Kim Marshmello ? 2015'ten beri maskeli DJ ve yapımcı, Skrillex ve selena Gomez . Ancak başarısına rağmen, net değeri 40 milyon dolardan fazla olduğu söylenen sanatçı, gizemli bir figür olarak kalmayı başarıyor. Marshmello asla yüzünü göstermez ve nadiren röportajlar verir.ist Garth Brooks und Trisha Yearwood verheiratet

Gazeteciler ve internet dedektifleri, 55.000 dolarlık yüz kapağının arkasındaki adamın isimli biri olduğuna inanıyor Christopher Comstock . Mello’nun özel maskesini takanlardan biri DJ Tiesto ve komedyen Will Ferrell olduğunda nasıl emin olabiliriz? İkinci bir soru soruyor: Marshmello neye benziyor? Elektronik harikanın gerçek kimliğini öğrenin ve dünyanın gerçeğe ulaşmasının neden bu kadar zor olduğunu öğrenin.Marshmello Kimdir?

Marshmello, sayısız multi-Platinum EDM single'ı üretmesiyle tanınan Amerikalı bir müzik yapımcısı ve DJ'dir. 2016'dan beri üç stüdyo albümü yayınladı: Joytime , Joytime II (2018) ve Joytime III (2019).

Marshmello, müzik kariyerine ek olarak bir Youtube kanalı 51,6 milyon abone ile. İçerik iki popüler dizi içerir: Marshmello ile Yemek Yapma ve Marshmello ile Oyun Oynama. İkincisi, Call of Duty'ye gitmek için bir bahane değil - DJ, kalbine yakın hayır kurumlarına yardım etmek için becerilerini kullandı. 2018'de süperstar oyuncu Ninja ile takım kurdu. Fortnite turnuva. Onlar 1 milyon dolarlık büyük ödülü kazandı kendi seçtikleri hayır kurumlarına bağışlanmak üzere.EDM ile ilgilenmeseniz bile, muhtemelen Marshmello'yu tanırsınız. Markası, performanslar sırasında taktığı imzalı beyaz kaskla eş anlamlıdır. Diğer müzisyenler gibi deadmau5 ve Daft Punk Marshmello, yüzünü izleyicilerine asla açıklamadı. Ancak bu, büyük ve takıntılı bir hayran kitlesi kazanmasını engellemedi. 2016 single'ı 'Alone' için müzik videosuna bir göz atın - bugüne kadar 1,9 milyardan fazla YouTube görüntülemesine sahip:

Marshmello Neden Yüzünü Saklıyor?

Bazı insanlar Marshmello’nun gizli kimliğinin plak satmak için kullanılan bir pazarlama taktiği olduğuna inanıyor. Doğru, kostümünün insanların merakını giderir ama dahası var.

Marshmello’nun menajeri Moe Shalizi, 'Kim olduğu veya neyle ilgili olduğu tarafından yönlendirilmeyen bir şeyi nasıl yaratırız?' Forbes Ağustos 2017'de. 'Daha çok yüzü olmayan bir marka yaratıyoruz.'Ancak yüzünü gizlemenin ikinci bir nedeni, sıradan bir erkek olarak kalma arzusudur. Marshmello, 2017'de Twitter üzerinden ünlü olma arzusu olmadığı konusunda ısrar etti:

Marshmello nihayetinde hayranlarının müziğine odaklanmasını istiyor. Kişisel hayatının medyada yer alması dikkat dağıtıcı olacaktır.

Shalizi, 'Bunun bir hile olduğunu ve sevimsiz olduğunu düşünen insanların yüzdesi var' dedi. 'Ama bir hile olsaydı, bu kadar uzun sürmezdi.'

Marshmello Aslında Christopher Comstock'tur

Christopher Comstock

(Instagram)

Marshmello, Philadelphia, Pennsylvania'dan gelen 28 yaşındaki Christopher Comstock'un takma adıdır. Kasım 2017'de Forbes, müzik lisans müdürü BMI'ye ait halka açık bir veritabanını araştırarak kimliği hakkındaki hayran teorilerini doğruladı. Marshmello ve Comstock aynı şarkıların hepsine bağlandı ve Forbes yorum için sanatçının yöneticilerine e-posta gönderdikten sonra Comstock'un adı BMI kayıtlarından silindi.

Marshmello anonimliği tercih edebilir, ancak bu sağlıklı bir flört hayatının önüne geçmedi. En son Instagram influencer'ına bağlandı Kelsey Calemine - ölü bir zil sesi Kylie jenner . (Şu anki durumları hakkında resmi bir açıklama yok ama Calemine yazdı yeni bir gönderi Sevgililer Gününü yalnız geçirdiğini.)

Comstock ayrıca sahne adı altında müzik yapıyor Dotcom . Bu, kendisinin birden fazla versiyonu için bir sosyal medya varlığını dikkatlice dengelediği anlamına gelir. Kimliği açık bir sır olsa da, Dotcom sosyal medya hesaplarında Marshmello'dan hiç bahsetmiyor ve bunun tersi de geçerli.

Marshmello 2021'de Hala Müzik Yapıyor

Covid, müzik festivallerine ve gece kulübü görünümlerine bir engel koymuş olabilir, ancak Marshmello hala müzik yapmak için sıkı çalışıyor. Ocak ayında, o ilan etti merakla beklenen dördüncü albümü, Joytime IV , tamamlandı.

Haber, 2019'daki rekor için planlarını ilk açıkladığından beri bitmiş bir ürünü bekleyen hayranlar tarafından kutlandı. Nisan 2020'deki bir Twitter güncellemesi, albümün yüzde 80'inin tamamlandığını iddia etti, ancak başka bir belirsiz tweet yıl sonunda bununla ilgili bir yayın tarihi içermiyordu.

Bu arada Marshmello, destansı işbirliklerinde A listesindeki yapımcılar ve pop yıldızlarıyla çalışmaya devam ediyor. Ekim 2020'de, o ve Kazak yapımcı Imanbek, 'Too Much' adlı şarkıyı yayınladı. Usher . Bir sonraki bölümü beklerken müzik videosundan bazı sahne arkası kliplerine göz atın. Joytime :