Marilyn Manson bu günlerde manşetlere çıkıyor, ancak bu son albümü için değil. Bu ayın başlarında, Evan Rachel Wood da dahil olmak üzere bir dizi eski sevgilisi, şok rockçısının kur yaparken onları taciz ettiğini itiraf etmek için öne çıktı. Los Angeles Şerif Departmanı, aile içi şiddete ilişkin çok sayıda iddiayla ilgili bir soruşturma başlattı, ancak 52 yaşındaki eski ortaklar tarafından yapılan tüm suçlamaları reddediyor.Son haberler halkın Marilyn Manson’un karısıyla ilgili merakını uyandırdı. Lindsay Usich . Kim olduğunu ve nasıl ortak olduklarını öğrenin.Lindsay Usich Kimdir?

36 yaşındaki Lindsay Usich, bir fotoğrafçı ve Marilyn Manson'un karısıdır. Rock yıldızıyla ilişkisi ilk olarak 2012'de ortaya çıktı. Karıştırmak profil — Manson aktif bir ressamdır ve yazar, evinde Usich'in bitmemiş bir portresini gördü.

Usich, Manson’un 2012 albümünün kapak resmini çekmekle sorumludur. Doğan kötü adam ama eşinden bağımsız olarak yeteneğini de kanıtladı. Ürkütücü fotoğrafları, Sersemlemiş New York'ta yaşayan 26 yaşında bir çocukken 2011 yılına kadar. Ve 2020'de, Gösteriş Mevcut yan projelerinin Los Angeles giyim serisi Cete için bir imza parfüm ve bir kapsül koleksiyonu içerdiğini ortaya çıkardı. İkincisi, Smashing Pumpkins’den James Iha ile evli olan ikiz kız kardeşi Ashley tarafından yönetiliyor.Usich, 'Fotoğrafla uğraşmaya çok genç yaşta başladım ve bilirsiniz, karantinada olduğum için, yaratıcı sürecin iniş çıkışları ve kısıtlamaları oldu' dedi. Gösteriş . 'Bu zamanda bir anı nasıl yeterince yakalayacağım konusunda çok kafa yordum. Çünkü eğer bir şey olursa olsun, izolasyon beni daha nostaljik hale getirdi ve sanatsal ifademi bir parfüme kanalize etme konusunda deneyler yapmak için ilham aldım. '

O zamana kadar kokuyu pazarlama planları belirsizdir, Usich fotoğraflarıyla meşguldür.

Marilyn Manson ve Lindsay Usich 2020'de Evlendi

Ekim 2020'de aktör Nicolas Cage ortaya çıktı Röportaj Manson ve Usich'in Kovid-19 karantinası . Cage'in dedikodu sızıntısı için beklenmedik bir kaynak olduğunu düşünüyorsanız, bunu anlayın - o da FaceTime aracılığıyla etkinliğe katıldı.Bu arada, düğününüz hakkında konuşmak sorun olur mu? Cage, Manson'a iki yönlü Soru-Cevap bölümünde sordu. 'Düğününüzün güzel olduğunu düşündüm çünkü kilit altındayken yaptığınız buydu. FaceTime'da biraz görmeliyim ve 'Love Me Tender' ı söyleme şeklinizin çok güzel olduğunu düşündüm. '

'FaceTime'daki düğünün tek konuğu sendin,' diye yanıtladı Manson. 'Ve sen kesinlikle' Love Me Tender 'şarkısını söylerken beni engelledin, çünkü bunu bize söyleyeceğinden bahsetmiştin, ama ben bunu kendim yapmak için bir karaoke makinesi kurmuştum. Sonunda ikimiz de şarkı söyledik ve senin versiyonun daha da güzeldi. '

Düğünün ne zaman yapılacağına dair bir bilgi yok, ama bu kesinlikle halkı şaşırttı. Bekarlığa istifa eden Manson'u bile şok etmiş olabilir.

Tekrar bağlanmak istediğimi sanmıyorum, dedi Detaylar 2015'te. 'Çılgın [küfür] için uçuyum.'

Marilyn Manson’un Eski Yardımcısı, Usich’i Kötüye Kullanmakla Suçladı

1 Şubat'ta, Westworld star Evan Rachel Wood Instagram'da, üç yıldır birlikte olduğu Manson'un, ilişkileri boyunca onu taciz ettiğini itiraf etti.

“Gençken beni tımar etmeye başladı ve yıllarca beni korkunç bir şekilde taciz etti” diye yazdı. 'Beynim yıkandım ve teslimiyet için manipüle edildim ... Bu tehlikeli adamı ifşa etmek ve daha fazla hayatı mahvetmeden önce onu mümkün kılan birçok sektörü çağırmak için buradayım.'

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Evan Rachel Wood (@evanrachelwood) tarafından paylaşılan bir gönderi

Aktris, 2018 yılında, faillerinin isimlerini vermemesine rağmen, Kongre önünde tecavüzden kurtulan biri olduğunu ifade etti. Ve Eylül 2020'de, Manson’un eski kişisel asistanı Dan Cleary, tweet attı müzisyenin 2007'den 2008'e kadar onunla turneye çıktığı sırada onu “kırdığını” söyledi.

Cleary, Manson'un 2014 yılında o zamanlar kız arkadaşı olan Usich'e 'taciz eden, şiddet içeren bir erkek arkadaş' olduğunu ekledi. 'Onu, gözyaşları içinde, çığlık attığını ve onu benim görmediğimden daha fazla küçümsediğini gördüm.' o yazdı .

Wood’un gönderisi halka açıldığından beri, bir düzineden fazla kadın kendilerinin de Manson’un şiddet eğilimlerinin kurbanı olduklarını söylemek için öne çıktı. Ros üzerinde oynayan Esmé Bianco Game of Thrones , onlardan biriydi. O söyledi Kesim 10 Şubat'ta Manson, 'beni neredeyse yok eden ve neredeyse pek çok kadını yok eden bir canavar' idi.

Manson'da iddiaları reddetti onlara 'gerçekliğin korkunç çarpıtmaları' adını veriyor.

Eski karısı Dita Von Teese de tartıldı “Lütfen bilin ki, kamuoyuna açıklanan detaylar, bir çift olarak birlikte geçirdiğimiz 7 yıllık kişisel deneyimlerime uymuyor. Onlar olsaydı onunla evlenmezdim… Herhangi bir şekilde kötüye kullanımın hiçbir ilişkide yeri yoktur. İstismara uğramış olanlarınızı, iyileşmek için adımlar atmaya ve kendinizi tam olarak gerçekleştirme gücüne davet ediyorum. '

Wood, işleri karmaşıklaştırmak için geçen yıl Usich aleyhine bir polis raporu hazırladı.

7 Şubat'ta Instagram'da '19 Aralık'ta, @leslee_lane ve @lindsayusichofficial (Brian'ın karısı) tarafından çekilen fotoğraflarımı UNDERAGE'de yayınlamak için komplo kurduğum için yapılan tehditler konusunda uyarıldıktan sonra bir polis raporu dosyalamak zorunda kaldım,' diye yazdı Instagram'da. hikaye.

Usich, iddia edilen tehditleri veya kocasına yöneltilen suçlamalar hakkında henüz yorum yapmadı. Ancak, soyadı kişisel Instagram'da Warner olarak kaldı ve bekleyen soruşturma sırasında onun yanında kalıyor gibi görünüyor.