2020 seçim haberini takip eden herkes bilir ki, seçilen Başkan Joe Biden için aile her şeydir. Ancak yedi torununun sevgiyle “Pop” olarak antığı adam, Beyaz Saray'a yaptığı yolculukta trajediden nasibini aldı. 1972'de ilk karısı Neilia ve bir yaşındaki kızı Naomi, Noel alışverişi sırasında trafik kazasında öldü. İki oğlu Beau ve Hunter hayatta kaldı, ancak sırasıyla bacak kırığı ve kafatası kırığı yaşadı.Biden, 1977'de şimdiki karısı Dr. Jill Biden ile yeniden evlendi. 1981'de kızları Ashley'i dünyaya kabul ettiler. Ancak hayat ona sonsuza dek mutlu bir son getirmedi. Beau, 2015 yılında 46 yaşında beyin kanserinden öldü.Ve şimdi ülkedeki en yüksek ofise yemin ettirilmesinin eşiğindeyken, Biden yaşayan son oğlu Hunter ile ilgili tartışmalarla boğuşuyor. Küçük Biden ikinci karısıyla evlendi, Melissa Cohen , Mayıs 2019'da, yıllarca süren skandal istismarların ardından. Eleştirmenler ve hakaretçiler, Hunter'da var olmayan kirleri araştırmadıklarında, Cohen'i merak ediyor olabilirler. Joe Biden’ın yeni gelini hakkında bildiğimiz her şeyi öğrenin.

Hunter Biden Kimdir?

Robert Hunter Biden, 4 Şubat 1970'de Wilmington, Delaware'de doğdu. Joe Biden ve merhum Neilia Hunter Biden'in hayatta kalan ikinci ve tek oğludur.Bill Clinton reichte die Scheidung ein

Hunter, Georgetown'dan tarih alanında lisans derecesine sahiptir ve 1996 Yale Hukuk Fakültesi mezunudur. Yetişkin hayatının çoğunu bir lobici, yatırımcı ve iş danışmanı olarak geçirdi, bu ikincisi onu komploların ve siyasi sağın temelsiz suçlamalarının hedefi haline getirdi.

Biden, 2013'ten 2020'ye kadar bir Çin özel sermaye fonu olan BHR Partners'da yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. Ve 2014'ten 2019'a kadar enerji arama ve üretiminde uzmanlaşmış Ukraynalı bir holding şirketi olan Burisma Holdings Limited'in yönetim kurulunda yer aldı. Hunter her iki pozisyon için de incelemeye alındı. Başkan Donald Trump Hunter'ın yasadışı faaliyetlere karıştığı ve babasının ailesinin refahını ülkenin önüne koyan kararlar aldığı teorilerini öne sürdü. Hatta Trump, yabancı liderlerden kendi adına soruşturma yapmalarını isteyecek kadar ileri gitti.

Ancak Eylül 2020'de, iki Senato Cumhuriyetçisi tarafından yayınlanan nihai bir rapor, Hunter'ın yabancı şirketlerle bağlarının en iyi ihtimalle 'sorunlu' olduğu sonucuna vardı. Bunun dışında New York Times raporda 'yaşlı Bay Biden'in Ukrayna'ya yönelik Amerikan politikasını uygunsuz bir şekilde manipüle ettiğine veya başka bir yanlış işlem yaptığına dair hiçbir kanıt bulunmadığını' bildirdi.Hunter, kişisel hayatının dağınık doğası göz önüne alındığında kolay bir hedef olmuştur. 1993'te Hunter, Kathleen Buhle ile evlendi. Çiftin 2015'te ayrılmadan önce üç çocuğu var: Naomi, Finnegan ve Maisy. İki ay önce, evlilik dışı ilişkileri teşvik eden bir flört sitesi olan Ashley Madison'ı kullandığı için maruz kalan binlerce evli erkekten biriyken manşetlere çıkmıştı ( Hunter, bir bilgisayar korsanının e-posta adresiyle bir hesap oluşturduğunu iddia etti.)

Buhle'ye göre Hunter, 'uyuşturucu, alkol, fahişeler, striptiz kulüpleri ve cinsel ilişkide bulunduğu kadınlara hediyeler de dahil olmak üzere kendi çıkarları için abartılı bir şekilde harcadı.' Daha da kötüsü, boşanma sona ermeden bir yıl önce, ölen erkek kardeşinin dul eşi Hallie Biden ile çıkmaya başladı. Joe Biden yeni çifte kamuoyu önünde onay vermesine rağmen, bu hareket DC çevrelerinde heyecan uyandırdı.

sind jennifer aniston und brad pitt wieder zusammen

2018'de Lunden Roberts adlı bir striptizci evlilik dışı bir çocuk doğurdu ve babalık davasında Hunter'ı baba olarak adlandırdı. Bebek Hallie ile hala çıktığı sırada tasarlandı. Hunter başlangıçta iddiayı reddetti, ancak DNA testi aksini kanıtladı. Ocak 2020'de Roberts'a açıklanmayan bir miktar aylık nafaka ödemeyi kabul etti.

Warum wurde Bob Marley getötet?

2019'da Hallie'den ayrıldıktan kısa bir süre sonra Biden, Melissa Cohen ile çıkmaya başladı. Bugüne kadar hala bir öğe.

Melissa Cohen Kimdir?

Melissa Cohen, Los Angeles'ta yaşayan Güney Afrikalı bir aktivist ve film yapımcısı. Güney Afrika'daki Greenside Design Center College of Design'dan iç tasarım derecesi aldıktan sonra 21 yaşında ABD'ye taşındı.

Daha önce 2012 ve 2014 yılları arasında Amerikalı bir girişimci Jason Landver ile evlendi. Mart ayında, Hunter'dan bir erkek çocuk doğurdu. Çocuğun adını vefat eden amcası Beau'dan aldığı bildiriliyor.

Hunter Biden ve Melissa Cohen Tanıştıktan Altı Gün Sonra Evlendiler

Hunter ve Cohen'in ilişkisi çok hızlı ilerledi. İlk buluşmalarından birkaç gün sonra, mürekkebine uyması için sol pazılarına 'şalom' kelimesi dövmesi yaptırdı. Bundan birkaç gün sonra teklif etti. 24 saat içinde evlendiler.

Hunter, 'Babamı aradım ve yeni evlendiğimizi söyledim' dedi. New Yorklu . 'Konuşmacıydı ve ona' Oğluma tekrar sevme cesaretini verdiğin için teşekkür ederim. 'Dedi.

Melissa Cohen, Ormanda Bir Kabile Kadın Tarafından Büyütüldüğünü İddia Etti

Görünüşe göre Cohen kendi tuhaf bagajıyla geliyor. Göre Günlük posta Evlat edinilen 33 yaşındaki, hayatının ilk birkaç yılını Afrikalı kabile kadınları tarafından yetiştirilerek geçirdiğini iddia ediyor. Kendi deyimiyle 'orman kızı', anadilinin bir kabile lehçesi olan Xhosa olduğunu söylüyor. Arkadaşlar, 'çeşitli koruma projeleri için para toplamak için geçmişinin bazı yönlerini süslemiş olabileceğine' inanıyor.

Kaynaklar ayrıca, Landver ile eski evliliğiyle ilgili tatsız ayrıntıları ortaya çıkardı. İçeriden biri, 'Amerika'da kalmak istediğine karar vererek ona ültimatom verdi,' dedi. Vizemi almak için evlenmemiz gerektiğini yoksa ayrılmak zorunda kalacağını söyledi. Çok manipülatifti. '

Landver'in parasıyla cömert bir yaşam tarzı yaşamasına rağmen, ikisi sonuçta işi bıraktı. 50.000 $ 'lık bir ödemeyi kabul etti, iki buçuk karatlık yüzüğünü sakladı ve hatta eski kocasının 'bölünmelerinin acısını hafifletmek için' bir aylık Avrupa gezisini finanse etmesini sağladı.

Görünüşe göre Cohen özgür ruhlu bir şeymiş gibi görünüyor - tıpkı Hunter gibi. İki vahşi çocuk kişiliğin uzun vadede eşleşip eşleşmediğini zaman gösterecek.

Hat Kaley Cuoco Kinder?