Kim Leonardo Dicaprio flört? Hollywood'da her zaman eskimeyen bir sorudur ve herhangi bir günde cevap farklıdır. Ancak söz konusu olduğunda birkaç şeyden emin olabilirsiniz Para Avcısı yıldız: Ayın lezzeti muhtemelen bir model ve 25 yaşından büyük olması pek olası değil. (Ondan nefret etmeyin onu tebrik edin.)Oscar ödüllü oyuncunun eski aşıklar listesi, filmografisi kadar verimli. Varken son kız arkadaşının The One olabileceğine dair bazı konuşmalar , yakışıklı playboyun nihayetinde ebedi bekarlığa razı olup olmayacağını asla bilemezsiniz. Programınızı temizleyin ve eski sevgililerinin geçmişine bir göz atarken bize katılın - en azından bildiklerimiz.Bridget Hall

Bridget Hall

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)Leo’nun ilk ünlü kız arkadaşı model Bridget Hall'du. İkili, 1994 yılında, yirmili yaşlarında iken, New York'ta 'kanşama' olarak görüldü.

Maalesef işler çok çabuk bozuldu. 1998 yılında, Hall söyledi New York Magazine 'Hiçbir şey olmadı', magazin gazetesinin iddialarını kısa ve öz bir şekilde çürüttü. Küre 'Yatakta berbattı. Seks kötüydü. '

Naomi Campbell

Naomi Campbell

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)1995 yılında, DiCaprio'nun süper modelle kaçtığı bildirildi. Naomi Campbell . İkili ciddi bir ilişki peşinde koşmasa da, 25 yıl sonra dostane şartlarda kaldılar. Kanıta mı ihtiyacınız var? Ödeme onun arkadaş canlısı foto bomba 50 Cent'in bile mizah bulduğu.

Christian Zang

Kristen Zang

(Lions Gate Filmleri)

die neuen Kinder auf den Blocknamen

1997'de Leo, filmin galasında görünmek için büyük bir adım attı. Romeo + Juliet kolunda kız arkadaşı Kristen Zang ile. İki yıllık bir ilişkiden sonra, model aradı ve kalbini kırdı.

Eski erkek arkadaşı tarafından terk edilen Zang Nicolas Cage Patricia Arquette ile evlenmeden önce, bildirildiğine göre bir arkadaşa söyledi Zang'ın 'hayatının aşkı' olmasına rağmen DiCaprio’nun 'model avcıları grubu' nu geride bıraktığını söyledi. DiCaprio’nun uzlaşmaya yönelik herhangi bir teşebbüsü açıkça başarısız oldu.

Demi Moore

Demi Moore

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Ayrılmasının ardından Bruce Willis , Demi Moore Kendisinden tam 12 yaş küçük olan Leo'ya bir şans vermiş gibi görünüyordu. İkili 1997'de bir akşam yemeğinde görüldü, ancak taraflardan hiçbiri bir şans verdiklerini onaylamadı.

Gisele Bundchen

Leonardo DiCaprio ve Gisele Bündchen

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Leonardo DiCaprio ve Gisele Bundchen 1999 ile 2005 yılları arasında altı yıl boyunca aralıklarla tarihlenen erken dönemlerin “o” çiftiydi.

Ancak Bündchen, göz alıcı cephelerinin altında şiddetli duygusal istikrarsızlığı aşıyordu. 2019'da söyledi Taşımak gizli panik atak geçirdiğini söyledi. En düşük noktasında, dairesinin balkonundan atlamayı düşündü.

Bündchen, DiCaprio ile yollarını ayırmanın ve yeniden başlamanın zamanının geldiğini fark etti. 'Artık sigara, içki ve çok fazla çalışmayla kendimi uyuşturmuyorum, bakmamayı seçtiğim şeylerin giderek daha fazla farkına varmaya başladım,' diye yazdı kitabında, Dersler: Anlamlı Bir Yaşama Giden Yolum . O aynı kalırken ciddi bir ruh araştırması yapmak istemekte yalnız mıydım? Sonunda maalesef cevap evet oldu. '

'Leo gerçekten harika bir insan' o söyledi Vanity Fuarı 2009 yılında . Hala bazen konuşuyoruz ve annesiyle arkadaşım. Hala köpeklerimden biri onda. Çevre için çok şey yaptı ve yaptıklarını takdir ediyorum. Neye sahip olduğumuzu biliyoruz, çok gençtik ve birçok yönden birlikte büyüdük. Sadece erkek ve kız arkadaş olmak istemedik, ama ona son derece saygı duyuyorum ve ona en iyisinden başka bir şey dilemiyorum. '

Bar refaeli

Bar refaeli

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)

Gisele'den ayrılmasının ardından Leo, uzun bacaklı sarışın bir süper modelle başka bir ilişkiye girdi. 2006'da, o zamanlar 20 yaşındaki İsrailli Bar Refaeli ile Las Vegas'ta bir partide tanıştı. İkili, beş yıl boyunca açık ve kapalı bir şekilde çıktı ve Refaeli bir gol attı. Sports Illustrated mayo sorunu, birlikte geçirdikleri süre boyunca kapsar.

Mayıs 2011'de ayrılıkları rapor edildi Sayfa Altı . Bir kaynak, 'Dostane bir durumdu, onlar hala arkadaş ve hala konuşuyorlar,' dedi. 'Sadece ayrı büyüdüler ve kendi yollarına gittiler.'

Blake Lively

Blake Lively

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

İle evlenmeden önce Ryan Reynolds , Blake Lively 2011 yılının beş ayını Leo'yu tanımak için yatırdı. İkisi sık sık dünya çapında gezilerde görülüyordu - bir gün Venedik'te, Avustralya'da olacaklardı.

Canlı bir şekilde her şeye sahip gibi görünüyordu: eski moda yerli cazibeyle birleştirilmiş süper model görünümler (dedikodu blogları onun için yemek pişirmekten hoşlandığı gerçeğine takıntılıydı). Ne yazık ki, olması gerekmiyordu. Bu dostane. Onlar arkadaşlar,' bir kaynak söyledi İnsanlar Ekim 2011'de . İçeriden biri, mesafenin ve DiCaprio'nun iş taahhütlerinin ayrılığa katkıda bulunduğunu ekledi.

Was ist mit Miranda Lambert passiert?

Erin Heatherton

Erin Heatherton

(Tinseltown / Shutterstock.com)

2011 ve 2012 arasındaki 10 ay boyunca DiCaprio, Victoria’nın Gizli modeli (tabii ki) Erin Heatherton ile çıktı.

Ünlü ilişkiler dünyasında on ay bir ömür süresine eşdeğer olduğu için, bu çiftin umut vaat ettiği görülüyordu. Ancak ikisi nihayetinde istifa etti. Bir kaynak söyledi Bize 'kötü kan yok' ve 'hala birbirlerini çok önemsiyorlar.'

İkisi de gerçekten meşgul. Çılgın programları vardı. '

Toni Garrn

Toni Garrn

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Nicole Richie und Paris Hilton

2013'te Leo, başka bir Victoria's Secret modeline geçti: Ondan 18 yaş küçük Toni Garrn. Alman sersemletici ve Revenant yıldızı 18 aydır açık ve kapalı olduğu bildirildi. Ayrılmalarının nedeni hakkında bir bilgi yok, ancak DiCaprio'nun 20 kadınla bir Miami gece kulübünden çıkarken görüldü .

2017'de Garnn ile kısaca yeniden bağlantı kurdu, ancak model sonunda aktör Alex Pettyfer'e geçti ve ikisi 2019'da nişanlandı.

Kelly Rohrbach

Kelly Rohrbach

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

DiCaprio, 2015'te Victoria's Secret melekleriyle çıkmayı bıraktı ve Sports Illustrated mayo modelini denedi. 25 yaşındaki Kelly Rohrbach ile bağlantılıydı, ancak çift birkaç ay sonra dağıldı.

Dergiler, DiCaprio son hanımını her terk ettiğinde duyulan olağan konuşmayı bildirdi.

'Birkaç aydır dağıldılar,' bir kaynak söyledi İnsanlar . 'Çok cana yakınlar ve çok dostane ... İkisi de çok meşgul ... Resimde başka kimse yok.'

Film uyarlamasındaki rolüyle dalgalar yaratmaya devam eden Rohrbach, Baywatch , daha sonra 2019'da evlendiği Walmart varisi Steuart Walton'a geçti.

Nina Agdal

Nina Agdal

(Jaguar PS / Shutterstock.com)

Leo, 2016 yazını Danimarkalı güzel, Sports Illustrated modeli ve Adam Levine’in eski Nina Agdal.

İkisi birlikte vahşi bir yolculuk yaptı - kelimenin tam anlamıyla. O yılın Ağustos ayında, Hamptons'da araba sürerken arkadan çarptılar. Araba kazası onları birbirine yaklaştırabilirdi, ancak Mayıs 2017'ye kadar yolları ayırdılar.

Bu dostane. Arkadaş olarak kalıyorlar ' bir kaynak söyledi İnsanlar .

Camila Morrone

Camila Morrone

(Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com)

Leo’nun şu anki aşkı, Agrantin-Amerikan model ve aktris. Camila Morrone . Çift, ilk olarak Aralık 2017'de Los Angeles'ta Barney's'de bir alışveriş gezisinde görüldü. Üç yıl sonra, hala güçleniyorlar.

Belki de uzun vadeli bir taahhüdün en umut verici işareti, DiCaprio'nun rolüyle aday gösterildiği 2020 Akademi Ödüllerinde yer almalarıdır. Bir Zamanlar… Hollywood'da . Pandemik kilitlenme aynı zamanda ilişkileri için gerçek bir test olmuş olabilir - ve şimdiye kadar ikisi çok başarılı geçmiş gibi görünüyor.

'Leo evinde Camila ile 7 gün 24 saat geçirdi,' bir kaynak söyledi İnsanlar Ağustosda.

Sevgilisinden 23 yaş küçük olan Morrone, Los Angeles Times'a söyledi yaş farklarının aşklarına engel olmadığını.

Samantha Lewis Tom Hanks erste Frau

“Hollywood'da ve dünya tarihinde insanların büyük yaş farklarının olduğu pek çok ilişki var” dedi. 'Sadece herkesin çıkmak istediği kişiyle çıkabileceğini düşünüyorum.'

Düğümü bağlamaya yaklaşıp yaklaşmadığını söylemek zor, ama bu insanların tahmin yürütmesini engellemedi. Bazıları spekülasyon yaptı o zaten çocuğuna hamile . Ne dersin zaten gizlice evlendikleri hikaye ? En azından pek çok hayran bunu duysa şaşırmazdı biraz boşluğa ihtiyacı olabilir Beraber çok zaman geçirdikten sonra.

Leo’nun Aşk Hayatı Hakkındaki Söylentiler

Leonardo Dicaprio

(DFree / Shutterstock.com)

Kabul edelim: Leonardo DiCaprio yaptığı yatakta yatıyor. Geçmişteki partnerlerinin kapsamlı listesi ve onlarla nasıl ilerlediğini göz önüne alındığında, aşk hayatıyla ilgili söylentiler sonsuza dek dönecek. Ve Camila Morrone'a bağlı olduğuna dair kanıtlar karşısında bile, GossipCop diğer kadınlarla olan bağları hakkındaki hikayeleri araştırmaya devam ediyor.

Katıldığı iddia edilen sürekli hikayeleri ele alalım Bir Zamanlar… Hollywood'da ortak yıldız Margot Robbie - içerip içermediğini Brad Pitt ile bir aşk üçgeni veya masalları Robbie’nin kıskanç kocası .

Diğerleri marifetli Margaret Qualley'i pisliğe sürükledi. , Leo'nun onunla flörtünün Morrone'u mahvettiğini iddia ediyor. Oyuncu Emma Watson ile yapılan basit bir konuşma bile kaşlarımı kaldırdı DiCaprio'nun şu anki kız arkadaşıyla çıkmaya başlamasından aylar sonra olduğu gibi.

Morrone’nin parmağında bir yüzük görene kadar hikayelerin yavaşlamasını beklemiyoruz. Heck, sonunda bir koridordan aşağı inseler bile, DiCaprio'nun başıboş bir gözün raporlarını savuşturmak zorunda kalacağını tahmin ediyoruz. Sonraki hamleleri için bizi izlemeye devam edin.