'Bloody Valentine' şarkıcısından önce Makineli Tüfek Kelly yeni bir ses ortaya çıkardı ve Megan Fox ile yeni ilişki , rapçi-dönüşümlü-alternapunk, Emma Cannon ile bağlantılıydı. Maalesef eski sevgililerinin geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen hayranlar için, Cannon hakkında MGK’nın bebek annesi olması dışında çok az şey biliniyor. Çiftin bölünmesinden bu yana, mahremiyetini korumak için olağanüstü bir iş çıkardı (bu, geçmişteki diğer MGK kız arkadaşlarının tam tersi).MGK, 2012 yılında albümüyle resmen sahneye çıktı. Dantel ve o zamandan beri yüksek profilli bir kadınla birbiri ardına bağlandı. Oyunculuk rolleri ve kemerinin altındaki müzik ödülleri ile (yakın tarihli bir MTV VMA dahil), arzu edilirliği yalnızca arttı.Ancak MGK sahada oynarken bile, ara kızına öncelik veriyor gibi görünüyor. Gezilerde onunla sık sık görülüyor, bu da annesi hakkında daha fazla merak uyandırıyor. İşte hafife alma becerilerimizin Emma Cannon ve MGK'nın ilişkisi hakkında keşfetmeyi başardıkları ve paylaştıkları çocukla ilgili bilgiler.

Emma Cannon Kimdir?

Emma Cannon, belki de MGK’nın ilk gerçek aşkıdır. İkilinin, MGK'nın ün kazanmasından çok önce genç olarak tanıştığı bildirildi. 2008 yılında, henüz 18 yaşındayken çift, ilk ve tek çocukları olan kızları Casie Colson Baker'ı dünyaya kabul etti.Söylentilere göre MGK ve Cannon uzun süredir evli, ancak hiçbir kaynak bunu doğrulayamadı. Cannon gerçeğe ulaşmayı iki kat zorlaştırıyor. Sosyal medyada varlığı yok ve eski sevgilisiyle halka açık hiç görüş yok. Meraklı bir halk, bilgi için ikinci el hesaplara güvenmek zorunda kalır.

Bununla birlikte, MGK müziğinde bazı ipuçları bırakıyor. 2013 yılında 'Her Şarkısı' nı çıkardı. IS 4 Yaşam karışık liste. Aşka takas edilen şöhreti anlatan parçanın Cannon'a adandığına inanılıyor. İçinde rap yapıyor, 'Sadece burada hayallerimi kovalıyorum kızım / Ama bu çılgınlık çünkü bu rüya bana rüya kızıma mal oldu / Ayrılmadan önce değişmeyeceğime söz ver / Şimdi bence ayrılmak benim pişman. '

war live mit kelly abgesagtİkili uzlaşma için hiç şans vermemiş gibi görünüyor, ancak bu MGK'nın olabileceği en iyi baba olmasını engellemedi. O ve Casie genellikle Los Angeles'ta kaliteli zaman geçirirken görülüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Blonde Don (@machinegunkelly) tarafından paylaşılan bir yayın

Kendall Jenner Liste der plastischen Chirurgie

MGK, Emma Cannon'dan Ayrıldıktan Sonra Kimle Çıktı?

Makineli Tüfek Kelly, Emma Cannon ile ayrılmasından sonraki yıllarda birçok kadınla çıktı. En dikkate değer aşklarından bazılarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Amber Gül

Sadece birkaç ay çıkmış olsalar da, MGK ve Amber Gül 2015'te bir parçaydı. Ama rapçi exes geçmişi olan Rose ( Kanye Batı , Wiz Khalifa) eski kalıpları tekrarladığını çabucak fark etti. 'Artık turnedeki bir adamı gerçekten destekleyemiyorum,' o podcast'te Perez Hilton'a söyledi . 'Bunu zaten yaptım ve gerçekten yapmak istediğim şeyin bu olduğu bir alanda değilim, sadece oğluma ve işime odaklanmam gerekiyor. Başkalarıyla çıkıyorum ve sadece iyi vakit geçiriyorum. '

Chantel Jeffries

MGK, DJ ile bağlantılıydı (ve Diplo’nun örn) 2019 yazında Chantel Jeffries. İkili ilişkilerini ilk kez reddetse de, Eylül sonunda Insta-official oldular. Jeffries, Hikayelerinde çiftin paparazzi fotoğrafını yayınlayarak 'Bebeğim' yazıyordu. MGK hemen yeniden yayınladı ve başlığına 'ily bb' (boomers için çeviri: Seni seviyorum bebeğim) ekledi.

Ekim ayında, Jeffries bir şifreli tweet 'Üzgün ​​olmak isteyen birini mutlu etmek zordur' yazıyordu. İkili sosyal medyada birbirini takip etmeyi bıraktı ve bu kadardı.

Noah Cyrus

MGK, Ocak 2020'de Noah Cyrus partilerden sonra çeşitli Grammy'lerde. Cyrus, rapçi Lil Xan ile çirkin bir ayrılıktan yeni çıkmıştı, bu yüzden belki de MGK sadece hızlı bir toparlanmaydı. Halka açık bir el tutma ve parti zıplama gecesinden sonra, başka hiçbir şey gerçekleşmemiş gibiydi.

michael fassbender alicia vikander split

Yaz Ray

Mart 2020'de MGK, model Sommer Ray ile çıktığını doğruladı. Ancak rapçi, önümüzdeki ay sert bir şekilde ayrıldıklarını açıkladı.

MGK hemen geri adım attı ve katma , 'Kişisel işime tweet atmamalıydım. özellikle kişi harika bir insan olduğunda ve bu tweet tek taraflı göründüğünde. ' Ama zaten çok geçti. Ray, kendisine tuzlu bir tweet ile cevap verdi:

MGK Şu Anda Kimlerle Çıkıyor?

MGK Mart 2020'de Megan Fox yaklaşan indie gerilim setinde Switchgrass'ta Gece Yarısı . Kocasından ayrılmasının ilk aşamalarında olan Fox Brian Austin Green , işleri yavaş alıyor gibiydi.

Green ise, sosyal medyayı bir şifreli ipucu ayrılmaları hakkında. Mayıs ayında, onların ayrılığını onayladı. dijital ses dosyası günler sonra Fox, MGK’nın 'Bloody Valentine' videosunun yıldızı olarak yer aldı.

Temmuz ayına gelindiğinde Instagram resmi ve Kasım ayında Fox resmen kocasından boşanma davası açtı. Boşanma kesinleşmeden önce yeni biriyle çıktığı düşünüldüğünde (aslında yargılamalar halen devam etmektedir) söylentiler ortaya çıktı. Bugüne kadar, spekülasyonun doğruluğu yok gibi görünüyor zaten koridorda yürümeye hazırlar , yada bu Brian Austin Green'in kollarına geri koşmak istiyor .

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Blonde Don (@machinegunkelly) tarafından paylaşılan bir yayın

İkisine ne olursa olsun, Cannon ve MGK'nın yanında dostane bir ilişki sürdürmesini bekleyin. Anlayabildiğimiz kadarıyla, Casie ile birlikte ebeveyn olduğu kadına saygı duymaktan başka bir şeyi yok.

kim kyle und kathy richards