Aşina herkes Muzaffer lansmana yardım ettiğini biliyor Ariana Grande süperstarlığa. Peki ya diğer oyuncular? 2010'dan 2013'e kadar Nickelodeon'da yayınlanan müzikal sitcom, aynı zamanda başarılı kariyerlerine sahip olan birçok oyuncunun rolünü üstlendi.Listede oyuncu ve müzisyen var Matt Bennett . Şovda kim olduğunu ve bugün neler yaptığını öğrenin. (Matt Bennett ve Ariana Grande bağlantısının hala devam ettiğini öğrenince şaşırabilirsiniz.)Matt Bennett Kimdir?

Matt Bennett 13 Kasım 1991'de New York, Massapequa Park'ta doğdu. Nickelodeon'un diğer çocuk yıldızlarının aksine, oyunculuk kariyerine 18 yaşına kadar resmi olarak başlamadı. Bennett’in ilk TV rolü, Yetişkin Yüzme’nin 2009 pilotuydu. Tamamen Gençler için . İlk filmi ertesi yıl Adam McKay ve Will Ferrell yapımında gerçekleşti. Bekaret Hit .

Bugüne kadarki en önemli rolü Muzaffer . Oyuncu, şovun başlangıcından 2013 ani finaline kadar Robbie Shapiro'yu canlandırdı.Bennett ayrıca on yıldan fazla gitar çalma deneyimine sahip bir müzisyen. 2016'da ilk stüdyo albümünü çıkardı. Terminal Kılıfları . EP Matt Bennett'de daha önce ertesi yıl çıktı. Ile konuşmak Kuzey İletimleri dedi ki:

Mükemmel bir dünyada, [benim] albümüm, TV aktörü ben ve 'ciddi sanatçı' arasında çok da uzaklaşmayan, ancak Matt Bennett insanlarının zaten bildiği pek çok yeni unsur ekleyen bir köprü oluşturacak.

Bradley Cooper Lady Gaga Romantik

Matt Bennett 'Muzaffer' Konusunda Robbie Shapiro'yu Oynadı

Açık Muzaffer , Bennet, vantrilok kuklası Rex olmadan nadiren görülen garip bir Hollywood Sanat Lisesi öğrencisi olan Robbie Shapiro'yu canlandırdı.Matt Bennett, Robbie Shapiro olarak

(Nickelodeon)

Tom Brady als Baby

Shapiro sevimli bir inekti, ancak dizinin kadın karakterlerinin çok daha fazla ilgi çektiğini söyleyebiliriz. Muzaffer Disney'inkinden sonra modellendi Hannah Montana bu nedenle tüm gözler Tori Vega'yı canlandıran baş aktris Victoria Justice'in üzerindeydi.

Adalet tam olarak aynı şöhrete ulaşmamış olsa da Miley Cyrus , spot ışığında zamanını kazanmak için pek çok iş yaptı. 2015 yılında MTV gerilim filminde rol aldı. Göz Şekeri ve 2016'da yeniden yapılanma dizisinde Janet Weiss'i canlandırdı. Rocky Horror Resim Gösterisi .

Daha yakın bir zamanda, Justice, Nickelodeon’un 2020 Çocukların Seçimi Ödüllerine ev sahipliği yaptı. Ve Aralık ayında yedi yıldır ilk single'ı olan “Treat Myself” i çıkardı.

Ve elbette tartışamayız Muzaffer Ariana Grande'den bahsetmeden. Tüm dizi boyunca yardımcı yıldız olarak görev yaptı ve daha sonra şovun spin-off'unda rol aldı. Sam ve Kedi . Bu arada, Grande bir vokal koçu tuttu ve bir şarkı söyleme kariyeri oluşturmak için küçük adımlar attı.

2013 yılında ilk stüdyo albümünü çıkardı. Saygılarımla . Sekiz yıl ve beş mote albüm sonra Grande bir Grammy Ödülü, 22 Billboard Müzik Ödülü adaylığı, üç Amerikan Müzik Ödülü ve dokuz MTV Video Müzik Ödülü'ne sahiptir.

Grande, şapşal (ama sevimli) öğrenci Cat Valentine'ı oynuyor Muzaffer . Bir keresinde itiraf etti On yedi perde arkasında olayların tam olarak bir patlama olmadığını. Grande, 'Benden asla hoşlanmayacağını söyleyen biriyle çalıştım,' dedi. Ama nedense, onun onayına ihtiyacım olduğunu hissettim. Bu yüzden onu memnun etmek için kendimi değiştirmeye başladım. Sosyal ve arkadaşça davranmamı engelledi. Çok mutsuzdum. '

Wer ist Steve Harvey verheiratet mit

En azından düşmanının Bennett olmadığını biliyoruz. Aslında, bir keresinde ona dudaklarını gagalama şansına sahipti. Muzaffer faliyet alani, sahne. Ne yazık ki, anın tadını çıkarmak için kendi güvensizlikleriyle çok meşguldü. Onun hakkında şaka yaptığını izleyin. Nick Rewind röportaj:

Matt Bennett Bugün Ariana Grande ile Arkadaş Oldu

Ariana Grande bir uzun erkek arkadaş geçmişi ama Matt Bennett, sağlam bir arkadaşlığın her zaman ayın lezzetini attığının kanıtı.

Şubat 2015'te 'One Last Time' için müzik videosunda yer aldı. Ve 2018'de onu 'Teşekkür E, Sıradaki' videosunda görebiliyordunuz.

Ayrıca canlı gösteriler için yeniden bir araya geldiler. 2019'da bir Atlanta durağı sırasında Tatlandırıcı Turne, Grande Bennett'i sahneye getirdi ve Robbie'nin Cat için söylediği bir balad olan 'I Think You’re Swell' şarkısını Muzaffer . Aşağıdaki performansına göz atın:

Matt Bennett Şimdi Ne Yapıyor?

Bennett, müzik yaparak oyunculukla oynamaya devam ediyor. Sonundan beri Muzaffer şovlarda şu gibi bölümleri vardı: Big bang teorisi , Utanmaz , ve Grey'in Anatomisi .

Ayrıca bir doğum günü hediyesinin parçası olarak, gal arkadaşına bir doğum günü hediyesi olarak Ariana cover'larının tamamını kaydetti. Teşekkürler, Sıradaki . ' 7 Yüzük ':

ist George Clooney immer noch mit Amal verheiratet

Senin çayın olsun ya da olmasın, Ariana onu sevdi. O arkadaşına ve Twitter takipçilerine söyledi o “her şeyi orijinalin dışına çıkardı. Gerçekten gelmiş geçmiş en iyi, en çılgın sürpriz. Seni çok seviyorum!'