Dr. Dre (Andre Young doğumlu) yaşayan bir hip-hop efsanesidir. Yeni ufuklar açan gangsta rap grubu N.W.A.'nın kurucu üyesiydi ve daha sonraki kariyeri solo sanatçı ve yapımcı olarak ona altı Grammy Ödülü kazandı (çarpıcı 29 adaylık arasından).Geçmişten gelen bir patlama için, yazdığı hayalet 'Still D.R.E.' adlı 2000 parçasını dinleyin. Jay z ve öne çıkan Snoop Dogg :Dr. Dre, müzikal yeteneğinden dolayı saygı görüyor olabilir, ancak kadın düşmanı geçmişi nedeniyle kesinlikle incelemeye alındı. Bu yüzden neredeyse 25 yıldır aynı kadınla evli olduğunu öğrenmek şaşırtıcı olabilir. Kepçe alın Nicole Young , bugüne kadarki en uzun ortağı.oj simpsons tochter sydney 2016

Nicole Young Kimdir?

Nicole Young 1970'te Nicole Kendra Plotzker'da doğdu. Erken yaşamıyla ilgili ayrıntılar bilinmiyor, ancak 1996'dan beri Dr. Dre ile evli. 1992'den 1995'e kadar NBA oyuncusu Sedale Threatt ile daha önce evliydi.

Birçok kaynak Young'ın hukuk okuduğunu ve Dre ile evlenene kadar avukat olarak çalıştığını bildirdi. Bununla birlikte, diğer kuruluşlar, California Eyalet Barı web sitesinde bir aramaya katılmadığını iddia ediyor.

Bildiğimiz şey, Dr. Dre’nin karısı olarak sorumluluklarının, herhangi bir profesyonel kariyer kadar yorucu göründüğü. Genç, dört çocuğu olan bir adamla dört farklı bebek anne ile evlendi: bir kızı ve üç oğlu. (Ne yazık ki, çocuklarından biri olan Andre Jr. 2008'de aşırı dozda uyuşturucu yüzünden öldü.) O ve Dre'nin de iki çocuğu vardı. Oğulları Truice 1997'de doğdu kızı Truly 2001'de takip etti.Dr Dre Çıkmaya Başlamadan Önce Nicole'u Takip Etmek Zorundaydı

Dre sadece yüzüğü takmadı, onun kalbini kazanmak için Young ile mevcut ilişkisinden tatlı bir şekilde konuşmak zorunda kaldı. Göre hip-hop söylenti değirmeni , ikisi hala Threatt ile evliyken tanıştı. Young talipinden onu evliliğini yeniden düşünmeye ikna eden el yazısıyla yazılmış bir mektup aldı.

Dre, 'Umarım iyisinizdir ve Sedale ile [küfür] yapmayı bırakıp eve doktorunuza gelmeniz gerektiğini anladınız,' diye yazdı Dre. 'Seninle ilgileneceğim bebeğim.'

'Bayılmak üzereyim kızım, keşke o kıçın içinde olsaydım,' diye bitirdi.

Pek çok bayanı bayıltacak türden şiirsel bir aşk mektubu değildi, ama hile yaptı. Çift, 1996 yılında evlendi ve ertesi yıl ilk çocuklarını dünyaya kabul etti.

Dr.Dre ve Nicole Young Şimdi Kötü Bir Boşanma Savaşında Gizleniyor

29 Haziran 2020'de Young, Dr. Dre'den boşanma davası açtı. 51 yaşındaki, ayrılmalarının nedeni olarak 'uzlaşmaz farklılıklar' ı gösterdi. Ancak daha yakın zamanda, ilişkiyi neyin bozduğunun ayrıntılarını ortaya çıkardı.

Ocak 2021'de Young, California Yüksek Mahkemesine kocasının elinde yıllarca tacize uğradığını iddia eden belgeler sundu. 2000 ve 2001'de iki ayrı olayda Dr. Dre'nin başına bir silah dayadığını iddia etti. Ayrıca onu kafasına ve yüzüne yumruk atmakla suçladı.

Mahkeme belgelerinde, 'Andre, şu anda travma sonrası stres sendromundan muzdarip olduğum ölçüde kişiliğimi sözlü ve duygusal olarak yok etti,' diye yazdı.

Çiftin bir evlilik anlaşmasıyla evlendiği bildirildi, ancak yol boyunca bir yerde Dre onu yırtıp attı. Şimdi, Young, eş desteği için ayda yaklaşık 2 milyon dolar istiyor. Maddeleştirilmiş maliyetler, “eğlence” giderleri için aylık 900.000 ABD Doları ve giysiler için aylık 135.000 ABD Dolarıdır.

Sıradan bir insan için bu talepler biraz aşırı görünebilir, ancak Young, Dr. Dre’nin başarısında, plak şirketi için “Aftermath” ismine yerleşmesine yardım etmek gibi, bu kadarını hak ettiğine inanıyor.

Ancak, bu kadar çok para aramasının daha derin bir nedeni olabilir.

Göre VE , Young, 'faturalarını ödemekte zorlandığını' ve çalışmadığı için aylık 2 milyon dolarlık eş desteği, 'evlilik sırasında keyif aldığı yaşam tarzından zevk almaya devam etmesine' yardımcı olacağını iddia ediyor.

Boşanma davaları ayrıca Young'ın Los Angeles'taki beş evinden ikisi arasında gidip gelmeye zorlandığını ortaya çıkardı. Şu anda Malibu mülklerinde yaşıyor, ancak Dre'nin onu satmakla tehdit ettiği iddia ediliyor. Ayrıca, tüm faturalarını şahsen gözden geçirdiği ve uygun gördüğü faturaların ödenmesini onayladığı için bir kuruş daha harcamamasını söylediği bildirildi.

Bu arada, Dr. Dre’nin net değeri 2019’a göre yaklaşık 800 milyon ABD dolarıdır. Forbes bildiri. Bu servetin çoğu, 2014 yılında, Beats by Dr.Dre adlı kulaklık hattının Apple'a satışından geldi. Anlaşma 3 milyar değerindeydi.

Dr Dre, Nicole Young ile Boşanma Savaşı Sırasında Beyin Anevrizması Yaşadı

Göre TMZ Dr. Dre, 4 Ocak 2021'de beyin anevrizması geçirdi ve ertesi gün Cedars-Sinai YBÜ'ne nakledildi. O akşam Dr. Dre’nin Instagram hesabından bir minnettarlık notu yayınlandı:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Dr. Dre (@drdre) tarafından paylaşılan bir yayın

Bir hafta sonra rapçi Ice-T bir güncelleme sağladı sosyal medyada. 'Az önce dost Dr. Dre ile konuştum' diye yazdı. İyi gidiyor ve umarım yakında evde olur. Ama onu dualarımızda tutalım. '

15 Ocak'ta hastaneden taburcu edildi.

Dre'nin Cedars'a girişinden iki gün sonra, Günlük Haberler Young'a 2 milyon dolarlık bir avans ödemeyi kabul ettiğini bildirdi. Fonlar, anevrizmadan iyileşirken onu ayakta tutmaya yöneliktir. Karşılığında Young, '14 Nisan'da yeni bir eş desteği duruşmasının başlamasına kadar geçen dönemde Malibu ve Pacific Palisades evleri ile ilgili tüm masrafları ve özel güvenliğini karşılamayı kabul etti.' (Önceki bir anlaşmaya göre, Dre güvenlik masraflarını ödemekle yükümlüdür, ancak Young şimdilik faturalarla ilgileneceğini söyledi.)

Warum hat Demi Lovato Sonny eine Chance gegeben?

Para, eş desteği açısından ulaştıkları anlaşmadan düşülecektir.

Dre’nin mega serveti düşünüldüğünde, her iki tarafın da tehlikede olduğu çok şey var. Geçici bir anlaşmaya varabildiklerini görmekten memnunuz, ancak bu bölünmenin dostane bir şekilde sona ermesini beklemiyoruz. Güncellemeler için bizi izlemeye devam edin.