Chestnut çeyrek asırdır evli! İşte gerçek hayattaki başrol oyuncusu hakkında bildiklerimiz.

Morris Chestnut'un Karısı Kimdir?

Pam Byse, 22 Aralık 1973'te doğdu. 1990'ların başında bir Atlanta kulübünde Chestnut ile tanıştı.

Morris ile yaptığı röportajda 'Orada bir TV filmi yapıyordum ve kulübe gittim' dedi. Kardeş 2 Kardeş dergi. 'Sonra karım Pam'i gördüm ve' Onun nesi var? 'Dedim [Arkadaşım]' Hayır, adamım, vaktini boşa harcama. Kimseye oyun vermiyor. ”Bunu söyler söylemez,' Bağırmam gereken kadın bu 'dedim.'

Çift 1995 yılında evlendi ve iki çocuğu var. Oğulları Grant, Colorado Boulder Üniversitesi'nden 2019 mezunudur. Kızı paige olur bir model Zamanını New York ve LA arasında geçiren.

Byse oldukça özel bir kadın. Sosyal medyada aktif değil, hatta hiç hesabı yok gibi görünüyor. Bu, birden fazla platformda seslendiren ve bunları karısına olan sevgisini ilan etmek için kullanan kocasıyla tam bir tezat oluşturuyor. Instagram'daki bu 2019 doğum günü gönderisine bakın, 'Dünya, ilk nefesinizi aldığınız anda en sıradışı, gerçek vefalı insanlardan biriyle kutsanmıştı!'

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Morris Chestnut (@morrischestnutofficial) tarafından paylaşılan bir gönderi

2019 görünümünde Kelly ve Ryan ile Yaşa Chestnut, çiftin uzun vadeli başarısının tek bir şeye indirgendiğini ortaya koydu. 'İnsanlara iletişim kurmalarını söylerdim' dedi. 'Yapılması çok zor bir şey olmasının nedeni ... bazen sadece dinlememi istemesi ... kesinlikle iyi bir dinleyici olduğumu söylerdi.'

Başka bir ipucu? Her şeyi taze tutmak. Örneğin, Chestnut'ın söylediği gibi bir dinleyin Kelly Ripa ve Ryan Seacrest Byse’nin sürpriz 50. doğum günü partisini planlamaya giden çalışma hakkında:

Morris Chestnut ve Pam Byse’nin Net Değeri Nedir?

Chestnut ve Byse’nin tahmini net değeri şu kadar yüksektir: 17 milyon $ ve alçak 6 milyon $ . Gerçeğin ortada bir yerde olduğundan şüpheleniyoruz. Chestnut, işinde o kadar üretkendi ki, bundan iyi bir kazanç elde etmediğine inanmak zor. Ve neyin marka veya model olduğunu belirtmemiş olsa da, yukarıdaki röportajda Canlı! , Pam’in elinden aldığı 50. doğum günü hediyesinin yeni bir araba olduğunu ortaya çıkardı. Bu kesinlikle doğum günü hediyeleri için normalin üstündedir!

Ayrıca Emlak yedi rakamın kuzeyinde bir numarayı desteklemek için portföy. 2012'de, Hidden Hills'teki bir binicilik mülkünü 2.3 milyon dolara satarak 1 milyon dolar zarar aldı (beş yıl önce 3.3 milyon dolara satın aldı.) Ancak bu, yakın zamanda 2.44 milyon dolarlık bir ev satın almasını engellemedi. Çeşitlilik mülkün altı yatak odası, yedi buçuk banyosu olduğunu ve Calabasas'ın güvenlik kapısı olan bir yerleşim bölgesinde yer aldığını bildiriyor. Cerritos'tan çok uzak ve tüm anlatımlara göre hak edilmiş.