Aktörü yargılayacak olsaydın Eski William Scott En ünlü film rolüyle, gerçek hayatta mutlu evli bir adam olduğuna asla inanmazsınız. Ama aslında Amerikan Pastası yıldız bir yıldan fazladır evlendi. Sadece oynadığı saldırgan ve iğrenç karakterlerin aksine, kişisel hayatının ayrıntılarını gizli tutmayı tercih ediyor. Seann William Scott’ın karısı hakkında öğrendiklerimiz: Olivia Korenberg .Seann William Scott Kimdir?

44 yaşındaki aktör Seann William Scott, 2000'ler boyunca bir dizi hit komedide rol alan yerli bir Minnesotan. Devam et , Arabam nerede ahbap? , Hazzard'ın dükleri ). 2010'dan sonra animasyon film dizisindeki seslendirme çalışmaları ile yelpazesini genişletmeye başladı. Buz Devri ve Fox polis serisinde başrol Ölümcül silah . 2021'de Fox’un belgesel komedisinde rol alacak Bu ülke , bir BBC dizisinin yeniden yapımı.Ellen Degeneres und Portia Split

Ancak 20 yılı aşkın bir süreye yayılan bir filmografisine sahip olduğu için Scott, şüphesiz en çok Amerikan Pastası film imtiyazı. İzleyiciler, ekrandaki gülünç maskaralıkları üzerine kahkahalarla kükredi.İtibarı saçma, tuvalet mizahı üzerine kurulu bir oyuncu için Scott'ı eski moda, uzun vadeli bir ilişki türü olarak tasvir etmek zordur. Pek çok hayran yardım edemez ama Stifler'ı oynayan adamın evli olup olmadığını merak eder. Ve eğer öyleyse, onu sadık bir ortak yapacak kişi ne tür bir kadın olabilir?

khloe kardashian oj simpson tochter sydney

Olivia Korenberg Kimdir?

32 yaşındaki Olivia Korenberg, Los Angeles'ta yaşayan bir iç mimar. LinkedIn profiline göre, Güney Kaliforniya Üniversitesi'nden Fransızca lisans derecesine sahip. 2010'dan 2012'ye kadar UCLA'dan iç mimarlık alanında yüksek lisans derecesi aldı.

2011 yılında, kendisi ve iş ortağı Jenn Pablo Twofold LA kurucu ortağı , iç tasarım ve etkinlik planlamasını birleştiren çok disiplinli bir firma. Çiftin ilk işlerinden biri yatak odasını yenilemek olsa da, müşterilerinin düğününü planlamaya başladılar. Böylece benzersiz iş konseptleri doğdu. Şirketten 2019 yılının Ağustos ayı ortalarında ayrıldı, ancak bir sonraki adımda nereye gideceğine dair bir bilgi yok.Artık silinmiş bir Instagram gönderisinde, '23 yaşındayken, bir işletmeyi yönetmenin hem profesyonel hem de kişisel olarak beni ne ölçüde zorlayacağı ve zorlayacağı konusunda hiçbir fikrim yoktu,' diye yazdı. “Geçtiğimiz on yılda elde edilenlerle çok gurur duyuyorum ve Jenn Pablo'nun bir sonraki aşamada Twofold LA'yı nereye götürdüğünü görmekten heyecan duyuyorum. Geleceğin neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyorum. '

Ne zaman başladığı da dahil olmak üzere Korenberg’in Scott ile ilişkisi hakkında çok az ayrıntı var. Bize Eylül 2019'da çiftin gizli bir törenle evlendiği haberini verdi. Ancak bunun dışında, Scott'ın ondan bahsettiği tek şey, büyük günden birkaç hafta önce, aynı çıkış noktasına biriyle çıktığını ve onun 'harika bir kız' olduğunu söylediği zamandı. Bununla birlikte, kendisini 'oldukça özel' olarak tanımlayan kişi, adını vermeyi veya diğer ayrıntıları açıklamayı reddetti.

Scott Daha Önce Evli miydi?

Scott, Korenberg ile olan evliliğinden Befoe, Victoria’nın Secret modeli Linsday Frimodt ile bağlantılıydı. İkili 2011'de çıkmaya başladı ve 2012'de nişanlandı, ancak çiftin 2013'te dostane bir bölünme yaşadığı bildirildi.

Scott, 'Nişanlım gibi bir kıza nasıl sahip olduğumu bilmiyorum,' dedi E! Haberler 2012'de soruyu açtıktan sonra. Amerikan Pastası görmemişti. Tanrıya şükür. Aksi takdirde, muhtemelen nişanlanmayacaktım. '

Scott, rehabilitasyona girdikten aylar sonra Frimodt ile çıkmaya başladı ' sağlık ve kişisel sorunlar . ' Bundan önce aktrislerle çıktı Ocak Jones ve Jamie King.

Haben sich Chip- und Joanna-Gewinne scheiden lassen?

Scott’ın düşük profilli yaşam tarzı onun için işe yarıyor gibi görünüyor. Ancak Korenberg 2017'de röportaj Twofold ile meşgul olmasaydı bir belgesel film yapımcısı olacaktı. Belki bir gün karı koca bir film projesi için bir araya gelebilir?